Barbara: Otrzymane łaski

Nowenną Pompejańską modlę się już ósmy rok nie robiąc przerwy .Jest to piękna modlitwa , która rozwiązuje wiele problemów , z którymi człowiek po ludzku nie może sobie poradzić .Składałam świadectwa o nowennach wysłuchanych ,a w zasadzie wszystkie zostały wysłuchane ,ale inaczej , niż ja bym chciała .Widocznie taka jest Wola Boża .Moja córka miała duże znamię na brzuchu , które po urodzeniu dziecka zmieniło kształt . Zostało usunięte a wynik badania histopatologicznego był dobry ,z całego serca Matko Boża Ci dziękuję . Modliłam o zmianę pracy dla drugiej córki , w której mogłaby się rozwijać zawodowo .Nowenna została wysłuchana , córka otrzymał pracę, ale nie jest to praca jej marzeń . Ufam, . że Matka Boża poprowadzi drogę zawodową mojej córki .Nowenna Pompejańska nauczyła mnie wiele cierpliwości i pokory .Matka Boża zawsze wysłucha naszych intencji .To Ona wybiera miejsce i czas, ale trzeba jej zaufać .Życzę wszystkim wątpiącym wytrwałości .Ta modlitwa różańcowa ma wielką moc . Z całego serca dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za otrzymane łaski . Z Panem Bogiem .

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
eniaBożenaMonnn Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monnn
Gość
Monnn

Nie mam już siły a za mną dziś 33 dzień boje się obawiam, że moja prośba nie zostanie wysłuchana chodź na prawdę o wiele nie proszę.

Bożena
Gość
Bożena

Zaufaj ja już odmawiam NP ponad 3 lata bez przerwy o uzdrowienie mojego męża na razie Pan zatrzymal chorobę i bardzo Jezu dziękuję ale mój mąż strasznie ciężko choruje czasami brak mi sił żeby wstać żeby żyć .Upadam i podnoszę się i przepraszam Boga i błagam o cud.Dziekuje Co Jezu za każdy dzień i błagam Zmiłuj się nad nami.

enia
Gość
enia

Modlitwa ojca Panie Jezu, Tobie zwierzam to, kim jestem. Dziękuję Ci za żonę i za dzieci, które mi dałeś. W duchu wdzięcznośći oddaję się Tobie i poświęcam się Twemu Najświętszemu Sercu. W dniu, w którym zawarliśmy małżeństwo, pobłogosławiłeś nasz związek i uświęciłeś jego miłość. Wobec Ciebie i wobec mojej rodziny ponawiam dzisiaj zobowiązania, płynące z sakramentu małżeństwa. Bądź, Panie Jezu, centrum naszego ogniska domowego. Króluj w sercu każdego z nas! Jako głowa rodziny oddaję Ci i poświęcam moją rodzinę. Proszę, umacniaj w niej miłość i rozpal ducha służby. Panie Jezu, kiedy nasza wiara będzie wystawiona na próbę, daj nam wyjść… Czytaj więcej »