Barbara: Z Maryją nic nam nie grozi

Składam gorące podziękowanie Matce Najświętszej Różańcowej z Pompejów za łaskę ubłagania przez nowennę różańca pompejańskiego za cud wyjścia z postawionej już diagnozy złośliwego raka jelita grubego. Po następnych badaniach kilku razowych, okazało się że nie ma raka złośliwego ani „zwykłego” raka. U mojej siostry za którą odprawiałam nowennę pompejańską.Również składam podziękowanie za wysłuchanie błagań o zdrowie Oleńki. Już była przygotowywana do ostatecznych badań i operacji na żyły w głowie. Po odprawionej w czasie nowenny pompejańskiej wyniki wykazały że nie musi mieć operacji ponieważ żyły są bardzo blisko siebie ale nie są złączone. Dziękuję Ci Miłosierna Matko Boża Pompejańska.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EdytaAleksandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu i Najświętszej Panience!

Edyta
Gość
Edyta

Jak bardzo ja Ciebie rozumiem, miałam bardzo podobna sytuacje! Jakie to jest piękne uczucie, które na zawsze pozostanie w pamięci. Chwila prawdy kiedy wyniki są zaskasujaco dobre! I okazuje się ze jesteś zdrowa.