A :): Dziękuję Ci Matko, bo dostaje więcej niż proszę

Witam wszystkich:) Przyszła kolej i na mnie bym, tak jak obiecałam Matce Bożej, złożyła świadectwo o łaskach jakich doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. Jak większość z Was, ja również przez przypadek natrafiłam na tę piękną modlitwę…a właściwie mogę powiedzieć, że to Ona mnie znalazła. Pojawiła się w chwili, kiedy moje życie zaczęło się w zastraszającym tempie sypać i wszystko było nie tak jak powinno. Bezsilna i zrezygnowana pewnego dnia usiadłam w fotelu, włączyłam komputer, zamknęłam oczy i mocno poprosiłam Boga o pomoc, by albo mnie zabrał z tego świata albo uleczył i naprawił jakoś to moje życie. Nie wiem jak długo tak siedziałam i tkwiłam w zamyśleniu i skupieniu a,le gdy otworzyłam oczy na ekranie wyskoczył obrazek Matki Bożej z Pompejów. Odruchowo wyłączyłam go, myśląc, że to reklama, ale po kilku sekundach znów pojawił się na ekranie. Wtedy wiedziałam, że dostałam odpowiedź z Góry, co powinnam robić by poprawić swoje życie. Poczytałam o Nowennie Pompejańskiej i po dwóch dniach zaczęłam modlić się nowenną. Na początku było ciężko, ale wytrwałam. Teraz jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej. Rozpoczęłam część dziękczynną. Pierwsza moja Nowenna Pompejańska była w intencji sprawy sercowej. Do dziś bywa różnie między mną a tą osobą, ale gdyby nie pomoc Matki Bożej, to z pewnością nie udało by nam się przetrwać razem. Tak więc cudem jest to, że jesteśmy nadal razem i się dogadujemy, cudem kolejnym nieplanowanym jest praca, którą w 2 tygodniu pierwszej Nowenny Pompejańskiej otrzymałam (nie pracowałam kilka lat), następnie zrobiłam prawo jazdy. Stałam się również bardziej spokojna i wyciszona.
Druga Nowenna Pompejańska jest w intencji prawnej. Prosiłam i proszę o bezproblemowy przebieg dwóch spraw sądowych, które miały się odbyć w tym roku, ale jak się okazuje ta druga już się nie odbędzie ponieważ „jakimś cudem” wszystko zakończyło się bezstresowo na tej pierwszej.
Dzięki Matce Bożej moje życie zmieniło się na dużo lepsze. Mam tyle spokoju wewnętrznego, tak niesamowicie odczuwam obecność Królowej Różańca każdego dnia. To jest niesamowite, ale mam ogromną ufność w pomoc jaką Matka Nasza nam chce ofiarować. Kiedyś wątpiłam…”bo modlitwy nie działały”, a teraz wiem, że nie modliłam się z taką ufnością z jaką powinnam. Teraz każdą najmniejszą sprawę powierzam Matce Bożej i Miłosiernemu Jezusowi. Często w ciągu dnia i przed jakąś ważną sprawą zamykam oczy i w skupieniu mówię: Jezu Ufam Tobie, Ty się tym zajmij. I to działa. Odkąd tak robię dzieją się cuda w moim życiu. Polecam Nowennę Pompejańską jak i tę najkrótszą (jedno zdanie)Nowennę do Pana Jezusa.
Wszystkim, którzy nie wierzą jeszcze w moc modlitwy, w moc Nowenny Pompejańskiej i wahają się nad Jej rozpoczęciem, powiem tak: zacznijcie już dziś. To nie boli a ile dobra spływa na człowieka  to wie każdy z nas, którzyśmy już poznali co to znaczy modlić się Nowenną Pompejańską.
Dziękuję Ci Kochana Matko i Tobie Kochany Jezu za to, ze mnie odnaleźliście, wysłuchujecie i pomagacie każdego dnia. Dziękuję za to, że JESTEŚCIE!!!

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
24.07.15 22:39

Piekne Swiadectwo. Niech Ci Pan Bog Blogoslawi!

Krystyna
Krystyna
24.07.15 23:38

Wspaniałe Świadectwo.
W życiu nie ma przypadków.Najświętsza Matka Boża Różańcowa delikatnie i subtelnie proponuje nam Tę Cudowną Nowennę ,a od nas już zależy czy podejmiemy Tę Modlitwę.
Dziękujemy Ci Matko Najświętsza ,że Jesteś wciąż gotowa nam pomagać,gdy z wiarą,nadzieją i miłością prosimy o Orędownictwo.

Monika
Monika
25.07.15 17:31

Dziękuje za twoje świadectwo i to że Maryja nigdy nas nie opuszcza w potrzebie,daje nam spokój wewnętrzny i to są właśnie te cuda…..

Dorota
Dorota
27.07.15 12:18

Ja też dziękuję Maryji za dar różańca który nam dała i nowennę jako pewność że nas wysłuchuje

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej