Gabriela: Trudna miłość

Chyba już czas na mnie.. na moje świadectwo. Nie wiedziałam, kiedy je napisać, kiedy będzie ten moment. Może kiedy intencja będzie już wysłuchana? A może w ostatni jej dzień? Ostatecznie pisze dzisiaj (13.06.). Nowennę o nawrócenie bliskiej mi osoby zakończyłam 31.05. Nic mi nie wiadomo, aby w jakiś sposób ta osoba się zmieniła. Moja druga intencja,
o odnowienie kontaktu, rozpoczęta razem z wielką nowenną, czyli 13.05., również się nie spełniła.. Mam dzisiaj kryzysowy dzień modlitewny, czekam i mam wrażenie że coś mi ucieka, że intencja się nie spełni. Mam sny, które pokazują mi, że ciągle jest tak samo, a nawet gorzej, że nie jest pisany ratunek tej osobie.. a przecież nie spotkaliśmy się przypadkowo.. myślę, że co jak co, ale modlitwa o czyjeś nawrócenie jest dobra i powinna być wysłuchana. Mówimy, że Bóg nie ingeruje w naszą wolność i jak ktoś nie chce, nie czuje, to nie może się zmienić.. ale jeśli nie ma łaski wiary, to jak może chcieć ją poznać? Wiemy, że samo poznawcze poznanie, bez miłości , jest mało warte, nietrwałe. W ST Bóg zaćmił oczy niektórych, zatwardzil ich serca.. tak proszę, żeby zmiękczył serce tej osoby. Wiem, że nie ma w niej radości, a hardość ducha i brak względu na kogokolwiek . W tym miejscu chce Was prosić serdecznie o modlitwę w tej intencji. Czekam nadal na wypełnienie i skończę te, którą się teraz modlę. Jeśli coś ruszy, to zacznę następna, jeśli nie, to pewnie stracę już motywację.. Zamiast składania życzeń tej osobie, jadę do Częstochowy się modlić za nią, bo wiem, że jak napiszę to się zrobi jeszcze większy zamęt, jeśli ta osoba trwa w swojej zatwardziałości. Napiszcie, co sądzicie. Ja myślę sobie, że nie ma przypadkow i mam nadzieję, że modlitwa pomoże nie tylko po śmierci, ale już tu na ziemi doprowadzi do nawrócenia, a że Maryja ma dar przyspieszania Boskich planów i cudów, to ma władzę mi pomóc! A jeśli wola Nieba jest inna, to niech mnie to już więcej nie męczy, gdyż tylko to jest sensem mojego życia teraz, nawrócić i czekać. W tej intencji zrobiłam też porządek ze swoim życiem i dużo ofiarowuję. Cierpię codziennie, bo tęsknię i czuję pustkę w sercu po tej osobie. Miłość, która myslalam, że wyparowała, wróciła do mnie odmieniona i patrzę na to inaczej. Wierzę, że to uczucie nie ma służyć jedynie motywacji do modlitwy, ale może coś się ma z tego odrodzic. Proszę o wsparcie!

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

4.2 6 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
25.06.20 14:37

Szczęść Boże
Nie trać wiary, jeśli masz chwilę zwątpienia, miewasz dziwne sny – to znaczy że już się dzieje to o co prosisz (choć może Ty jeszcze tego nie zauważasz) a zły wie, że sięgnęłaś po potężne orędzie i zaczyna mącić – właśnie w ten sposób.
To, że Twoje prośby będą wysłuchane to wiem, jestem tego pewna.
Zawsze są, choć nie zawsze tak jak my chcemy. Bóg wie jak i kiedy ma je spełnić.
Nie trać wiary.

Mała
Mała
25.06.20 14:59

Spełniają się czasami trzeba czekać parę lat. Czekałam 2 lata i powrócił i nie wiem co z tym zrobić dalej robić…i czy w to wchodzić znowu. Nowennę odmawiaj. Nie przestawaj…ja już 4 lata odmawiam nieustannie i zaczęło się od tego Pana.

Armin
Armin
25.06.20 16:28
Reply to  Mała

Wróć Kochana. Skoro modlilas się o to, to znaczy że Twoja prośba została wysluchana i jest zgodna z wolą Boga.

