Nie bądź obojętny!

Nic nie istnieje samo z siebie. Bóg stworzył świat, a każdy z nas ma swoją misję do spełnienia w dziele Zbawienia. Dodatkowo, odmawiając nowennę pompejańską, złożyliśmy Maryi obietnicę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, (…) O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną

Dlatego staramy się pełnić swoją małą misję. – Poprzez różaniec, tak jak to robiło wielu ludzi i wielu świętych. Jak nasz patron, bł. Bartolo Longo, który wychodził z różańcem do najuboższych, do zagrożonych utratą wiary, do więźniów i do opuszczonych.

Nic nie dzieje się samo!

Fundacja RóżańcowaDziałamy na tej stronie o nowennie pompejańskiej, jak i podejmujemy wiele innych inicjatyw społecznych, pomocowych, internetowych. To nie dzieje się samo…

…i sami nie możemy wiele – potrzeba nam Twoich rąk. Siła jest w jedności, wspólnym wytyczaniu celów i ich stuprocentowym realizowaniu.

Przeczytaj więc:

Wesprzyj nas na www.wdowigrosz.pl!

To proste, szybkie i wygodne, jako przelew, karty, paypal lub z banku w Polsce:

http://wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty/

 

Zamów choć jeden numer „Królowej Różańca”!

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
Królowa Różańca Świętego

Cena jednego numeru to ok. 3,90 zł (5 zł z wysyłką) – to nie jest wielki wydatek! Zapraszamy Cię gorąco do lektury naszego czasopisma, które stawia sobie za cel propagowanie różańca i nowenny pompejańskiej w duchu wdzięczności i wypełnienia obietnicy, że:

wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.

Królowa Różańca Świętego – w naszym sklepiku!

Zobacz też stronę naszej Fundacji, na której szczegółowo opisujemy nasze inicjatywy.

Marek Woś
Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego

 • bardzo lubie odmawiac różaniec i nowene pomeiskom dużo mi pomga i bardzo lubie czasopsmo królowa rózanca świetego

 • odmawiałam już 2 razy nowennę pompejańską w intencji syna,(około 3 lata temu) a obecnie jestem w trakcie nowenny pompejańskiej – 5 dni do końca nowenny. Wtedy odmawiałam ją z kartki jaką dostałam od znajomej i jak się okazało nie była to modlitwa kompletna. A gdy znowu zapragnęłam tej modlitwy nie mogłam znaleźć tej kartki , którą miałam wcześniej, więc pomyślałam , że może znajdę w internecie. I tak też się stało- była. Znalazłam tą kartkę i porównałam z tym co jest w internecie, wtedy własnie zobaczyłam, że na kartce nie ma wszystkiego co powinno być kompletne w tej modlitwie. Należę również do Żywego Różańca od wielu lat, a także jestem Rycerką Niepokalanej od
  ponad 20 lat. Przez różaniec wyprosiłam u Matki Najświętszej wiele, wiele łask dla mnie a zwłaszcza dla mojej rodziny.Dzięki Ci Matuchno za te wszystkie łaski.

 • bardzo lubie czytac i zbierać czasopismo królowa rózanca świętego iusz nie mogę do czekac nowego numeru w maju królowa rózanca świetego pozdrawiam cał redakcje królowi różańca swiętego

 • zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji córki i już w trakcie odmawiania MARYJA wysłuchała mej prośby błagalnej. CHWAŁA PANU.

