Robert: wysłuchana modlitwa

Chciałem podzielić się moimi cudami związanymi z Nowenną Pompejańską i podziękować Najświętszej Maryi Pannie i Bogu za wszelkie łaski. Pisze to również w celu pokrzepienia wielu serc, którym wydaje się że nie zostaną wysłuchane.
Nowennę Pompejańską poznałem dzięki modlitwom do św. Rity i św. Ekspedyta. Za ich wstawiennictwem doświadczyłem już wielu cudów w moim życiu (m.in. w egzaminach na studiach, czy też w pozytywnym rozwiązaniu trudnej sprawy sądowej), ale największą łaską otrzymaną było doprowadzenie mnie do poznania tej Nowenny – modlitwy, która zmieniła moje życie. Pierwszą Nowennę odmawiałem, w sprawie dość przyziemnej. Chodziło o wyjście z kłopotów finansowych i doprowadzenie w mojej pracy pewnej transakcji do końca. Nieustanne porażki i bezowocne działania stawały się zmorą i wszystko wskazywało na to, że transakcja ta nie dojdzie do skutku. Również opinie osób, które współpracowały przy podobnych czynnościach wskazywały na to, że jest ona nie do przeprowadzenia pod wyznaczonymi kryteriami. Ta męczarnia trwała prawie dwa lata. I tu przyszła mi z pomocą Matka Boża Pompejańska. Tuż po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, Maryja doprowadziła transakcję do końca. Nagle znalazł się odpowiedni kontrahent i zaakceptował wszystkie warunki, a co więcej zaoferował jeszcze lepsze niż było to przewidziane pierwotnie. To oczywiście rozwiązało wszystkie problemy. Dla Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych! Chwała Jej i Bogu na wieki!
Od tego momentu staram się modlić Nowenny Pompejańskie jak najczęściej, dziękując Bogu i Matce za wszelkie łaski i prosząc o następne. Oprócz otrzymania w/w łaski, w trakcie odmawiania kolejnych Nowenn otrzymałem wiele łask duchowych.  O tych jednak postaram się napisać w kolejnym razem.
Życzę wszystkim dużo wytrwałości i wielu łask od Królowej Różańca Świętego.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
13.03.14 21:14

Robert masz wielką łaskę u Maryji jak Cię wysluchuje, mnie niestety nie chce wysłuchać w najważniejszej intencji. Tyle już nowenn odmówiłam, może źle odmawiam nie wiem.Mam chwile zwątpienia. Ale dobrze że innych wysłuchuje.

Monika
Monika
14.03.14 21:28
Reply to  Agnieszka

Agnieszko, ja sama modlę się w intencji bardzo dla mnie ważnej. Wczoraj miałam chwilę załamania, miałam wrażenie że moje modlitwy są bez sensu, że to nic nie da. Moim postanowieniem wielkopostnym jest częste uczestnictwo w mszach świętych, więc poszłam na mszę. W duchu powiedziałam: Jezu spraw, bym usłyszała Twoje Słowa do mnie. I tu nagle czytanie: „Proście a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie, kołaczcie a otworzą wam”. To nie był przypadek to sam Jezus obdarzył mnie swoim słowem i zesłał ponownie nadzieję. Potem ksiądz wygłosił kazanie i mówił o modlitwie, m. in. o zarzutach jakie kierujemy do Boga, że… Czytaj więcej »

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
14.03.14 21:46
Reply to  Monika

Moniko, dziękuję za te słowa. Właśnie tego potrzebowałam, bo miewam chwile zwątpienia. Dziękuję.

