Zofia: nowenna pompejanska

Matenko dziekuje Ci za tem dar i prosze o dalsze laski,Prosze o laske pozbycia sie komornika za nie swoje dlugi,Wieze w laski ktore otrzymuje,jestes Matenko jedynym naszym ratunkiem
Read More

Ewelina: Wiele łask Bożych

Szczęść Boze! Juz dawno miałam napisać świadectwo. Odmówiłam chyba 4 nowenny i zawsze Maryja czymś mnie obdarzała. 3 Nowenny odmówiłam w intencji macierzynstwa dla mnie i meza ponieważ bardzo pragniemy zostać rodzicami i nadal wierzymy ze tak sie stanie pomimo ze narazie czekamy i wierzymy... Nowennę zaczęłam odmawiać 1 grudnia...
Read More

Barbara: Matka Boża daje mi siłę

Nowennę Pompejańską odmawiam piąty rok .Jest to cudowna modlitwa ,która daje mi pokój serca , zabiera lęki i niepokoje, rozwiązuje wiele trudnych spraw .Czasami przychodzą chwile zwątpienia , zły atakuje , ale ja dalej trwam na modlitwie.
Read More

Edyta: łaska zdrowia

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną
Read More

Barbara: Polecam nowennę wszystkim bez pracy

Chciałam podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną pracę . Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny pompejańskie . Pracy szukałam rok . Wiem , że to dzięki Matce w Niebie . Polecam nowennę wszystkim bez pracy . Ufajcie , a Matka Boża zajmie się waszymi problemami , rozwiąże je w najlepszy sposób.
Read More

Mateusz: To naprawdę cudowny czas!

Za 4 dni kończę swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską, o nowennie dowiedziałem się kilka miesięcy wcześniej, ale nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że mógłbym dziennie odmawiać 3 różańce, bo przecież od lat nie odmówiłem nawet całego różańca, a od roku nie modliłem się w ogóle. Modlitwa przyszła w potrzebie. Dziś już wiem, że bez Maryi totalnie bym się załamał.

Poprzez modlitwę staram się patrzeć na wszystko co się dzieję w moim życiu poprzez wiarę. To naprawdę cudowny czas, bo poza intencją o jaką błagam Maryje, dotyczącą uzdrowienia z choroby kręgosłupa, przez ostatnie 2 miesiące nastąpił całkowity zwrot postępowania dotyczący życia w czystości.

Codzienna modlitwa dodaję siły przeciwstawiania się pokusom. Tak sobie myślę, że w całej tej chorobie musiał w końcu nastąpić jakiś zwrot akcji, musiałem wejść na nową drogę, bo dotychczas wierzyłem tylko sobie…Po kilkunastu nieskutecznych wizytach u lekarzy zupełnie się załamałem. Przeklinałem Boga za to co ze mną robi, być może do tej pory nie mogę dać za wygraną chorobie, ale wiem doskonale że wynika to z mojej sportowej natury, gdyż od kilku lat trenowałem biegi i kolarstwo.

Ciężko mi się pogodzić z niesprawnością jaka dotyka mnie od ponad roku, codziennie ten sam ból, trudności w poruszaniu się w pracy…i jak to zrozumieć? Nie ma innego wyjścia jak tylko zawierzyć się cały Maryi, prosić ją o zwrot akcji, bo Ona wie co dla nas najlepsze. Marzę o powrocie do zdrowia, mam dopiero 25 lat i głowę pełną pomysłów, niestety choroba odbiera mi to wszystko, proszę Was wszystkich o modlitwę, a może Pan Bóg da mi jeszcze jedną szansę w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Mateusz: To naprawdę cudowny czas!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

Spróbuj wytłumaczyć sobie ,że to wszystko dzieje się po coś 🙂 WIARA CZYNI CUDA,pamiętaj ! Módl się , a będzie dobrze . Pomodlę się za Ciebie, a przynajmniej spróbuję , bo często jak modlę się bez różańca wieczorem , przed pójściem spac po prostu zasypiam 🙂 jeżeli mogę coś doradzić , po pierwsze : http://jezuufamtobie-tysietymzajmij.blogspot.com/ po drugie KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO . Życzę powodzenia i wielu łask.

eskapada13
Gość

Bardzo Ci dziękuję Paulino!!!!!!!

Ola
Gość

Piękne świadectwo!

Paulina
Gość
Paulina

jeżeli będziesz potrzebował porozmawiać, daj znać 🙂

JOANNA
Gość
JOANNA

Piękna strona jezuufamtobie

Maciej
Gość
Maciej

Cieszę się, że Ci pomaga. Moje modlitwy nie są wysłuchiwane i nie mam zamiaru dalej się modlić (nie mam zamiaru się użalać, to fakt). To nie ma sensu (w moim przypadku). Ja tłumaczę sobie to inaczej, to była przygoda, która dla mnie się skończyła. Niemniej nie mam zamiaru wbijać szpilek Tym, którzy otrzymują łaski :-). Uważam, że Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają. Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia.

Ola
Gość

Macieju, proszę Cię! Nie poddawaj się! Daj sobie szansę! Sobie i Matce Bożej!! Proszę Cię,…
Będę się modlić za Ciebie z całego serca!

Marta
Gość

Macieju odpisałam Ci na Twój wpis pod moim świadectwem. Przeczytaj! Trzymaj się ciepło 🙂

Karolina
Gość
Karolina
Matusz, nie bój się, szkoda czasu na strach. Z Bogiem i dla Boga wszystko jest możliwe. Trudności jakie spotykają nas w życiu są częścią większego planu Pana Boga. On widzi więcej. On widzi całe nasze życie, od urodzin aż do śmierci, ma inną perspektywę. Więc – zaufaj Mu bezgranicznie, zawierz całe swoje życie Bogu i Matce Najświętszej. Bo jedyną ścieżka do serca, każdego serca – jest zaufanie. To w jaki sposób znosisz swoje życiowe przeciwności i cierpienia też jest ważne. Ale najważniejsze jest to czy Im ufasz, czy Im wierzysz. Idziesz za Nimi choć sam nie znasz drogi, nie wiesz… Czytaj więcej »
Barbara2
Gość
Barbara2

Mateuszu, gratuluję wytrwałości w modlitwie i mam nadzieję, że Matka Boża ma dla Ciebie najlepszy plan na życie, tylko bądź cierpliwy. Dziś pomodlę się za Ciebie, głowa do góry i nie martw się.

eskapada13Mateusz
Gość
eskapada13Mateusz

Bardzo dziękuję wszystkim za dobre słowo, dzisiaj zacząłem drugą Nowenne w nowej intencji. Wierzę w to, że Pan Bóg wysłucha moich modlitw.

Obrazki z nowenną pompejańską?