Adam: ta nowenna jest jak walec, co skruszy wszelkie zło

Nowennę zacząłem odmawiać 30-11 czyli 3 dni temu, miałem problem z wyborem intencji, która w mojej sytuacji jest ważniejsza, bo cierpiałem z jednej strony na stany lękowe (były one tak mocne, że nie pozwalały spać, racjonalnie myśleć, pracować), a z drugiej strony bardzo potrzebuję pomocy Panny Najświętszej w sprawach zawodowych. Wybrałem modlitwę o światło i łaski w sprawach pracy, wewnętrznie czułem, że zostanę uzdrowiony/uwolniony od lęków jakby przy okazji.

Gdy tylko rozpocząłem odmawiać różaniec pojawiły się lęki, nie było to naturalne dla mnie, gdyż w weekendy ich raczej nie miałem, w dodatku nie odpuszczały mnie nawet w niedzielę, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie pochodzą one od złego ducha, który nie może znieść mocy modlitwy różańcowej.

W niedzielę wieczorem wysłuchałem modlitwy o uwolnienie o.Daniela z Pustelni z Olsztyna k.Częstochowy na Youtube, z modlitwą na ustach poszedłem spać. W nocy kilka razy przebudzałem się, ale to były miłe przebudzenia, przypominałem sobie sny albo nie sny, tylko towarzyszące mi całą noc pieśni wielbiące Ducha Świętego , czułem się jakbym spał ze słuchawkami na uszach. Rano obudziłem się innym człowiekiem. W końcu mam w sobie pokój i radość, której tak mi brakowało.

Gdybym miał porównać moc Nowennej Pompejskiej to jest jak walec! Dobry Bóg wraz z Matką Najświętszą nie zostawi nikogo w potrzebie. Modlę się o to bym nie przeszkodził w tym wszystkim co Bóg wobec mnie zaplanował.
Alleluja!!!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
Magda
04.12.13 17:28

Nie martw się szatan będzie Ci przeszkadzał, ale o jest tylko dowód na to, że opłaca się walczyć, bo intencja podoba się Bogu ;). Ja też tak mam, ale wszystko oddaje Panu, niech działam Jego Wola! 😉

Kamila
Kamila
06.12.13 13:42

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Marta
Marta
07.12.13 09:58

Bogu Cześć i Chwała za wszelkie łaski, które na nas spływają przez RĘCE MARYJI:)

Wanda Strzelec
Wanda Strzelec
02.01.15 21:31

Ja zaczynam odmawiać od Trzech Króli.Jeśli mogę to proszę o wsparcie modlitewne żebym wytrwała.Z Panem Bogiem.

Rafał
Rafał
07.01.15 13:31

Właśnie tak działa Bóg jeśli tylko zaprosisz Go do swego Serca odnajdziesz radość i ukojenie ,On obmywa Nas z

wszelkich brudów i bólu z siłą Niebiańskiego wodospadu Bóg jest z Tobą bracie , nigdy już nie będziesz się lękał

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x