Agnieszka2
Agnieszka2
14.03.14 22:54
Reply to  Agnieszka

Też potrzebuję pomocy w rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji finansowej, odmówiłam dwie NP, sprawa tylko się pogarsza, przerażenie rośnie… Modlę się dalej, proszę też bym nie straciła wiary i nadziei 🙁

tere
tere
13.03.14 21:25

Wszystko musi byc zgodne z wola Bożą a Maryja zawsze słucha .. i nigdy nie chodzi o ilość moze zabardzo pokładasz ufność w ilosci odmówionych modlitw a nie w Bogu. Ufaj Bogu i Maryi i pokładaj w nich ufność

teresa
teresa
13.03.14 21:41

Wracając rano do miasta, uczuł głód. A widząc drzewo figowe przy drodze, podszedł ku niemu, lecz nic na nim nie znalazł oprócz liści. I rzekł do niego: „Niechże już nigdy nie rodzi się z ciebie owoc!” I drzewo figowe natychmiast uschło. A uczniowie, widząc to, pytali ze zdumieniem: „Jak mogło drzewo figowe tak od razu uschnąć?” Jezus im odpowiedział: „Zaprawdę, powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie, to nie tylko z figowym drzewem to uczynicie, nawet jeśli powiecie tej górze: „Podnieś się i rzuć się w morze!”, stanie się. I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z ale… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
14.03.14 09:58

Wiem, że wiara jest najważniejsza,ale co zrobić jak zły atakuje i ma się chwile zwątpienia?.

Agnieszka Anna
Agnieszka Anna
14.03.14 11:04

Mnie też zły atakuje nieustannie. Pracuję w sklepie z dewocjonaliami i powinnam czuć się szczególnie chroniona, bo obcuję z obrazami świętych i mam dostęp do cudownych modlitw. A jednak zły atakuje ze zdwojoną siłą! Wpadłam w depresję,a biorąc ciężkie leki na przeziębienie, zaszłam w ciążę i boje się,że będzie źle! Czuję to! Nowennę przerwałam dwukrotnie, z powodu osłabienia w chorobie i teraz odmawiam trzeci raz. Dodatkowo wzywam na pomoc MB Rozwiązującą Węzły. Czekam i błagam…A świadectwa z tej strony bardzo podnoszą na duchu.

monika agnieszka
monika agnieszka
08.12.15 22:44
Reply to  Agnieszka Anna

Nie bój się kochana módl sie do Matki Najświętszej i ufaj .Wiem co mówię bo sama byłam w podobnej sytuacji zaszlam w ciążę w wieku 37lat po dziesiecioletniej przerwie miałam juz trójkę prawie dorosłych dzieci ,nie wiedząc ze jestem w stanie błogosławionym zrobiłam rtg klatki ,palilam również papierosy, gdy dowiedziałam się o ciąży wpadłam w panikę ciągle strach wywolal u mnie depresje ,ale ja zaczęłam sie modlić do MATKI NAJŚWIĘTSZEJ,do Jezusa Miłosiernego i do Św.ANTONIEGO który wstawial sie mocno za mną .Nie życzę nikomu tego co przeszłam i w ciąży i po porodzie ,w czasie porodu ściskałam różaniec w dłoni… Czytaj więcej »

Barbara2
Barbara2
14.03.14 13:17

Agnieszko Anno postaraj się o pasek św. Dominika, informacje znajdziesz w internecie i nie ustawaj w modlitwie. Dziś pomodlę się za Ciebie i dzieciątko, z Bogiem !

Agnieszka Anna
Agnieszka Anna
14.03.14 15:24

Barbara2-dziękuję z całego serca! Jednak ja modle się raczej o „oczyszczenie „organizmu, bo nie zniosę lęku o zdrowie dziecka. Jestem matką i wiem,jak to trudne. A w rodzinie i wśród znajomych mam przypadki chorych dzieci…To początki, nawet lekarz niczego nie stwierdził na pewno, więc liczę na cud i drugą szansę…
A zły nadal nęka, bo nachodzą mnie już myśli samobójcze i trwa to od sierpnia!

Gosia
Gosia
14.03.14 23:32

Agnieszko Anno, właśnie pomodliłam się za Ciebie i Twoje dziecko. Niech Maryja ma Cię w swojej opiece i obdarzy zdrowym dzieckiem, a na Ciebie ześle spokój

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x