Czasopismo „Królowa Różańca Świętego”

Z radością zawiadamiamy wszystkich którzy odmawiają nowennę pompejańską o istnieniu czasopisma pompejańskiego!” Od początku 2012 r. ukazuje się „Królowa Różańca Świętego”. Jest ono skierowane głównie do odmawiających różaniec, ze szczególnym uwzględnieniem nowenny pompejańskiej. 

Przy tej okazji został też powołany Apostolat Nowenny Pompejańskiej, którego „głosem” jest właśnie czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. To nowe dzieła na religijnej mapie Polski, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.

Zapraszam do lektury naszego czasopisma!

Pierwsze lata jego wydawania pokazały, że jest do pismo potrzebne i dobrze pełniące swój cel. A jest nim szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej.  To, czy będzie się ono rozwijać, zależy od Ciebie!

Nowoczesne, kolorowe, tanie!

Cena czasopisma jest na każdą kieszeń – numery archiwalne już od 2 złotych! Zamów choć jeden numer i przekonaj się, o jego wartości!

 1. Zamów w księgarni internetowej: pojedyncze wydaniaprenumeratawersje PDF
 2. Strona internetowa czasopisma: www.rozaniec.info
 3. Podglądy kolejnych wydań: www.zobacz.krolowa.pl
 4. Bezpłatne wydanie specjalne: pobierz stąd

Królowa Różańca Świętego

O czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego”

Dwumiesięcznik poświęcony Matce Bożej Pompejańskiej, różańcowi oraz nowennie pompejańskiej. W każdym numerze znajdziesz ciekawe artykuły związanie z sanktuarium w Pompejach oraz osiem stron świadectw o nowennie pompejańskiej!

Zobacz w księgarni

Pobierz bezpłatne wydanie

W Królowej Różańca znajdziesz m.in.:

…reportaże, objawienia,

pielgrzymka 2

…świadectwa różańcowe!

Akcja 8 stron

…wywiady, ciekawi ludzie!

lumen

…i wiele innych tematów!

 

 

 • 1-chcę prenumerować czasopismo Królowa Różańca Swiętego problem polega na tym, że dopiero po 25 kwietnia mogę wysłać opłatę
  2-pragnę zapisać się na członka bractwa Różańca, przeczytałam, że są członkowie, ale tą informację gdzieś zgubiłam( jestem samoukiem komputerowym-)
  3-chciałam zarejestrować się ale tam trzeba wpisać nazwę , podałam swoje imię i mam uwagę,że błąd -co ja żle robię?

  • Pani Datuto, dziękujemy za zainteresowanie. Następny numer KRŚ ukaże się w czerwcu, więc jeśli chce Pani rozpocząć prenumerate od tego numeru, to do czerwca jest cza 🙂 A co do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej, to wystarczy przysyłać na nasz adres: apostolat@rosemaria.pl swoje dane, bysmy mieli konktakt.

 • A ja jeszcze nie dostałam zamówionej gazetki KRŚ a już jest czerwiec;) Trochę się niepokoję…

 • A ja nie otrzymałam jeszcze zaprenumerowanego drugiego egzemplarza „Królowej Różańca Świętego”? Martwię się, czy aby nie zaginął na poczcie?

 • Dobry wieczor! Mam pytanie dotyczace prenumeraty KRS rozumiem ze koszt jednego nr kosztuje 3,50zl i rozumiem ze wysylajac do Was przekaz pocztowy z nazwa konto Stewczyka i nr konta musze jeszcze dolaczyc informacje o ktory nr czasopisma mi chodzi?No i oczywiscie moje dane.Ale prosze o odpowiedz na mojego maila czy abym wszystko dobrze zrozumiala.Dziekuje i pozdrawiam

  • Cena czasopisma może być inna, np. numer 8 ma 8 stron więcej i kosztuje 20 gr drożej. Koszt wysyłki wynosi od ok. 1,50 zł w zależności od wagi.

   Prenumerata obejmuje 4 numery + 4x koszt wysyłki.

  • Jezu Miłosierny, Maryjo Niepokalana, pomóżcie… Matko Boża Różańcowa, chroń Wiolettę swm płaszczem opieki + Jacek – jacek_jotka at wp.pl

 • Jest tylko jeden sposób żeby Ludzkość nie dawała się zwodzić siłom Ciemności – Jest to Objawienie Chwały Ducha Świętego – Pełni Światłości i Miłości !!! Aby to Objawienie nastąpiło trzeba je wyprosić !!! Dlatego Kapłani nie zajmujcie się czczymi rzeczami lecz zróbcie o co prosiłem – ustanówcie Nieustanną Nowennę do Ducha Świętego – aż do skutku – aż Duch Święty się Objawi !!! Zróbcie to dopóki są Wierni – bo ubywa Ich w zastraszającym tempie !!!? Zróbcie to !!! Zapewniam Was, że gdy Boże Światło rozbłyśnie nad Ziemią Ludzie poznają Prawdę – przestaną walczyć przeciw sobie i czynić zło – zobaczą jak bardzo byli zwiedzenia – i znajdą siły żeby pozbyć się sił Ciemności z Ziemi !!! Słuchajcie póki mówię !!!