Mała
Mała
01.07.20 05:54
Reply to  Armin

Dam mu szansę…niech się dzieje wola Boża.

Robert
Robert
20.07.20 10:50
Reply to  Mała

To bardzo szlachetne z Twojej strony. Nie każdy otrzymuje szansę, nie każdy tez na nią zasługuje.

MarcinK
MarcinK
20.07.20 13:14
Reply to  Robert

Ja myślę, że każdy kto zrozumie swoje błędy i bardzo cięzko pracuje nad nimi i nad sobą zasługuje na rozmowę, może nie na szanse ale na rozmowę i wysłuchanie, każdy!!

Maria
Maria
25.06.20 16:36
Reply to  Mała

Mała, to bardzo pokrzepiające, co piszesz! Modliłaś się 2 lata o powrót?

Mała
Mała
26.06.20 02:03
Reply to  Maria

Modliłam się o miłość raz i inne intencje. W trakcie modlitwy urwał się kontakt. Wybrał inną kobiete i po dwóch latach próbuje wrócić i utrzymuje kontakt a ja nie wiem czy dać mu szansę. O powrót nie modliłam się.

JustynaN
JustynaN
25.06.20 17:38

Gabrielo jakiś czas temu słuchałam kazań k. Pawlukiewicza i wielu innych księży i mówili m.in. że bardzo miła Bogu jest modlitwa za nawrócenie innych, tylko że nie możemy dyktować Bogu kiedy ma to się stać. Ponieważ jeden człowiek potrzebuje więcej czasu by się nawrócić i wiele zrozumieć a drugi mniej. Ale zawsze są one wysłuchane. Oprócz modlitwy za nawrócenie, zachęcają księża do modlitwy dziękczynnej że Bóg napewno się „zajmie” tą osobą i tak naprawdę nie wiadomo czy w przyszłości ta osoba nie wyprzedzi nas samych w osiągnięciu nieba tu na ziemi bądź już w niebie. Nie trać wiary! Z Panem… Czytaj więcej »

Wiola
Wiola
25.06.20 23:59
Reply to  JustynaN

Pani komentarz jest bardzo pokrzepiający… dziękuję
Droga Gabrysiu ja też modlę się o nawrócenie bliskiej mi osoby, codziennie o tym myślę co jeszcze mogłabym zrobić w tym kierunku. Wiara ,wiara i jeszcze raz wiara
Jezu Ty się tym zajmij.

Jakub
Jakub
25.06.20 22:26

Nie wiem czy znasz angielski.. jeśli tak to mnie to bardzo pomoglo jakiś czas temu:
https://m.youtube.com/watch?v=awj4qQdmQSw

Poza tym, Bog zawsze znajduje idealny moment by zainterweniowac. Mimo, że nam się wydaje, że ten idealny moment juz nastąpił.

Módl się z wiarą, tak jakby Bog Cię już wysłuchał.

Gabriela
Gabriela
29.06.20 09:55
Reply to  Jakub

Dziękuję serdecznie 🙂 znam ang i chętnie przeczytam 🙂

Gabriela
Gabriela
29.06.20 10:14
Reply to  Gabriela

Oglądałam! Bardzo fajne video, jeszcze raz dzięki 🙂

Anonim
Anonim
26.06.20 10:12

Gabrysiu! nigdy nie odpowiadalam w komentarzach ale kiedy przeczytalam twoje swiadectwo zdecydowalam sie, mam nadzieje ze z natchnienia ducha sw !;) Po pierwsze objecuje za ciebie 10 rozanca. Jestem w bardzo podobnej sytuacji wiec mysle ze moge ci dobrze radzic, jesli chcesz wiedziec czy dalej modlic sie za ta osobe, POPROSTU zapytaj boga, on zawsze odpowiada np przypadkowym fragmentem z bibli, slowem 2 osoby, w moim przypadku kiedy bylam juz na skraju mozliwosci powiedzialam bogu ” wiem ze nie moge wymagac od ciebie znaku, ale nie daje juz rady, modle sie o te milosc a moze ty wcale tego nie… Czytaj więcej »

