Ewa: Dziękuję

Nowennę odmawiam bez przerwy od stycznia 2015r .Im dłużej odmawiam nowennę to stwierdzam ,że Matka Boża coraz więcej wysłuchuje moich modlitw.Za to bardzo jestem Jej wdzięczna.

Ostatnie cztery nowenny też zostały wysłuchanie.Modliłam się za syna mojego kuzyna ,który bardzo cierpiał z powodu silnych bólów głowy .Wszystkie badania wychodziły dobrze więc lekarze nie umieli mu pomóc. Chłopiec bardzo cierpiał a z nim cała rodzina.Po skończonej nowennie ból ustąpił i już minęło pół roku i nie wrócił.Następna nowenna była za moją córkę ,która miała zmiany łuszczycowe .Miała już je kilka miesięcy i nie chciały zniknąć chociaż stosowała maści.Przy końcu części dziękczynnej zmiany zaczęły znikać i nie pojawiały się już nowe.

W tym czasie bolało już moją mamę strasznie kolano. Poruszała się tylko po domu.Lekarz stwierdził,że ma bardzo zniszczone kolano i jedynie operacja może jej pomóc. Operację wyznaczono za19 miesięcy .Więc następną nowenna była za mamę o uśmierzenie tego bólu do operacji.W czasie trwania nowenny mama poszła do innego lekarza ,że jej coś pomoże bo kolano bolało coraz bardziej.Nowy lekarz załatwił jej w innym szpitalu operację,która już się odbyła i mama wraca do sprawności.Ten lekarz codziennie zaglądał do mamy i sprawdzał jak się czuje. Nigdy nie wziął od mamy żadnych pieniędzy.Nawet inni pacjenci mówili ,że mama musiała dobrze zapłacić,że lekarz tak się nią opiekuje.

A ja wiem ,że to Matka Boża zesłała nam takiego lekarza. Ostatnia nowenna była za brata alkoholika. W czasie trwania nowenny brat podjął leczenie ,które jeszcze trwa. I wierzę ,że Matka Boża pomoże mu wytrwać w trzeżwości jak najdłużej.Obecnie modlę się za dusze w czyścu cierpiące.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
BożenaKarolaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Bardzo piękne świadectwo. Dziękuję. To świadectwo dodaje dużo nadziei modlącym się NP, a czekającym na jej wysłuchanie.

Karola
Gość
Karola

Mam łzy w oczach, niesamowite świadectwa. Jest Pani (co najnniej wewnętrznie) pięknym, wspaniałym człowiekiem. Dziękuję.

Bożena
Gość
Bożena

Piękne piękne świadectwo dałaś mi nadzieję ja też ponad 2,5 roku odmawiam Nowennę Pompejańska codziennie w intencji uzdrowienia mojego męża i wierzę że też kiedyś napiszę takie piękne świadectwo.Z Panem Bogiem i niech Jezusek który za dwa dni ponownie się dla nas narodzi wszystkm błogosławi.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną