Anna: Uzdrowienie męża

Bardzo uradowała mnie wiadomość o nowennie pompejańskiej w intencji grzeszników, z których ja jestem pierwszym. Zaczęłam ją odmawiać 13 maja 2020 roku pomimo licznych obowiązków. Pierwszą częścią różańca modliłam się zawsze rano. Na pozostałe części nie zawsze był czas w ciągu dnia. Wtedy modliłam się jeszcze przed północą albo i po , poprostu zanim położyłam się spać.
Zakończenie nowenny przypadało akurat w rocznicę naszego ślubu.
Maryja dała nam piękny prezent. Ja uświadomiłam sobie nędzę swoich grzechów a mój mąż pierwszy raz otworzył się przede mną i wyznał, to co trzymał w sobie przez wiele lat . Powiedział, że w dzieciństwie był molestowany przez swego ojca (teraz już nieżyjącego). W rocznicę naszego ślubu a jednocześnie w ostatnim dniu nowenny mąż poszedł do sakramentu spowiedzi świętej i został uzdrowiony z nałogu pornografii.
Bogu niech będą dzięki , bo Jego jest Królestwo i Potęga i Chwała na wieki.
Od tego czasu w naszym małżeństwie zaczął się zupełnie nowy etap życia. Jesteśmy jakby zupełnie inni -UZDROWIENI. Z ogromną radością odprawiłam też nowennę od 16.07.2020 do 08.09.2020 za duszę w czyśćcu cierpiące na urodziny Matki Bożej. Obecnie podjęłam sìę nowenny o wiarę , nadzieję i miłość w mojej rodzinie. Ostatnią część odmawiamy całą rodziną na zakończenie każdego dnia. Im więcej czasu poświęcam modlitwie tym więcej mam czasu na inne sprawy. Doświadczam czegoś takiego jakby Pan Bóg, Maryja albo Święci dopinali różne moje działania na ten ostatni guzik i wszystko idzie pomyślnie. BÓG JEST MIŁOŚCIĄ!

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!