Małgorzata: Podejrzenie stwardnienia rozsianego

Szczęść Boże,

pragnę złożyć świadectwo kolejnej nowenny pompejańskiej która została wysłuchana przez Matkę Bożą. Jakiś czas temu poznałam dziewczynę która czekała na badania ponieważ podejrzewano u niej stwardnienie rozsiane. W sercu czułam potrzebę pomodlenia się nowenną pompejańską w jej intencji. Matka Boża już wielokrotnie wysłuchiwała wszelkich próśb.

Nowennę rozpoczęłam 15 sierpnia w święto Matki Bożej zielnej a zakończyłam 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej. Trochę zwlekałam z telefonem do tej dziewczyny ale wierzyłam że będzie zdrowa. Dziś zadzwoniłam i dowiedziałam się że wykluczono stwardnienie rozsiane, jakieś dwie zmiany pojawiły się na rezonansie które należy obserwować. Wierzę że one znikną i będzie ona w pełni zdrowa.

Chwała Panu i Najświętszej Maryi Pannie. Tak wielką radość i wdzięczność czuję oraz zachęcam wszystkich do modlitwy. Ona nie zostanie bez odpowiedzi.


Nasze intencje modlitewne:

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RadekWorba Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Worba
Gość
Worba

Witam, może jest ktoś na forum chorujący na SM?

Radek
Gość
Radek

U mojego brata wykryto tą chorobę

Worba
Gość
Worba

Dziękuję za odpowiedź. Napisz coś więcej, jeśli możesz… objawy, przepraszam, że o to pytam, nie kieruje mną ciekawość.

Worba
Gość
Worba

Współczuję.