Bogna: siła modlitwy różańcowej

Modlitwa różańcowa ma wielką moc, doświadczyłam tego wiele razy.Wymodliłam męża, który gdy jeszcze nie byliśmy narzeczeństwem chciał wyjechac z kraju w nielegalnych zamiarach. Długo sie przygotowywał do wyjazdu, bardzo mu zależało, a mimo to zapomniał ważnych dokumentów, zawrócił w pół drogi i stwierdził,że rezygnuje. Później był ślub i znowu problemy, kilka...
Read More

Mateusz: W moim życiu liczyły się tylko pieniądze, kumple, kobiety i zabawa

Szczęść Boże Jest to moje pierwsze świadectwo, które składam tuż po zakończeniu pierwszej Nowenny. Czy moje prośby zostały wysłuchane?
Read More

Urszula: po 10 miesiącach bezrobocia zaczynam pracę

Nowennę odmawiałam pierwszy raz i bardzo wierzyłam w jej siłę. Na początku nie było łatwo, bo w ogóle nie byłam przyzwyczajona do odmawiania różańca. Z czasem jednak weszło mi to w nawyk i nie stanowiło większego problemu. Odmawiam różaniec rano, w dzień na spacerze i tuż przed zaśnięciem. Pojutrze mam...
Read More

Aga: silna wiara i pokora

estem wdzięczna Mateńce i myślę że ta modlitwa zostanie już zemną. Zachęciłam do modlitwy 2 braci, 2 bratowe, mamę i oni też widzą działania Matki Boskiej w swoim życiu.
Read More

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była...
Read More

Wiki: Wszystko zawierzyłam Matce Bożej

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 8-ego listopada w intencji dobrego chłopaka/męża. Pojawił się w moim życiu chłopak, z którym mogłam non stop rozmawiać, jednak był po przejściach (zerwała z nim jego dziewczyna i zaraz zaręczyła z innym). W między czasie zachorowała moja mama, odmówiłam za nią Nowenną Pompejańską, jest już ok. Później odmówiłam o łaski dla mnie, otrzymałam ich o wiele więcej niż prosiłam! Nie mogłam patrzeć, jak ten chłopak zadręcza się byłą dziewczyną, nie może zapomnieć o przeszłości i się z nią pogodzić. W pracy uszkodził kolano. Zaczęłam za niego modlitwę, równocześnie odmawiając część dziękczynną za łaski dla mnie. Modliłam się o łaski dla niego, w głębi duszy chciałam, żebyśmy byli razem. Wszystko zawierzyłam Matce Bożej, bo ona wie lepiej co dla mnie będzie dobre. Teraz już jest moim chłopakiem, po ponad połowie roku.
Do tego o pracę prosiłam Św. Antoniego nowenną, dostałam wymarzone praktyki i w modlitwie nie ustaję.
Należę też do Róży Różańcowej, to dla tych, którzy modlą się o dobrego męża/żonę.
Najważniejsze w życiu to być pokornym…
Od listopada, od momentu, gdy zaczęłam Nowennę Pompejańską, moim mottem życiowym stał się cytat Św. Benedykta – Ora et labora, a Nowenna Pompejańska zmieniła mnie na spokojną, radosną i doceniającą piękno każdego dnia.
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej!!! Spróbujcie, a przesiąkniecie modlitwą, szczęściem i ufnością w to, że Bóg kocha wszystkich i dla każdego chce dobrze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wiki: Wszystko zawierzyłam Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksander
Gość
Aleksander

Chwala Panu ! Mozesz podac strone internetowa tej Rozy Rozancowej ?

Martyna
Gość
Martyna

Piękne świadectwo. Moim mottem jest „Kochaj i walcz” św. Rity. 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?