Nie bądź obojętny!

Nic nie istnieje samo z siebie. Bóg stworzył świat, a każdy z nas ma swoją misję do spełnienia w dziele Zbawienia. Dodatkowo, odmawiając nowennę pompejańską, złożyliśmy Maryi obietnicę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, (…) O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną

Dlatego staramy się pełnić swoją małą misję. – Poprzez różaniec, tak jak to robiło wielu ludzi i wielu świętych. Jak nasz patron, bł. Bartolo Longo, który wychodził z różańcem do najuboższych, do zagrożonych utratą wiary, do więźniów i do opuszczonych.

Nic nie dzieje się samo!

Fundacja RóżańcowaDziałamy na tej stronie o nowennie pompejańskiej, jak i podejmujemy wiele innych inicjatyw społecznych, pomocowych, internetowych. To nie dzieje się samo…

…i sami nie możemy wiele – potrzeba nam Twoich rąk. Siła jest w jedności, wspólnym wytyczaniu celów i ich stuprocentowym realizowaniu.

Przeczytaj więc:

Wesprzyj nas na www.wdowigrosz.pl!

To proste, szybkie i wygodne, jako przelew, karty, paypal lub z banku w Polsce:

http://wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty/

 

Zamów choć jeden numer „Królowej Różańca”!

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
Królowa Różańca Świętego

Cena jednego numeru to ok. 3,90 zł (5 zł z wysyłką) – to nie jest wielki wydatek! Zapraszamy Cię gorąco do lektury naszego czasopisma, które stawia sobie za cel propagowanie różańca i nowenny pompejańskiej w duchu wdzięczności i wypełnienia obietnicy, że:

wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.

Królowa Różańca Świętego – w naszym sklepiku!

Zobacz też stronę naszej Fundacji, na której szczegółowo opisujemy nasze inicjatywy.

Marek Woś
Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego

0 0 głos
Oceń ten wpis
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grażyna
Grażyna
15.05.14 12:47

CZY MOŻNA KUPIĆ W KIOSKU?

pompejanska
pompejanska
06.07.14 01:42
Reply to  Grażyna

W wiekszosci Empikow tak, ale w zwykym kiosku nie

lukasz12
lukasz12 (@lukasz12)
04.10.14 09:26

bardzo lubie odmawiac różaniec i nowene pomeiskom dużo mi pomga i bardzo lubie czasopsmo królowa rózanca świetego

p.marylka@interia.pl
p.marylka@interia.pl
12.12.14 18:01

odmawiałam już 2 razy nowennę pompejańską w intencji syna,(około 3 lata temu) a obecnie jestem w trakcie nowenny pompejańskiej – 5 dni do końca nowenny. Wtedy odmawiałam ją z kartki jaką dostałam od znajomej i jak się okazało nie była to modlitwa kompletna. A gdy znowu zapragnęłam tej modlitwy nie mogłam znaleźć tej kartki , którą miałam wcześniej, więc pomyślałam , że może znajdę w internecie. I tak też się stało- była. Znalazłam tą kartkę i porównałam z tym co jest w internecie, wtedy własnie zobaczyłam, że na kartce nie ma wszystkiego co powinno być kompletne w tej modlitwie. Należę… Czytaj więcej »

Łukasz j
Łukasz j
27.03.15 20:45

bardzo lubie czytac i zbierać czasopismo królowa rózanca świętego iusz nie mogę do czekac nowego numeru w maju królowa rózanca świetego pozdrawiam cał redakcje królowi różańca swiętego

anna
anna
19.05.15 11:05

zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji córki i już w trakcie odmawiania MARYJA wysłuchała mej prośby błagalnej. CHWAŁA PANU.

bożena
bożena
11.01.16 00:07

Nowenną odmówiłam pięć razy i zacznę szóstą. W pierwszej błagałam o pracę dla syna. Przez dwa lata był problem, który już zaczął odbijac się na rodzinie. Byłam tak zdesperowana, załamana, że zaczęłam nie z nadzieją ale z pewnością, że uzyskam pomoc – w pierwszym tygodniu nowenny dostał dobrą pracę. Ostatną, piątą odmawoałam w intencji nawrócenia syna – po 20 latach w ostanim tygodniu Nowenny syn zaczął uczęszczać na Mszę św – to naprawdę cud, bo już straciłam nadzieję. Myślę, że pomoże mu to w rozwiązaniou jego problemu, w intencji którego teraz zacznę kolejną. Niewiarygodna jest pomoc Matki Bożej Pompejańskiej. Nie… Czytaj więcej »

Robert
Robert
13.03.16 22:41

Czytałem wiele o tej Nowennie. Zacząłem ją odmawiać w intencji olbrzymich problemów zawodowych, z którymi nie mogłem sobie poradzić. I Matka Boska wysłuchała moich próśb i otrzymałem pomoc. Niesamowite. Dziękuję MARYJO !!!! Nigdy mnie nie zawiodłaś. Robert

4n4n4sek 12 bydzyń
4n4n4sek 12 bydzyń
10.05.16 18:42

kilka razy podchodziłam do tej nowenny i zawsze coś mi przeszkadzało aż wreście zacżęłam odmawiać moje życie zmieniło się bardzo wyciszyłam się moje problemy widziałam w innych barwach jutro kończę 54 dzień nowenny i wiem że Maryja jest przy mnie bez niej i modlitwy na różańcu nie poradziłabym sobie wiem że nigdy nie przestane jej odmawiać już kolejną nowennę zacznę w czwartek to jest 12 maja i tak kolejne nowenny będę odmawiać bo różaniecjest dla mnie jak tlen który potrzebuję aby żyć i zachęcam do odmawiania bo miłość Maryji jest cudowna i nie odgadniona dla tych którzy jej ufają i… Czytaj więcej »

