Monika: Ufam Tobie, Maryjo!

Mam na imię Monika mam 31 lat i jestem żoną i matka dwóch wspaniałych córek. Od kwietnia 2018r oddmawiam NP w różnych intencjach, byk czas ze odmówiłam dwie naraz. Moja główna intencją, moja walka i szturmem na niebo jest ratowanie mojego małżeństwa. Od poltorej roku jesteśmy z mężem w separacji po sprawie o alimenty i pierwszej sprawie rozwodowej, a termin drugie sprawy jest wyznaczony za 5 dni. Moja walka i cuda i łaski jakie doświadczyła prze z ten czas są niezliczone. Bardzo dużo się zmieniło w moim życiu dużo zrozumiałam że pycha, strach i w branianie się przed wola Boza to wszystko sprawiło że bardzo skrzywdzilam mojego męża i nasze dzieci. Chociaż zawsze to męża oskarżalam o wszystko. Maryja postawiła mi na drodze wspaniałych ludzi, byłam w wielu miejscach które dodawał mi siły do walki. Są takie momenty że jest ciężko, nigdy nie zgodzę się na rozwód bo kocham swojego męża i nasze dzieci. Były momenty samotności, łez, strachu i wiem że bez Maryji i jej opieki nie dałabym sobie rady. Jestem to dłużnika Matczce żeby dać świadectwo, że Różaniec to jedyna niezawodna broń to oddanie się Jej w opiekę sprawia że wszytko jest możliwe i wiara że Maryja może wszystko wyprostować u Jezusa więcej niż ja/grzesznik. Maryjo moja Matko dziękuję Ci że czuwa nad nami że ochraniacz i dodajesz sił. Ty pokonałas sztana wierzę z całego serca że pokonał go w moim małżeństwie. Tobie ufam. Odmawiajcie różaniec. Kochacie Maryję.

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
eniamena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

„Podczas egzorcyzmów odprawianych nad niemiecką dziewczynką, Anneliese Michel, pytany przez kapłana o to, czego najbardziej się boi, z trudem wykrztusił: „różańca, ponieważ jest potężną bronią przeciw szatanowi i wszystkim demonom”. Ale to nie jedyne wyznanie, jakie uczynił przez diabła przymuszony do odpowiadania na pytania kapłana w imię Boga. Według relacji księży, walczących niemal na co dzień z osobowym złem, szatan wprost deklaruje, iż różaniec go parzy, przygniata. W czasie jednego z egzorcyzmów, gdy duchowny położył różaniec na egzorcyzmowanym, usłyszał przerażający wrzask: „zdejmij to, zdejmij, nie widzisz, że to mnie przygniata? Wychodzą ze mnie wnętrzności!”.

mena
Gość
mena

OTO W SŁAWNYM EGZORCYŻMIE Lucyfer, to jest szatan we własnej osobie, w Imię Boże był zmuszony mówić o Różańcu: „Bóg dał Jej (Matce Bożej) moc wyrzucania nas i Ona czyni to bardzo skutecznie przez Różaniec. To jest bicz na nas, nasz upadek, nasza klęska… Różaniec zawsze nas zwycięża i jest źródłem niesłychanej łaski dla tych, którzy odmawiają go w całości. Z tego powodu my się mu sprzeciwiamy i zwalczamy ze wszystkich naszych sił, wszędzie, a zwłaszcza we wspólnotach, których siła złamałaby wszelki nasz opór. Wiele z nich wie, że nie ma zła, które mogłoby oprzeć się wspólnotowemu Różańcowi”.

mena
Gość
mena

„Różaniec zawsze nas zwycięża i jest źródłem niesłychanej łaski dla tych, którzy odmawiają go w całości.”

enia
Gość
enia

mena pomyśl, jak ściągnąć Marię II na forum

mena
Gość
mena

enia, każdy ma wolną wole.

enia
Gość
enia

wymyśl cos, mi się nie udało