Marcela
Marcela
26.06.20 19:15
Reply to  Anonim

Twój komentarz jeszcze bardziej mnie zachęcił do modlitwy
mialam podobnie, gdy prosiłam o jakikolwiek znak, niespodziewanie ten chłopak odzywał się do mnie. Nie wiem czy można to w jakiś sposób wiązać ze sobą ale wierze i ufam ze Bóg wie co robi oraz kiedy
pozdrawiam

Anonim
Anonim
26.06.20 23:06
Reply to  Marcela

ale sie ciesze Marcela, za ciebie tez juz 10 rozanca zmowiona, wierze ze my teraz czekamy bo bog uklada wszystkie puzle aby bylo dobrze. Polecam ci kanal Marcina Zielinskiego, mi bardzo pomaga w modlitwach

Maria
Maria
27.06.20 02:58
Reply to  Anonim

Anonim, Marcela – też się pod tym podpisuję! Napisałam do św Józefa list z próśbą o wyproszenie łaski lub przynajmniej o znak, włożyłam go w pismo święte „przypadkiem” otwarte akurat na fragmencie gdzie Bóg daje znak Ezechiaszowi… minęło kilka godzin i po 2 miesięcznej ciszy odezwał się ten, o którego powrót się modliłam. Choć jeszcze intencja się nie spełniła do końca, uchwyciłam się tego znaku jak dziecko ręki mamy :).
i idąc za wzorem Anonimowej obiecuję za Was dziesiątkę różańca.

Anonim
Anonim
27.06.20 09:54
Reply to  Maria

i wzajemnie, przypadek to swieckie imie ducha swietego

MarcinK
MarcinK
01.07.20 10:57
Reply to  Anonim

Anonim, cudownie napisałaś o przypadku 🙂

Kasia
Kasia
01.07.20 12:06
Reply to  Maria

Jak napisać taki list, z czego on się składa? Jak napisać to o co chcemy poprosić?

Maria
Maria
01.07.20 12:21
Reply to  Kasia

Napisz z serca jak do przyjaciela 🙂

MarcinK
MarcinK
01.07.20 12:46
Reply to  Kasia

Nie wiem czy o to chodziło Marii, ale wydaje mi się że wystarczy napisać swoimi słowami to czego pragniemy i to o co prosimy. Nasz Pan na pewno zrozumie i będzie wiedział o co chodzi. Najwazniejsze to czyste i szczere intencje i wiara w Chrystusa.
A jeśli chodzi o znaki to napisałem coś od siebie poniżej.
Ja za wszystkich z komentarzy też się pomodlę. musimy się wspierać a resztę zostawić Jezusowi.
Jezu, Ty się tym zajmij…

Gabriela
Gabriela
29.06.20 09:57
Reply to  Anonim

Dziękuję bardzo za wsparcie! Ja też się pomodlę za Ciebie 🙂

MarcinK
MarcinK
01.07.20 10:38
Reply to  Anonim

Gabrysiu, dziś takze pomodlę się za Ciebie. Mam pytanie do Was po tym co napisał „Anonim” powyżej. ja tekże modlę sie o odzyskanie miłości mojego życia. nie wchodząc w szczegóły także miałem bardzo złe dni i modliłem się o znak czy spełnia sie moje modlitwy czy Małgosia kiedyś zostanie moją żoną. I po kilku dniach próśb o znak kolega przysłał mi piosenka ich troje – idiota, która opisuje idealnie mnie, jakby była dla mnie o mnie. wysłuchalem ją. potem w radio usłyszałem piosenkę 2plus1 windą do nieba o ślubie. a za chwilę na innej stacji radiowej gdy wszedłem do kuchni… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by MarcinK
Mer
Mer
03.07.20 14:42
Reply to  MarcinK