 • Nowenną odmówiłam pięć razy i zacznę szóstą. W pierwszej błagałam o pracę dla syna. Przez dwa lata był problem, który już zaczął odbijac się na rodzinie. Byłam tak zdesperowana, załamana, że zaczęłam nie z nadzieją ale z pewnością, że uzyskam pomoc – w pierwszym tygodniu nowenny dostał dobrą pracę. Ostatną, piątą odmawoałam w intencji nawrócenia syna – po 20 latach w ostanim tygodniu Nowenny syn zaczął uczęszczać na Mszę św – to naprawdę cud, bo już straciłam nadzieję. Myślę, że pomoże mu to w rozwiązaniou jego problemu, w intencji którego teraz zacznę kolejną. Niewiarygodna jest pomoc Matki Bożej Pompejańskiej. Nie modliłam się nigdy o pieniądze .Miałam dwie operacje i zabrakło mi 750 złotych. Poszłam do banku wyjąc z kredytu i po drodze wysłałam lotka.za 2 zł Sprawdzam w domu z synem – i . . . mamo jest 750 złotych. Myślałam, że żartuje ale nie – to nie przypadek – akurat tyle ile mi brakowało. Nie wszyscy traktują mnie poważnie jak opowiadam bo to faktycznie wręcz niewiarygodne ale jestem pewna, że to wszystko mam tylko dzięki Matce Bożej Pompejańskiej i wierz,że będzie mi dalej pomagać. Mam problem z czytanymi modlitwami ale widzę, że moje rozmowy też są skuteczne.Mam nadzieję, że kilka osób przekonałam do naszej modlitwy. Jak się zacznie to już nie kończy bo czegoś brakuje, a intencji nigdy nie zabraknie.

 • Czytałem wiele o tej Nowennie. Zacząłem ją odmawiać w intencji olbrzymich problemów zawodowych, z którymi nie mogłem sobie poradzić. I Matka Boska wysłuchała moich próśb i otrzymałem pomoc. Niesamowite. Dziękuję MARYJO !!!! Nigdy mnie nie zawiodłaś. Robert

 • kilka razy podchodziłam do tej nowenny i zawsze coś mi przeszkadzało aż wreście zacżęłam odmawiać moje życie zmieniło się bardzo wyciszyłam się moje problemy widziałam w innych barwach jutro kończę 54 dzień nowenny i wiem że Maryja jest przy mnie bez niej i modlitwy na różańcu nie poradziłabym sobie wiem że nigdy nie przestane jej odmawiać już kolejną nowennę zacznę w czwartek to jest 12 maja i tak kolejne nowenny będę odmawiać bo różaniecjest dla mnie jak tlen który potrzebuję aby żyć i zachęcam do odmawiania bo miłość Maryji jest cudowna i nie odgadniona dla tych którzy jej ufają i wierzą błagam was odmawiajcie różaniec bo tylko on chron przed szatanem i złymi mocami wieszcie mi doświadczyłam tego na swojej skórze i kiedy było bardzo żle chwyciłam za różaniec i za chwile wszystko się odmieniło Matka Boża znowu pokonała szatana teraz ani na chwilę nie zapominam o niej i wam radzę to samo kocham cę Maryjo i bez żadnych warunków oddaje Ci siebie moje dzieci i mojego męża pod opiekę bo tylko Ty możesz nam pomóc tak jak pomogłaś wielu ludziom i ufam Ci bezgranicznie MOJA MATEŃKO POZDRAWIAM IŻYCZE WAM KOCHANI WYTRWAŁOŚCI amen

 • Dzisiaj w Twój Wielki Dzień Mateńko zaczęłam swoją Nowenne do Ciebie. Wcześniej modląc się różańcem zaprowadziła mnie do sw. Rity i św. Judy Tadeusza teraz przyszedł czas na Nowennę. Czy to przypadek?Nie sądzę!Jestem przekonana że mi pomożesz. Dziś pierwszy dzień czuję się lekko i bardzo spokojnie czekam ze spokojnym sercem i cierpliwością ze pomożesz mi jak najszybciej zacząć pracę i zdążę kupić dzieciom książki do szkoły liczą ze dzięki tej pracy moje dzieci pójdą na dodatkowy kurs angielskiego ze dzięki tej pracy spłaca swoją zobowiązania i zadłużenia -przecież nie po to oposcilam 9 lat temu Polskę aby pogrążyć moja rodzina sama zapracuje i dam radę tylko Błagam Pomóż i Wysluchaj mnie w tak Wielkim Dniu Twoim. Nigdy Ci tego nie zapomnę. Moim marzeniem jest abym miała pieniążki żeby.przyjechać do Polski i ochrzcic w końcu moja córkę Claudie. Błagam wysluchaj mnie bo tylko.W Tobie moja nadzieja.

  • Witaj Moniko! Właśnie 15 sierpnia 2016 roku skończyłam pierwszą nowennę pompejańską,która tak samo jak Ciebie poprowadziła mnie do Św. Rity i Św. Judy! Ja także mieszkam poza Polską, tęsknie za rodziną i nie mogę znaleźć pracy, mam zero na koncie i długi.. Nie wiem właściwie,co na ten moment zrobić w dodatku mam depresję,ale odmawiam drugą nowennę i mam nadzieję,że wszystko się ułoży. Pozdrawiam serdecznie

 • Ja modlilam sie do MBoskiej i do Pana Jezuisa , chodzilam na pielgrzymki do Czestochowy w pewnej intencji i nic. do MB Pompejskiej zaczelam modlic sie chyba ze dwa lata temu. Owszem ale juz w innej intencji niz przedtem. Wysluchala mnie w czasie modlitwy dzialy sie rozne rzeczy , ktore moglam zalatwic bardzo pozytywnie o ktorych nawet nie myslalam.Obecnie modle sie za wnuczke aby wyszla z depresji, poniewaz rostala sie z chlopakiem i przestala pracowac bo mniala depresje od stycznia tego roku do konca wrzesnia, potem zostala zwolniona. Wczasie odmawiania rozanca do MBPompejskiej znalazla prace przez internet..Obecnie odmawiam juz druga czesc i mysle ze wytrwam do konca. Rozaniec do MBPompejskiej naprawde robi cuda. Jest nie do odrzucenia. Ma taka moc i sile ze warto sie modlic. Ja dziekuje za wszystko co otrzymalam od MBozej. Jesli nawet nie otrzyma sie tego daru o co sie prosi trzeba sie modlic dalej i ufac MBozej.

  • Ja właśnie zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w związku z pracą bo chociaż znalazłam wiele opcji zarabiania na internecie to niestety było to oszustwem..

 • Z całego serca proszę wszystkich którzy to przeczytają choć o sekundę modlitwy. Marzę o spotkaniu kobiety która odda mi swoje serce bez względu na wszystko. Słyszę że jestem nieśmiały itd., ale ja nie chcę spotykać kobiet które są jakby za bardzo imprezowe. Wszyscy w około mają swoje drugie połówki choć mam świadomość że pewnie połowa z tego jest związkiem bez wartości. Mam nadzieje że zostałem zrozumiany. Proszę o choć trochę modlitwy. Wierzę że się doczekam i pokocham kogoś kto pokocha mnie

  • Ufaj bo warto poczekać i spotkać tą bratnią duszę
   Bóg postawił na mojej drodze wymodlonego wcześniej człowieka .Jesteśmy małżeństwem 21 lat.

 • Witam , Chciałam się podzielić świadectwem, jakie doświadczyłam odmawiając nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej. Otóż odmawiałam ją od lipca do września w intencji otrzymania miejsca w akademiku. W moim przypadku otrzymanie akademika było mało prawdopodobne i dotychczas zawsze dostawałam go z listy rezerwowych. Jakkolwiek kiedy zwróciłam się o pomoc do Matki Boskiej Pompejańskiej moja prośba została wysłuchana i otrzymałam miejsce w I turze. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej z Pompejów za to że ze mną wtedy była, że mnie nie opuściła w potrzebie. Swoją prośbę kierowałam również w tym czasie do św Ritty i jej także jestem wdzięczna za to że wyprosiła u Boga dla mnie łaskę. Od tej pory będę starała się szerzyć świadcetwo o Matce Boskiej Pompejańskiej i o św Ricie i będę wysławiać ich cześć Odmawiajcie te modlitwe bo naprawde jest skuteczna. Matka Boska Was niegdy nie opuści.

  • Odmówiłam kiedyś jeden raz litanię w pewnej intencji. Nastepnie na moją głowę spadło tyle problemów, że nawet nie pamiętałam o tym fakcie. Przeszłam bardzo trudny czas! Straszny! Potem spełniła się moja prośba jakby nigdy nic. I dopiero z perspektywy czasu widzę i wiem, że wszystko to było potrzebne i niezbędne bym otrzymała to o co prosiłam. Innej drogi nie było. Cierpliwości życzę i wytrwałości! Warto czekać!

 • Obecnie odmawiam drugą pompejankę w swoim życiu pierwszą ofiarowałem za tatę o nawrócenie i od tamtej pory widzę łaski które spływają na niego. Dzięjuję ci Mateczko za tą Nowennę.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!