Pior: Z Nowenna Pompejańską nie ma beznadziei w życiu

Kocham Maryje , kocham naprawde bardzo . Zaczęło sie od Lichenia , kiedys bylem złym człowiekiem przesiąkniętym złymi nawykami i skłonnościami . Mialem sporo kłopotów poważnych , postanowiłem odmówić Nowennę Pompejańską , sytuacja była beznadziejna , juz nic nie mozna bylo zrobic i nagle , nagle sprawa w bardzo cudowny sposób sie rozwiązała . To był szok i niesamowite doświadczenie , pomyślałem , to jest droga która chce isc w zyciu , teraz modlę sie za Dusze w Czyśćcu cierpiące w wigilie skończyłem jedna nowennę w tej intencji i teraz jestem juz na 5 dniu kolejnej w tej samej intencji . Nowenna Pompejańska dała mi pokoj w sercu , wcześniej mialem lęki , bałem sie czy z praca dam rade , co z długami , z dziećmi co z rodzina wiecznien jakies obawy , Nowenna Pompejańską zawsze dodatkowo daje mi wewnętrzny pokoj . Naprawde polecam każdemu , mysle patrzac ma siebie ze Maryja daje dodatkowe łaski tym ktorzy chca te modlitwe odmówić , wcale , wcale nie jest to takie trudne . Skoro ja moge – kazdy moze .

Badz błogosławiona przenajświętsze Maryjo zawsze dziewico .

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
enia
enia
05.02.19 18:24

dla Ciebie też

tez Ania
tez Ania
05.02.19 18:46
Reply to  enia

To już prawie koniec części błagalnej.

enia
enia
05.02.19 19:00
Reply to  tez Ania

my wszyscy grzesznicy

Klara
Klara
05.02.19 23:00
Reply to  enia

Przymierzam się do kolejnej NP i może ktoś mógłby mi pomóc.. Otóż mam 3 intencje i nie wiem która wybrać. Wszystkie wydają mi się ważne.
Za duszę czysccowe, za mojego tatę, który zmarł 5 lat temu czy poprostu podziękować za wszystko co mnie w ostatnim czasie spotkało dobre i nie dobre rzeczy. Jestem w kropce..

tez Ania
tez Ania
05.02.19 23:09
Reply to  Klara

Klaro, tak mi spontanicznie przyszło do głowy, a może za dusze czyśćcowe, a tak szczególnie za tatę jeżeli potrzebuje Twojej modlitwy (jeżeli potrzebuje, bo przecież nigdy nie wiemy, czy ktoś już nie jest z Panem Bogiem twarzą w twarz).

Klara
Klara
05.02.19 23:15
Reply to  tez Ania

Ojj myślę, że potrzebuje.
Za dusze tak bardziej ogólnie będzie.. Kiedyś próbowałam za nie odmówić NP, ale to była jedyna której nie dokonczylam. Myślałam, że jak odmowie konkretnie za tatę to będzie miała jakby większą „moc”. NP naprawdę uzależnia 😉

enia
enia
06.02.19 05:45
Reply to  Klara

Klara za sp,Tatę odmów ,jak dasz radę to dołącz 30Mszy , nie musisz zamawiać u ksiedza, sama uczestnicz.Pomóż pomóż,skoro już znasz taką modlitwę. W ostatnim dniu NP po prostu zapytaj się… tata pomogłam Ci?
da Ci odpowiedź

Piotr
Piotr
05.02.19 22:56

Da sie :))))

Piotr
Piotr
05.02.19 22:59

Dzieki Ci Maryjo za twe łaski , za twoja milosc ogromne do nas , dzieki Ci Maryjo za twe niezliczone łaski

Aleksandra
Aleksandra
06.02.19 14:29

Dla himalaistów.

Witek
Witek
06.02.19 19:08
Reply to  Aleksandra

Są jeszcze Tajemnice Szczęścia, które odmawia się przez rok, codziennie a ich odmawianie to ok. 45 minut. No ale w modlitwie przecież nie chodzi o jej długość ale o naszą wiarę, zawierzenie Bożej woli oraz nastawienie serca na budowę silnej relacji z Najwyższym.

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x