Jagoda: Moc nowenny

Chciałam dać świadectwo na wielką moc nowenny pompejańskiej, którym już dawno powinnam się podzielić. Nowennę pompejańską odmówiłam nie jedną, ale już kilka w różnych intencjach: 1 z prośbą o łaskę przebaczenia mi, przez bliskie mi osoby, które skrzywdziłam obmową. Jedna z Tych osób szybko mi wybaczyła, jeszcze w trakcie odmawiania nowenny, z drugą jest trudniej, ale stosunki między nami trochę się poprawiły. Dla mnie samej cała sytuacja dała życiową lekcję pokory i nauczkę na przyszłość.

2 była w intencji moich kuzynek, które nie mogły mieć dzieci. Prosiłam poprzez odmawianie nowenny, o ile tylko taką jest wola Pana Boga, aby doczekały się potomstwa. Wiem, że jedna z nich w tym czasie w tej intencji obchodziła też nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. I to właśnie ta kuzynka po siedmiu latach małżeństwa doczekała się potomka.

3 była modlitwą o łaski dla naszego prezydenta i ojczyzny.

Miałam trochę trudności i ich odmówieniu, ale bardzo się cieszę, że dotrwałam do końca. Ten czas poświęcony na odmawianie nowenny pompejańskiej nie był czasem straconym, tylko przyniósł mi wiele korzyści , przede wszystkim w wymiarze duchowym.
Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Jezu ufam Tobie!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o