Agnieszka: Córeczka

Chcę tym świadectwem blogoslawic Boga, za Matke Boża i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy uczestniczą w mojej historii.

Mam 43 lata W ubiegłym roku wyszłam za mąż a pół roku po ślubie zaszłam w ciążę. W połowie ciąży lekarz stwierdził powikłania, słaba szyjke macicy, Najpierw zalecił leżenie w domu a potem szpital Dziecko było zbyt małe by przeżyć, gdyby nastąpił przedwczesny poród. W związku z tym, a także trudnościami w naszym małżeństwie, rozpoczęła się modlitwa NP. Bóg dawał kolejno to natchnienie sasiadce z parafii, siostrze ze wspólnoty, mnie i mojej mamie. Modlilo się za nas także w inny sposób bardzo wiele osób. Kiedy usłyszałam diagnozę lekarza nie zgodziłam się z nią. Pomyślałam, że czas ciąży, ten stan blogosławiony Bóg daje by był pełen radości. I w związku z tym nie chce spędzić go lezaci martwiąc się. Poprosiłam Boga za wstawiennictwem Maryi o radosna ciążę. Bardzo pragnęłam urodzić sama i nieśmiało poprosiłam też Matke Boża o taki poród.

Jako owoc modlitwy w lipcu urodziła się nam zdrowa córeczka, siłami natury. Od maja byłam aktywna w ciąży, pełna sił. To jest cud wyproszony u Boga przez Matkę Boża. Poród był bardzo piękny, krótki i lekki. Pierwsza faza porodu minęła w domu, rozpoczęła się lekturą Słowa Bożego. Potem w drodze do szpitala spiewalismy z mężem dziesiątkę różańca, bo to pomagało mi w skurczach. Po 40 minutach od przyjazdu do szpitala urodzilam córeczkę. Wiemy z mężem, że nasze dzieciatko to dar od Boga. A ja wierzę, że nowenna została wysłuchana. Nasza córeczka zdrowo się chowa i przynosi nam rodzicom, rodzinie i innym ludziom wiele radosci:-)

Od dluzszego czasu modlę się NP. Tak wyraźnie i szybko wysłuchana prośba o zdrowe dziecko wzmacnia moja wiarę, że i inne prośby, w tym o uzdrowienie mojego małżeństwa, zostały już wysłuchane, tylko potrzebny jest czas.

  • Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej dla córeczki i szczęśliwych rodziców. Dla Boga nie ma nic niemożliwego i takie świadectwo daje nadzieję…

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!