Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Już od 2012 roku lat działa w Polsce zgromadzenie ludzi, którzy czują szczególną więź z Matką Bożą Pompejańską i jej Sanktuarium w Pompejach.

Czy Apostolat jest dla Ciebie?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmówili lub odmawiają nowennę pompejańską, a zarazem pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym.

Zdając sobie sprawę, że każdy jest obdarzony różnymi talentami, zapraszamy wszystkie osoby duchowne i świeckie, które pragną działać na miarę swoich możliwości w szerzeniu różańca i czci Matki Bożej Pompejańskiej.
Przywileje członków

W każdy drugi poniedziałek miesiąca należący do Apostolatu łączą się duchowo w czasie Mszy św. odprawianej w ich intencjach przez ojca Krzysztofa Piskorza OCD. Msze są odprawiane w klasztorze oo. karmelitów przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Raz w roku w miesiącu różańcowym jest odprawiana Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach w intencjach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.

W miarę możliwości, staramy się dostarczać członkom Apostolatu materiały promujące różaniec, a także umożliwiać działanie na różnych polach, także w internecie.

Więcej informacji umieściliśmy na stronie: www.apostolat.rozaniec.info

Zapraszamy do przejrzenia wpisów związanych z Apostolatem Nowenny Pompejańskiej: 

Zobacz tutaj: https://pompejanska.rosemaria.pl/category/apostolat/

https://pompejanska.rosemaria.pl/category/apostolat/

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską