Kim jesteśmy?

Strona o nowennie pompejańskiej jest prowadzona przez Fundację Królowej Różańca Świętego. Prowadzą ją świeccy we współpracy z duchownymi.

Strona istnieje od 25 maja 2011 roku. Przez 10 lat opublikowaliśmy ponad 20.000 wpisów, co czyni tę stronę największym zbiorem świadectw w internecie!

Prowadzący stronę

Redaktorem strony jest Marek Woś, redaktor czasopisma „Królowa Różańca Świętego„. Wpisy są dodawane przez współpracowników Fundacji. Komentarze podlegają moderacji także przez współpracowników.

Opiekunem duchowym naszych działań jest o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego OCD.

Cele Fundacji Królowej Różańca Świętego

Szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej

Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego”, media drukowane i internet. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tego dwumiesięcznika oraz prowadzenie niniejszej strony.

Z różańcem do więzień

Jednak jeden z szacownych ojców, dominikanin i pierwszy w Polsce propagator nowenny pompejańskiej, powiedział nam, że aby czasopismo „Królowa Różańca Świętego” mogło istnieć, muszą za nim iść dzieła miłosierdzia w duchu dzieł błogosławionego Bartola Longa. Z Bożą pomocą udało się nam podjąć pierwsze inicjatywy charytatywne i oświatowe skierowane głównie do więźniów. Będziemy w najbliższej przyszłości silnie rozwijać ten kierunek naszej aktywności.

Zagrożenia okultyzmem

Kolejnym statutowym celem Fundacji jest upowszechnianie wiedzy na temat niebezpieczeństw ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu we wszelkich ich formach oraz wspieranie i rozwijanie mediów informacyjnych na ten temat. Nasze strony www.egzorcyzmy.katolik.pl oraz www.exorcismus.org są głównymi narzędziami dla realizacji tego celu.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!