Cześć Marcin! Tak naprawdę nikt z nas nie powie Ci czy to faktycznie były znaki, czy nie. Pan Bóg mówi do każdego indywidualnie, dla kogoś ten sposób będzie dziwny lub śmieszny, ktoś inny natomiast pokiwa głową i powie, że ma podobnie. Musisz obserwować to w jaki sposób reagujesz, jak się czujesz gdy te znaki się pojawiają, ale jednocześnie bardzo uważać, gdyż łatwo nadinterpretować rzeczywistość, a szczególnie gdy czekamy na odpowiedź pokrywającą się z naszymi pragnieniami. Jeśli czujesz niepewność i nie potrafisz jednoznacznie stwierdzić czy pochodziło to od Boga, czy też nie, Pan Bóg na pewno odezwie się do Ciebie w… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
03.07.20 15:37
Reply to  Mer

Wiataj Mer. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Jest to pierwsza odpowiedz jaką otrzymalem. Wiele czytam. Wiele myślę. Te znaki to tylko kilka jest ich znacznie wiecej a raczej ja tak to interpretuje. Dzia jest 1wszy piatek miesiaca jak codzien od tygodnia jestem w kosciele i ksiadz mowi o modlitwach w powrwsze piatki miesiaca ze maja wieksza moc i wspomina sw Małgorzatę. Ja po mszy odmawiam NP i gdy prosilem NMP o jakies potwierdzenie czy znak czy moje pragnienia sa zgodne z wolą Chrystusa dokladnie w tym momencie doatalem wiadomosc od Malgosi. Tak wiem wiem że pewnie nadinterpretuje rzeczywistość ale cóż mi… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
03.07.20 16:01
Reply to  MarcinK

PS.
Te znaki daja mi wiele wiary i nadziei
A poza tym mam wewnetrzne odczucie przeczucia ze będziemy razem. Czesto mam obrazy nasze wspolne z przyszlosci. Np nasz slub czy wakacje itp…
Dlatego tak bardzo wierze. Ale prosze o modlitwe bym wytrwal w oczekiwaniu.
Jezu Ty sie tym zajmij

Anonim
Anonim
04.07.20 09:21
Reply to  MarcinK

Marcin, Mer bardzo trafnie ci napisala i nic nie ma potrzeby tu dodawac a jesli chodzi o twoja sytuacje, ja osobiscie dostalam bardzo jasne znaki ( nie jeden) od boga a mimo to zdarzaja sie momenty zwatpienia ,bo przeciez w rzeczywistosci nic na to nie wskazuje ale wlasnie takiego mamy Boga, Boga rzeczy niemozliwych. Czasem czeka on z wypelnieniem prosby az serce jednej i drugiej strony wydoskonali sie na tyle aby mogly razem finkcjonowac, moze potrzebujesz dzis uslyszec, daj bogu jeszcze troche czasu, jeszcze chwile, on sie nie myli.

MarcinK
MarcinK
04.07.20 15:38
Reply to  Anonim

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Dodają wiele wiary i sily by trwac. Dziekuje za wsparcie. Niech Cie Chrystus blogoslawi. Bog zaplać.

Gabriela
Gabriela
04.07.20 13:17
Reply to  MarcinK

Ja też się za Ciebie pomodlę 🙂 Jeśli nasze prośby są z wolą Boga, to zobaczymy, jak się spełniają, bo w tym objawi się Boża chwała, jeśli plan jest inny, to wg modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij”, Jezus przeniesie nas na drugi brzeg niczym matka śpiące niemowlę, abysmy nie doznali szoku 🙂 pozdrawiam!

MarcinK
MarcinK
04.07.20 15:40
Reply to  Gabriela

dokladnie tak. Najważniejsze abysmy wytrwali i calym sercem wierzyli i sie modlili o łaskę Bożą. A Jezus zajmie sie naszymi sprawami. Bog zaplać

Gabriela
Gabriela
29.06.20 10:16

Jeśli ktoś z Was ma w planach jechać do Częstochowy 15.08., dajcie znać 🙂

Robert
Robert
17.07.20 15:10

Nie poddawaj się. Wytrwaj i zawalcz jeszcze raz. To przecież nic nie kosztuje. Pamiętaj, że wszystko może się zdarzyć 🙂