Monika
Monika
15.08.16 23:36

Dzisiaj w Twój Wielki Dzień Mateńko zaczęłam swoją Nowenne do Ciebie. Wcześniej modląc się różańcem zaprowadziła mnie do sw. Rity i św. Judy Tadeusza teraz przyszedł czas na Nowennę. Czy to przypadek?Nie sądzę!Jestem przekonana że mi pomożesz. Dziś pierwszy dzień czuję się lekko i bardzo spokojnie czekam ze spokojnym sercem i cierpliwością ze pomożesz mi jak najszybciej zacząć pracę i zdążę kupić dzieciom książki do szkoły liczą ze dzięki tej pracy moje dzieci pójdą na dodatkowy kurs angielskiego ze dzięki tej pracy spłaca swoją zobowiązania i zadłużenia -przecież nie po to oposcilam 9 lat temu Polskę aby pogrążyć moja rodzina… Czytaj więcej »

Patrycja
Patrycja
03.04.17 19:21
Reply to  Monika

Witaj Moniko! Właśnie 15 sierpnia 2016 roku skończyłam pierwszą nowennę pompejańską,która tak samo jak Ciebie poprowadziła mnie do Św. Rity i Św. Judy! Ja także mieszkam poza Polską, tęsknie za rodziną i nie mogę znaleźć pracy, mam zero na koncie i długi.. Nie wiem właściwie,co na ten moment zrobić w dodatku mam depresję,ale odmawiam drugą nowennę i mam nadzieję,że wszystko się ułoży. Pozdrawiam serdecznie

Zofia
Zofia
28.11.16 22:55

Ja modlilam sie do MBoskiej i do Pana Jezuisa , chodzilam na pielgrzymki do Czestochowy w pewnej intencji i nic. do MB Pompejskiej zaczelam modlic sie chyba ze dwa lata temu. Owszem ale juz w innej intencji niz przedtem. Wysluchala mnie w czasie modlitwy dzialy sie rozne rzeczy , ktore moglam zalatwic bardzo pozytywnie o ktorych nawet nie myslalam.Obecnie modle sie za wnuczke aby wyszla z depresji, poniewaz rostala sie z chlopakiem i przestala pracowac bo mniala depresje od stycznia tego roku do konca wrzesnia, potem zostala zwolniona. Wczasie odmawiania rozanca do MBPompejskiej znalazla prace przez internet..Obecnie odmawiam juz druga… Czytaj więcej »

Patrycja
Patrycja
04.04.17 09:37
Reply to  Zofia

Ja właśnie zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w związku z pracą bo chociaż znalazłam wiele opcji zarabiania na internecie to niestety było to oszustwem..

Darek
Darek
16.12.16 23:47

Z całego serca proszę wszystkich którzy to przeczytają choć o sekundę modlitwy. Marzę o spotkaniu kobiety która odda mi swoje serce bez względu na wszystko. Słyszę że jestem nieśmiały itd., ale ja nie chcę spotykać kobiet które są jakby za bardzo imprezowe. Wszyscy w około mają swoje drugie połówki choć mam świadomość że pewnie połowa z tego jest związkiem bez wartości. Mam nadzieje że zostałem zrozumiany. Proszę o choć trochę modlitwy. Wierzę że się doczekam i pokocham kogoś kto pokocha mnie

Beata
Beata
21.01.17 08:47
Reply to  Darek

Ufaj bo warto poczekać i spotkać tą bratnią duszę
Bóg postawił na mojej drodze wymodlonego wcześniej człowieka .Jesteśmy małżeństwem 21 lat.

Donia
Donia
24.12.16 00:02

Witam , Chciałam się podzielić świadectwem, jakie doświadczyłam odmawiając nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej. Otóż odmawiałam ją od lipca do września w intencji otrzymania miejsca w akademiku. W moim przypadku otrzymanie akademika było mało prawdopodobne i dotychczas zawsze dostawałam go z listy rezerwowych. Jakkolwiek kiedy zwróciłam się o pomoc do Matki Boskiej Pompejańskiej moja prośba została wysłuchana i otrzymałam miejsce w I turze. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej z Pompejów za to że ze mną wtedy była, że mnie nie opuściła w potrzebie. Swoją prośbę kierowałam również w tym czasie do św Ritty i jej także jestem wdzięczna za to… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł
10.04.18 16:36

Odmowilem kilkukrotni cala litanie nie pomogla…

Edyta
Edyta
11.05.18 22:00
Reply to  Paweł

Odmówiłam kiedyś jeden raz litanię w pewnej intencji. Nastepnie na moją głowę spadło tyle problemów, że nawet nie pamiętałam o tym fakcie. Przeszłam bardzo trudny czas! Straszny! Potem spełniła się moja prośba jakby nigdy nic. I dopiero z perspektywy czasu widzę i wiem, że wszystko to było potrzebne i niezbędne bym otrzymała to o co prosiłam. Innej drogi nie było. Cierpliwości życzę i wytrwałości! Warto czekać!

Daria
Daria
25.05.18 12:48
Reply to  Paweł

A jaki miałeś problem?

Kamil
Kamil
30.10.18 16:08

Obecnie odmawiam drugą pompejankę w swoim życiu pierwszą ofiarowałem za tatę o nawrócenie i od tamtej pory widzę łaski które spływają na niego. Dzięjuję ci Mateczko za tą Nowennę.

20
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej