[poradnik] Gdzie słuchać różańca i nowenny pompejańskiej?

Dla ułatwienia i zebrania rozproszonych wpisów, przygotowałem poradnik „Jak słuchać różańca i nowenny pompejańskiej?”. Mam nadzieję, że przyda się on osobom, które modlą się różańcem i nowenną pompejańską.

1. Różaniec i nowenna pompejańska na Youtube

Poświęciłem temu osobny wpis z naszymi playlistami:

Nasze różańce na Youtube i Facebooku

2. Radio Różaniec

Różaniec i nowennę pompejańską można słuchać o różnych porach dnia w naszym internetowym radiu. Zobacz program…

Aby uruchomić słuchanie, kliknij na wybraną ikonkę aplikacji (z czterech poniżej) i otwórz pobrany plik.

A jeśli korzystasz ze smartfona, znajdziesz naszą stację w aplikacji:

Zalety: różne nagrania w ciągu całego dnia, różnorodne nagrania i głosy. Wady: potrzebny dostęp do internetu

3. Muzyczne serwisy strumieniowe

Jeśli korzystasz z serwisów strumieniowych takich, jak Spotify, Deezer, Apple Music, Wimp, Tidal i inne, to wyszukaj w nich albumy

 1. Różaniec Z Nowenną Pompejańską I Z Rozważaniami Bł. Bartola Longo” – Zobacz na: Apple Music, iTunes i Spotify
 2. Nowenna pompejańska i różaniec” – Zobacz na: Apple Music, iTunes i Spotify
 3. „Różaniec i nowenna pompejańska” – Zobacz na: Apple Music, iTunes i Spotify

Są to pełne nagranie różańca z modlitwami nowenny pompejańskiej.

Zalety: dostęp do nagrań on-line. Wady: abonament w tych serwisach.

4. Różaniec i nowenna pompejańska na płycie CD

nowenna-pompejanska-z-plyta-cd-okladka-z-plytaProfesjonalne nagranie lektorskie jest też dostępne na płycie CD w przystępnej cenie. Zawartość płyty możesz słuchać w zwykłym odtwarzaczu albo zgrać sobie jako pliki mp3.

Płytę możesz nabyć w tej księgarni.

Zalety: profesjonalne nagranie, nie potrzeba internetu. Wady: potrzebny odtwarzacz CD lub mp3.

5. Aplikacja do nowenny pompejańskiej w telefonie komórkowym (smartfon, tablet)

Za pomocą aplikacji „Nowenna pompejańska i różaniec” możesz nie tylko kontrolować przebieg modlitwy, ale za dodatkowe kilka złotych możesz włączyć nagrania różańca i ich słuchać bezpośrednio w aplikacji.

Zalety: Pełna kontrola nad przebiegiem modlitwy. Wady: potrzebny smartfon lub tablet.

6. Różaniec i nowenna pompejańska jako podcast

Możesz słuchać jako pliki mp3 w formie podcastu (audycji internetowych).

Link do bezpłatnych nagrań: https://itunes.apple.com/pl/podcast/rozaniec-nasza-si-a/id1135065563

Zalety: plik mp3 Wady: nie każdy lubi tę formę.

Płyta: Nowenna pompejańska

Nowenna pompejańska na płycie CD

Dzięki niej łatwiej odmówisz nowennę zwaną "nie do odparcia", a wieńczący płytę piękny Hymn przeniesie Cię do pompejańskiego Sanktuarium, gdzie narodziła się nowenna pompejańska i skąd rozeszła się na cały świat!

Zobacz

 • A jak wygląda kwestia czynności, wykonywanych podczas takiego odsłuchiwania? Ja często robię średnio angażujące rzeczy równocześnie, np. przeglądam i uporządkowuję jakieś zdjęcia, coś sprzątam w pokoju, maluję, oglądam filmiki na YouTube. Gdzie może być granica?

  • Pierwsza sprawa to duchem trzeba trwać na modlitwie ,wykonywanie różnych prac fizycznych to ok ale angarzując swój umysł np.oglądanie filmów myśle ,že to już przesada .
   Rozumiem wykonywanie swoich obowiązków podczas modlitwy ,ale szukanie zajęcia na czas modlitwy mija się z celem co jest dla nas naprawde ważne.

   • Coś mi się wydaje, że mniej łask otrzymuje się jak Różaniec jest tylko odsłuchiwany.

    • Napiszę jeszcze tutaj moje świadectwo. W ostatnim czasie zmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie oraz przez 9 miesięcy odmawiałam modlitwę- adopcja dziecka poczętego. Od ukończenia tej modlitwy dowiedziałam się o 8 ciążach czy też już urodzonych dzieciach w mojej rodzinie lub osobach z mojego otoczenia. Dwie osoby w rodzinie zostały uratowane od śmierci i przeżyły swoje nawrócenie. Ja również otrzymałam szczególne łaski przez ten czas, do tej pory otrzymuję pewne łaski. W tym okresie miałam czas ok. półtora miesiąca, że trochę mniej się modliłam – chyba tylko 1 dziesiątka Różańca w Róży Różańcowej. Niestety w tym czasie sama się przyczyniłam do tego, że główna łaska została mi odebrana. Dlatego teraz widzę jak ważne jest żeby modlić się nieustannie, i jeszcze mocniej wtedy gdy łaski są dawane.