MarcinK
MarcinK
17.07.20 15:36
Reply to  Robert

to prawda. nawet jeśli nie dzieje sie tak jak byśmy chcieli i o co się modlimy to zawsze!!! należy wierzyć do końca dni należy wierzyć że będzie tak jak tego pragniemy
Jezu, Ty się tym zajmij

Robert
Robert
20.07.20 11:46
Reply to  MarcinK

Twój kontakt z Małgosią dobrze zwiastuje. Ja mój kontakt z Olą utraciłem. Zerwała narzeczeństwo. Nie odpowiedziała na żaden list. Ostatnio odesłałem jej wszystkie rzeczy. Choć nie ukrywam, że rozum mówi mi, że to już niemożliwe, aby odnowiła kontakt, to w sercu, głęboko na dnie, czasem wciąż tli mi się nadzieja, że wszystko się może wydarzyć. Niestety, podczas Nowenny, nie otrzymałem żadnych znaków. Wczoraj mi się śniła, ale to żaden znak.

MarcinK
MarcinK
20.07.20 13:07
Reply to  Robert

Robert. Właśnie od kilku dni a właściwie od początku lipca tez nie mam kontaktu z Małgosią. No może poza jednym, który teoretycznie zabiera jakiekolwiek nadzieje. Ale ja w głębi serca czuję że coś jest nie tak i że to nie ta Małgosia jaką znałem. Bardzo się zmieniła i stała się z kochanej bardzo wyrachowana. Dlatego nadal wierzę że jest szansa. i wiem że to ta jedna jedyna w moim życiu. Jeśli nie Małgosia to żadna. Przecież Chrystus może wszystko… Pozwól Jej odejść, jeśli Wasz miłość była tą właściwą i jedyną to dostaniesz szansę o ile zrozumiałeś błędy i nad nimi… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by MarcinK
Robert
Robert
21.07.20 12:07
Reply to  MarcinK

Witaj. Marcin w Twoim przypadku to „świeża” sprawa. Ja nie mam kontaktu od grubo ponad pół roku. Aczkolwiek zawalczyłem i to naprawdę mocno i długo walczyłem. Byłem jak rycerz, ale delikatnie, bez skrajnej nachalności. Udowodniłem, że jest bezkreśnie dla mnie ważna i mi na niej mocno zależy. Obydwoje mamy poważną pracę zawodową. Ola jest bardzo rozsądną i religijną kobietą. Do dziś nie mam pewności, dlaczego i z jakich powodów to się popsuło. Błacha i infantylna kłótnia, nie może być powodem. Odnosząc się do tego co napisałeś, To muszę Ci powiedzieć, że podobnie jak dla Ciebie Małgosia, Aleksa, stała się dla… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
21.07.20 12:33
Reply to  Robert

Robert bardzo Ci współczuję, ale moze warto nadal czekac. Ja powzialem decyzje, iż niezaleznie od planu Bożego bede dla Malgosia wsparciem w kazdej sytuacji i w kazdy mozliwy sposob jesli tylko bedzie mnie potrzebować. Uswoadomilem sobie ze zyje dla Malgosi. Modlitwa bardzo mi pomaga i nadal bede sie modlil za Malgosie aby byla szczesliwa i aby Bog mial Ją w swojej szczegolnej opiece. Jesli zechce dac mi szanse bede szczesliwy a jesli nie to takze bede szczesliwy moc modlic sie za Nią bo przez to bede mial duchową więź z MAŁGOSIĄ. Walcz nie poddawaj sie a na pewno otrzymasz nagrode… Czytaj więcej »

też Ania
też Ania
21.07.20 15:39
Reply to  MarcinK

Marcin, nie obraz się. Ty nie żyjesz dla Małgosi, Ty masz żyć dla Boga. Małgosia ma do przeżycia swoje życie, a Ty swoje. Nie możesz żyć jej życiem, bo masz swoje do przeżycia. Marcin, z jednego ekstremum przeszedłeś w drugie. Najpierw odrzucales Malgosie, a gdy spotkała kogoś, kto chce z nią być, zapragnąłes związku z nią. Taki stan boli i powoduje cierpienie, ale kiedyś minie. A wtedy, gdy będziesz gotowy, spotkasz ta właściwa kobietę, czego Ci życzę.

MarcinK
MarcinK
21.07.20 16:46
Reply to  też Ania

Hej. Ale ja juz spotkalem najwlasciwsza kobiete mojego zycia

też Ania
też Ania
21.07.20 17:29
Reply to  MarcinK

Marcin, ja Ci szczerze życzę żeby wszystkie Twoje sprawy potoczyły się w kierunku dla Ciebie najlepszym. Widzisz, z boku widać pewne tendencje, których Ty sam nie dostrzegasz. Odrzucasz dziewczyny/kobiety Tobą zainteresowane i zakochujesz się w nich, gdy one wchodzą w nową, odwzajemnioną relację. Może warto żebyś to na spokojnie przepracował, na spokojnie przemyślał, dlaczego tak się dzieje? Bez oskarżeń, po prostu zastanów się, dlaczego tak się dzieje? Życzę Ci pięknej, dojrzałej, odwzajemnionej miłości, czy będzie to Małgosia, czy ktoś, kogo dziś jeszcze nie znasz.

MarcinK
MarcinK
21.07.20 18:19
Reply to  też Ania

Zgadzam sie w 100% z Toba. Dlatego pierwsze co zrobilem to udalem sie na terapie ktora nadal trwa. Mam wiele odpowiedzi na pytania. I to nie tak ze ja odrzucalem milosc Malgosi. Bylo bardzo wiele skomplikowanych zagadnien o których nie chce tu pisac. Pamietam tez jak ogromna byla milosc Malgosi do mnie. Dlatego jeszcze dlugo nie poddam sie w walce o milosc Malgosi. Narazie nie chce tez dawac nadziei innej dziewczynie bo nie bylbym w stanie nic poczuc i nie chce oszukieac. I tak jak napisalas w poprzednim komentarzu wiele sobie ostatnio uswiadomilem przez modlitwe dlatego modle sie o szczescie… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
21.07.20 18:47
Reply to  też Ania

Aniu, bardzo tez chcialbym Ci podziekowac za to ze napisalas ze mi dobrze zyczysz i ze uwazasz ze jest szansa. To.bardzo duzo sily i wiary mi dodaje. DZIĘKUJĘ

też Ania
też Ania
21.07.20 21:01
Reply to  MarcinK

Dużo dobra Marcin. Niech wszystko Ci się ułoży w sposób dla Ciebie najlepszy.

MarcinK
MarcinK
21.07.20 21:06
Reply to  też Ania

Bardzo. Bardzo. Bardzo dziekuje z calego serca. Modle sie kazdego dnia o lepsze jutro aby Pan prowadził mnie swoimi drogami

Jezu, Ty sie tym zajmij…

Robert
Robert
22.07.20 12:28
Reply to  MarcinK

Dzięki Marcin. Nigdy nikogo nie skreśliłem, więc zostawiam jej drogę otwartą. Aczkolwiek uważam, ze nie można zabiegać o kogoś w nieskończoność. Teraz działanie należy do niej.

O skali pokręconych losach ludzi oraz o nadziei, ostatnio słuchałem w nowym podkaście o. Szustaka. Jeśli masz czas to przesłuchaj 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=FTqhh5CcTsg

MarcinK
MarcinK
22.07.20 14:37
Reply to  Robert

Dziekuje Ci Robert za odpowiedź i.link. ja nadal wierze. Wierze calym sercem i blagam Boga aby stal sie cud albo zeby zabral ode mnie uczucie i tesknote na Malgosia

Robert
Robert
24.07.20 14:48
Reply to  MarcinK

Witaj Marcinie.

Pomodliłem się do Ojca o miłosierdzie i pomoc dla Ciebie.

Bądź silny!

