Agnieszka: Zaufajcie Bogu przez Najświętszą Panienkę – to najlepsze co można zrobić

Wszystko zaczęło się w 2013 roku ... Byłam chora na HCV , rozpoczęłam długo oczekiwane leczenie , całkowicie przestałam pracować bo po prostu nie byłam w stanie . Mieliśmy z mężem na utrzymaniu 4 dzieci - dwóch studentów i dwa maluchy ( 4 i 6 lat ) - tak nas hojnie Pan Bóg obdarował : ) i oczywiście długi . Mężowi nie starczało na spłatę zobowiązań a co dopiero na życie . Bywało , że miałam na dzienne zakupy 5 zł. i coś musiałam wykombinować dla nas na obiad ... A jednak nikt nie głodował ...
Read More

Marzena: Na pewno BÓG jest ze mną

Ale jedno wiem na pewno BÓG jest ze mną dwa razy jego twarz mi się ukazała na niebie .Jestem wdzięczna za wszystko co dzieje się w moim życiu choć wszystkiego nie rozumiem ale to PAN decyduje o naszym życiu i za wszystko chce MU podziękować i MATCE BOŻEJ za łaski.
Read More

Maria: tyle już wyprosiłam

Maryjo Ty jesteś mą miłością,zła się nie ulęknę bo TY jesteś ze mną
Read More

Beata: operacja

Chcę złożyć świadectwo pomocy przez Królową Różańca Świętego w kwestii uzdrowienia mojego 3- letniego synka. Rok temu trafiliśmy z nim do chirurga, podobno bardzo dobrego, który skierował nas na operację. Powiedział, że nie ma innej opcji wyleczenia. Wtedy zaczęłam się modlić, odmówiłam trzy nowenny nie do odparcia, poruszyłam chyba pół nieba, bo...
Read More

Ania: „Nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym!”

Na nowennę pompejańską natknęłam się któregoś dnia w jednym z czasopism katolickich. Pamiętam, że pomyślałam, że to modlitwa dla ludzi naprawdę zdesperowanych, których spotyka wielkie nieszczęście i szybko o niej zapomniałam. Kilka miesięcy później dowiedziałam się, że u bardzo bliskiej mi osoby lekarze podejrzewają nowotwór, jednak na wyniki trzeba było...
Read More

Kasia: szczęście

Mam 18 lat i odmówiłam Nowennę Pompejańską dwa razy. Wcześniej wydawało mi się to nie do pomyślenia, jednak bardzo martwiłam się o pewną osobę i też o nasze relacje i gdy natrafiłam po raz kolejny na Nowennę Pompejańską, to zdecydowałam się, że to naprawdę może pomóc. I pomogło!
Mniej więcej gdy zaczynałam, osobie tej zaczęły układać się sprawy związane ze zdrowiem. Dziś lekarze mówią, że ma niezwykłe postępy w wynikach. Cieszę się i wierzę w to, że moja modlitwa bardzo dużo dała mojemu przyjacielowi. W dodatku nasza relacja też się uporządkowała.
Później zrobiłam sobie tydzień przerwy, odliczyłam 54 dni do osiemnastki i zaczęłam kolejną… Tym razem za samą siebie, o miłość, szczęście oraz oczywiście za swoich najbliższych. Miałam wrażenie, że na początku wszystko się sypie, znów straciłam kontakt z bliską mi osobą, miałam też bardzo dużo na głowie i bałam się, że po prostu nie wyrobię. Jednak z pomocą Maryi da się zrobić wszystko!
Dzień osiemnastki był wyjątkowy. Wiele spraw się poukładało, a ja… zaczęłam się wszystkim cieszyć jak małe dziecko! Naprawdę, każdą drobnostką. Dziś mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa i widzę, jak niesamowitą pomocą obdarzyła mnie Maryja oraz jak zbliżyła mnie do Boga ta modlitwa. Zdałam wszystkie egzaminy na prawo jazdy za pierwszym razem, odzyskałam kontakt z bliską osobą, poznałam bardzo wartościowego człowieka, mam dobre relacje ze wszystkimi bliskimi i wiem, że to wszystko zasługa Najwyższego!
Chwała Panu.
Polecam wszystkim Nowennę Pompejańską, naprawdę pomaga w życiu i daje tak niesamowitą radość! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: szczęście"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

To piękne, że w dorosłe życie weszłaś z ufnością do Królowej Różańca Świętego i dlatego Matka Boża tak obsypała Cię łaskami. Wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Oby wszyscy młodzi ludzie tak ufnie i wiernie wchodzili w dorosłe życie jak Ty, Kasiu! Niech Ci Pan błogosławi w całym Twym „dojrzałym” życiu!

Asia
Gość

chciałabym żeby w przyszłości moje dzieci też tak pięknie wkroczyły w dorosłość. .. wszystkiego dobrego dla ciebie, niech Twoje szczęście cie nie opuszcza

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?