 • gorąco prosze o modlitwe za syna Daniela o uleczenie z narkomani.chce sie leczyc ale nie ma miejsca w osrodku i nie wiem czy wytrwa w postanowieniu—— proszę o modlitwe

 • 1 w intencji nawrócenia i pojednania pomiedzy Aneta i Piotrem Przybińskimi aby ich rodzina sie nie rozpadła.
  2 za dusze czyśćcowe i dzieci nienarodzone

 • Odmawiam nowenne juz kolejny raz i czuje sie dziwnie …….czy te moje intencje sa zbyt trudne do spełnienia ale przeciez piszecie ze w modlitwach o znalezienie pracy ( a ja własnie oto sie teraz modle.) Maryja potrafi takie cuda działac.
  Odmawiałam tez nowenne za meża alkoholika nie ma zadnej poprawy boje sie tego ze gdy upadnie na samo dno pociągnie tam nas swoja rodzine. to on tylko pracuje. Moze ktos wspomoze mnie modlitwa za meza Jana alkoholika i zone jego szukajaca pracy

 • Proszę Was o gorliwą modlitwę za uratowanie małżeństwa Magdaleny i Mirosława. W ich intencji prawie kończę NP i dotąd nic się nie zmieniło na lepsze….

 • Modle sie Nowenna Pompejanska o moja jedyna corka ktora obecnie znajduje sie na rehabilitacji dla uzaleznionych od narkotykow, rowniez skromnie prosze o modlitwe by tak dlugo tam byla az sie calkowicie wyleczy.

 • przepraszam ze nie na temat ale nigdzie nie moge znalesc informacji o mszy w tym miesiacu I w maju dziekuje za informacje

 • Bardzo dziękuję wszystkim, którzy modlili się o uratowanie małżeństwa Magdaleny i Mirosława za których i ja odmawiałam NP. Królowa Różańca Świętego wysłuchała naszych próśb i małżeństwo to zostało uratowane! Dzięki Ci Jezu, Chwała tobie Jezu!!!!

  • Chwała Panu! Jak dobrze czytać takie świadectwa. Aż robi się cieplej na sercu. 🙂

 • BARDZO LUBIE CZYTAC WASZ CZASO PISMO KRÓLOWA RÓZABCA ŚWIETEGO DUŻO MODLE SIE NA ROŻANCU

 • Bogu niech będzie chwała,!!!!!!

  a organizatorom stokrotne podziękowanie ,
  była to zaiste uczta duchowa, a i cielesna też.
  Panie Marku – powtarzam to co już powiedziałam, za organizację ,za przebieg, za zaangażowanie, za wspaniałego duszpasterza ojca Krzysztofa , za przewodnika pana Michała za całokształt
  w skali od 1 do 10 nasza ocena to 11.
  wdzięczne Ewa Nowak
  i Ela Kowalczyk.

 • Witam dziękuję szybko za przysłanie mi czasopisma Królowo Różańca Świętego ,iż zaczęłam prenumeratę od 2015 roku

 • Witam.Pierwszy raz zamówiłam prenumeratę KRŚ.Ukazał się już 16 numer.Jak długo trzeba czekać na wysyłkę?Nie ponaglam,rozumiem,że pracy dużo:)pytam dla własnej wiedzy.

 • Falstart 🙂 przepraszam,pospieszyłam się.Właśnie wyjęłam KRŚ ze skrzynki.Dziękuję i pozdrawiam.

 • Witam serdecznie

  Mam zapytanie w m-cu lipcu i sierpniu 2015r.dokonałam wpłaty po 30,00 zł m-nie na konto z przeznaczeniem na dodatkowe 8 stron KRS.
  w czasopiśmie nr.15 i 16 w rubryce darczyńców nie ma mego imienia.Nie jestem pewna czy wpłaty wpłynęły,na potwierdzenie mam dowody wpłat.

  Z wyrazami szacunku

 • Nie pamiętam do kiedy mam zapronumerowaną Królową Różańca Świętego a w empiku widziałem nowy numer?

  • Szczęść Boże! Ma pan zaprenumerowany do 17 włącznie, czyli najnowszego. Został on wysłany do Pana wczoraj lub dzisiaj – bo w te dni wysyłaliśmy do osób, którym kończy się prenumerata. Czasopismo dotrze więc jutro lub na początku przyszłego tygodnia. Pozdrawiam! 🙂

 • Witam!Czy ktoś wie o której godz.dzisiaj albo 7maja będzie transmitowana Msza Sw. z Pompejów w internecie na TV2000?W tamtym roku Pan Marek napisał taka informacje a w tym no niestety nie ma.

 • Dziki odmawiani NOwenny POmpejanskiej oraz innych modlitw zostałem przywrócony do zdrowia po powaznej operacji na twarzy ( tzn przeciceie nerwu twarzowego oraz slinianki ) . Grozisło paralizem połowy twarzy oraz niedomykalnoscia oka czyli wyschnieciem .PO powikłaniach nie zostało sladu . To cud Dzikuje MAtko Najswietsza , Dziekuje Ci Jezu !

 • Dzień dobry, czy będzie można wkrótce zaprenumerować wydanie elektroniczne? Laudato si

  • Mamy to w najbliższych planach 🙂 Zapytam: jaki format Panią najbardziej interesuje? PDF? Czy subskrypcja przez sklepp google lub itunes albo inne media?

 • Szczęść Boże! Serdecznie dziękuję za nowy 39 numer „Królowej Różańca Świętego, który dzisiaj (9.08) otrzymałam. Cieszę się za zainteresowanie i wydrukowanie mojego świadectwa. Oby „Królowa Różańca Świętego” zyskała coraz większe grono czytelników.
  Pozdrawiam gorąco, z Panem Bogiem!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości