Joanna: Świadectwo otrzymania łaski za pośrednictwem Matki Bożej Pompejańskiej

ŁASKA MACIERZYŃSTWA

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się za pośrednictwem swojej kuzynki. We wakacje roku 2017 postanowiłam ją odmówić w intencji prośby o otrzymanie łaski macierzyństwa.

15 sierpnia 2015r. przyjęliśmy wraz z moim narzeczonym sakrament małżeństwa. Po jakimś czasie zaczęliśmy się starać z mężem o poczęcie dzieciątka także modląc się w tej intencji. Czas jednak mijał, a nam się nie udawało. W tym czasie skorzystałam z konsultacji u kilku różnych lekarzy. Diagnozy były zupełnie sprzeczne. Jedni jako przyczynę niepowodzeń podawali obecność polipa i polecali przyjmować leki hormonalne, czego nie chciałam robić, a inni twierdzili, że wszystko jest w porządku. Byliśmy zagubieni i rozważaliśmy z mężem skorzystanie z naprotechnologii. Jednakże w tym całym natłoku myśli w lipcu 2017 roku tak jak wspomniałam wcześniej postanowiłam z wielką ufnością oddać tę sprawę Matce Boskiej z Pompejów odmawiając nowennę. Po pół roku w styczniu 2018 roku dowiedziałam się, iż pod moim sercem poczęło się upragnione dzieciątko. Naszej radości nie było końca.

Obecnie dokładnie dziś 20 września 2018 roku kończę odmawiać kolejną nowennę w intencji wyproszenia łaski szczęśliwego rozwiązania. Termin porodu mam wyznaczony na 25 września, więc wszystko może się rozpocząć w każdej chwili. Powierzam się Matce Bożej z wielką ufnością i wiarą, że ten cud nowego życia będzie mieć pod opieką do końca.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