Barbara: Otrzymane łaski

Nowenną Pompejańską modlę się już ósmy rok nie robiąc przerwy .Jest to piękna modlitwa , która rozwiązuje wiele problemów , z którymi człowiek po ludzku nie może sobie poradzić .Składałam świadectwa o nowennach wysłuchanych ,a w zasadzie wszystkie zostały wysłuchane ,ale inaczej , niż ja bym chciała .Widocznie taka jest Wola Boża .Moja córka miała duże znamię na brzuchu , które po urodzeniu dziecka zmieniło kształt . Zostało usunięte a wynik badania histopatologicznego był dobry ,z całego serca Matko Boża Ci dziękuję . Modliłam o zmianę pracy dla drugiej córki , w której mogłaby się rozwijać zawodowo .Nowenna została wysłuchana , córka otrzymał pracę, ale nie jest to praca jej marzeń . Ufam, . że Matka Boża poprowadzi drogę zawodową mojej córki .Nowenna Pompejańska nauczyła mnie wiele cierpliwości i pokory .Matka Boża zawsze wysłucha naszych intencji .To Ona wybiera miejsce i czas, ale trzeba jej zaufać .Życzę wszystkim wątpiącym wytrwałości .Ta modlitwa różańcowa ma wielką moc . Z całego serca dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za otrzymane łaski . Z Panem Bogiem .

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monnn
Monnn
13.08.19 21:45

Nie mam już siły a za mną dziś 33 dzień boje się obawiam, że moja prośba nie zostanie wysłuchana chodź na prawdę o wiele nie proszę.

Bożena
Bożena
14.08.19 09:32
Reply to  Monnn

Zaufaj ja już odmawiam NP ponad 3 lata bez przerwy o uzdrowienie mojego męża na razie Pan zatrzymal chorobę i bardzo Jezu dziękuję ale mój mąż strasznie ciężko choruje czasami brak mi sił żeby wstać żeby żyć .Upadam i podnoszę się i przepraszam Boga i błagam o cud.Dziekuje Co Jezu za każdy dzień i błagam Zmiłuj się nad nami.

enia
enia
14.08.19 11:18

Modlitwa ojca Panie Jezu, Tobie zwierzam to, kim jestem. Dziękuję Ci za żonę i za dzieci, które mi dałeś. W duchu wdzięcznośći oddaję się Tobie i poświęcam się Twemu Najświętszemu Sercu. W dniu, w którym zawarliśmy małżeństwo, pobłogosławiłeś nasz związek i uświęciłeś jego miłość. Wobec Ciebie i wobec mojej rodziny ponawiam dzisiaj zobowiązania, płynące z sakramentu małżeństwa. Bądź, Panie Jezu, centrum naszego ogniska domowego. Króluj w sercu każdego z nas! Jako głowa rodziny oddaję Ci i poświęcam moją rodzinę. Proszę, umacniaj w niej miłość i rozpal ducha służby. Panie Jezu, kiedy nasza wiara będzie wystawiona na próbę, daj nam wyjść… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x