Ania: Moje 3 Nowenny i milion Łask otrzymanych :)

Pierwszą Nowennę rozpoczęłam w maju 2014 r., już 3 za mną. Dostałam tyle Łask że ich tu nie opiszę. Powiem tylko tyle że gdy Ją zaczniecie, w Waszym życiu zacznie pojawiać się tyle zbiegów okoliczności, że stwierdzicie to nieprawdopodobne, to niemożliwe !!!!!! niektóre będzie też można nazwać cudem, gdyż w żaden sposób nie da się tego po ludzku wytłumaczyć !!!!!!! W tym wszystkim największy dar jaki otrzymałam, to dar przemiany tradycjonalnej wiary w żywą wiarę, dar odkrywania tajemnicy i mocy Eucharystii, dar codziennej potrzeby Słowa Bożego.
Wszystkiego dobrego Wam życzę! Ania

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
25.07.15 14:20

Chwała Panu za te zmiany 🙂

R
R
25.07.15 16:56

Zauwazylam czytajac swiadectwa ze wszystkich nas laczy dar wiary jaki otrzymujemy.Az trudno w to uwierzyc.Chwala Panu i Matce Boskiej

Teresa.A
Teresa.A
25.07.15 20:06

Wszystkiego dobrego

Ania
Ania
26.07.15 10:44

Tak !!! Chwała Panu i Matce Najświętszej !!! Dziękuje Wam za odpowiedź! Dar żywej wiary jest jednym z piękniejszych darów jaki otrzymałam, oczywiście jest to dar, który trzeba cały czas pielęgnować Eucharystia i lekturą Pisma Św. Dodatkowo Maryja wlała w moje serce spokój i szczęście, miłość i radość. Życie nabrało zupełnie innego wymiaru – lepszego wymiaru !!!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x