     • A od kiedy łaski są nagle zabierane? Lol co to za herezja. Kto daje i zabiwra ten się w piekle poniewiera to chyba wiadomo od kogo otrzymałas.

      W Biblii Bog dawał łaski, na niektore ludzie czekali latami i latami np.Abraham. On czekak i czekal az w koncu zgrzeszyl ostro bo wzial spdawy w swoje rece tzn.wyciagnal sprzet i zdzialal. A Bog i tak mu dal łaskę.

      Jak Bog coś daje to nie zabiera,nie ma czegos takiego ze przyczynilas sie ze łaskę Ci odebrano

      To są herezje tego Zieliniaka- jak utrzymac uzdrowienie hahah. Co trzeba robic zeby Jezus nie zabrał uzdrowienia. W Biblii tego nie ma!!!!

      • Wszystkie łaski,kary są dane i trzeba je przyjąć. A tu baby (bo Ty 3 kropku nie jedyna) piszą, że łaska zostala jej odebrana bo coś tam albo że do polnocy z modlitwa nie zdazyla i bum łaska poszla sie…. Lol

      • Może jest tak jak napisałaś niestety pewności nie mam. Wiem jednak teraz, że trzeba modlić się nieustannie (Abraham na pewno ciągle się modlił). Niestety ale zło też. nas ciągle kusi i wymyśla sposoby jak coś zepsuć co było dobre. A nawet jak coś było złe a ktoś ciągle się modlił to ktoś ma pewność, że to Bóg ułożył pewne sytuacje, wtedy wiadomo, że to Bóg ochrania.

      • Do Mateusz- domyśliłam się, że to do mnie po tych słowach „czasem lubisz wnerwiać tutaj ludzi” 🙂 wierz mi, nie robię tego celowo. Poza tym, jakie człowiek musi mieć problemy by denerwować się na kogoś, kogo w ogóle nie zna i rzuci jakimś postem na forum, gdzieś w Internecie.

       Ale dzięki! Bycie nonkonformistą nie jest usłane różami, okazuje się że w życiu lepiej być głupkiem i debilem bo wszystko spływa mu jak po kaczce i nie przejmuje się życiem w społeczeństwie- ani nie dba o środowisko ani o zwierzęta, o nic. I ma spokój.

       Jestem starsza od Ciebie, ale nie na tyle że byś uciekł na randce haha. W granicach tolerancji.

      • Mateuszu w wieku 25 lat samotność jeszcze jest do zniesienia, zwłaszcza że ma się świadomość że jeszcze jest czas (przynajmniej dla panów – 25-letnie dziewczyny które nigdy nie były w związku już zaczynają być postrzegane jako „stare panny”). Najgorzej jest, jeśli masz już więcej niż 35 lat, nie wybrałeś życia singla, a niestety nim jesteś… Jest to bolesne zwłaszcza dla kobiet, bo mężczyzna-singiel 35 + jest postrzegany jako bardzo atrakcyjny i zawsze sobie kogoś znajdzie – niektórzy nawet (nie mówię że wszyscy) nieźle z tego „korzystają”. Niestety porządne kobiety – singielki 35 +, które w przeszłości nie chciały zgodzić się na „wolne związki”, albo na „przelotne romanse” , są postrzegane jako „brzydkie”, „nieatrakcyjne” i „te których nikt nie chciał”. Uwierz mi, życie z taką „łatką” jest wyjątkowo bolesne.

      • Do Mateusz- nie słuchaj żadnego Szustaka. Moja sąsiadka znalazła faceta będąc po 50-tce i świetnie teraz sobie żyją. Myślę, że seks u nich jest ostry bo przynajmniej o ciążę nie musi się przejmować! Widzę też jak promienieje i jest w świetnym codziennie nastroju. Planują ślub.

      • Nic nie trzeba przyjmować jak ktoś nie chce, łask na pewno. Z darami to jest tak jak w przypowieści kiedy król zaprosił na ucztę. Zaprosił (chciał dać łaski), ale każdy miał coś ważniejszego i nie przyszedł. Wtedy te łaski zaczął dawać innym ludziom, komukolwiek z ulicy, kazał przyjść im na ucztę. Także jeśli ktoś nie przyjmie łaski jest ona dawana komuś innemu, nawet gorszemu pod względem umiejętności itd.

      • Zabawnie i pokrzepiająco piszesz 🙂
       Ja też mam wrażenie, że nie doceniłam łaski i mi ją Bóg zabrał…podziękowałam za nią, dałam świadectwo, modliłam się o jej utrzymanie, ale za mało chyba dałam od siebie jako człowiek. Tylko z drugiej strony coś mi nie pasuje, coś to za okrutnie wygląda :-/ jak myślisz?

 • Proszę o modlitwę. Ostatnio spada na mnie tyle kłopotów, że nie mam wolnego dnia bym się czymś nie martwiła. A to sobie rękę poparzę – miałam poparzenie dłoni II stopnia, a to mam pisk w uchu, po porodzie był taki, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Ciągle coś jest nie tak. Wczoraj byłam u lekarza endokrynologa i stwierdziła, że mam hashimoto z guzkami na tarczycy podejrzanymi. Mam skierowanie na biopsję. Bardzo się boję, mam małe dziecko, płaczę. Nie wyobrażam sobie jak to będzie. Bardzo się boję 🙁

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!