MarcinK
MarcinK
24.07.20 15:33
Reply to  Robert

Robert, dostałem od Ciebie wiadomość w najbardziej potrzebującym momencie. Naprawdę jest bardzo źle. zły nie odpuszcza a wręcz bym powiedział że wznosi się na wyżyny swojej działalności. Dostaję ciosy z każdej strony. Nawet niektóre komentarze biją we mnie. Dlatego dziękuję Ci z całego serca i także pomodlę się za Ciebie abyś otrzymał jak najwięcej łask od Chrystusa. Zastanawiam się nad jakąś grupą wsparcia. Bo każdy z nas miewa gorsze dni i moglibyśmy się wspierać.
Dziękuję Ci raz jeszcze, jesteś naprawdę bardzo dobrym człowiekiem i wierzę, że otrzymasz zasłużoną nagrodę w życiu.

Jezu, Ty się tym zajmij… Błagam…

Gabriela
Gabriela
25.07.20 11:03
Reply to  MarcinK

Hej! To dziwne, ale akurat wczoraj przypomniałam sobie o 10 różańca, która chciałam za Ciebie zmówić. Zrobiłam to i dziś, po kilkunastu dniach nieczytania tej konwersacji , czytam te Waszą rozmowę. Ja jestem na etapie 2 nowenn około jednej intencji. Obie przyszły do mnie zaraz po tych, o których pisałam w świadectwie. Na razie nic się nie stało w mojej sprawie, ale niedługo wesele , na które mam iść, może do tego czasu coś się wyjaśni..

MarcinK
MarcinK
25.07.20 11:53
Reply to  Gabriela

Gabrysia. Bardzo dziekuje za modlitwe. Bardzo teraz potrzebuje wsparcia bo mam ohromnie trudne dni. Od poczatku lipca urwał sie kontakt. Otrzymalem tylko wiadomość ktora calkowicie mnie dobila i zalamala. Ale ciągle wierze i trwam i tlumacze sobie ze to zły sie wścieka i probuje mnie dobic za to że tak bardzo zbliżyłem się do Boga i calkowicie wyrzekam sie szatana. Bog zaplac za kazdą modlitwe. Nie bede juz opisywal szczegolow aby nie narazic sie na komentarze.

Jezu ufam Tobie.
Jezu, Ty się tym zajmij, błagam…

MarcinK
MarcinK
26.07.20 11:03
Reply to  MarcinK

Szczęść Boże.
Nie wiem czemu zycie mnie tak doswiadcza. Wlsnie dostałem kolejny cioc. Bardzo bardzo dotkliwy i prosto w serce.

Jezu dodaj mi sil abym nie zwatpil w Ciebie. A wszyatkich proszę o modlitwe za mnie aby mial sile znosic wszyatkie ciosy.

Jezu, Ty się tym zajmij, błagam…

też Ania
też Ania
26.07.20 13:41
Reply to  MarcinK

Marcin, nie wiem, ile masz lat. Być może jesteś bardzo młody, a może masz trochę więcej lat. Nie obraź się, ale to egoistyczne z Twojej strony. Dziewczyna była Tobą zainteresowana, Ty tego nie odwzajemniałeś. Dziewczyna poznała człowieka, który zapragnął z nią relacji. Wtedy Ty nagle stwierdziłeś, że chcesz być z Małgosią. To tak nie działa! Marcin, musisz dojrzeć, musisz stać się dojrzałym mężczyzną. Nie wiem, jak potoczą się Twoje losy, ale bez względu na wszystko, musisz dojrzeć. Jeżeli Małgosia nie chce z Tobą być, musisz wziąć to na klatę, przecierpieć i dojrzeć, by kiedyś zbudować dojrzałe i piękne małżeństwo z… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
26.07.20 13:56
Reply to  też Ania

Aniu dziekuje za Twoja odpowiedz. Zreszta juz mi to pisalas. Zauważ prosze ze nie blagam o modlitwę o milosc Malgosi ale o modlitwe aby mial sile znosic cierpienie ktore sam na siebie sciagnalem.
Niech sie dzieje wola Boga.
Jezu, Ty sie tym zajmij…

JustynaN
JustynaN
26.07.20 15:36
Reply to  MarcinK

Marcin jeśli mogę od siebie coś Ci doradzić, to dodatkowo oprócz modlitwy skorzystaj z pomocy katolickiego psychoterapeuty. Pan Bóg kieruje nas różnymi ścieżkami. widzę po Twoich komentarzach że jesteś naprawdę w trudnej sytuacji, napewno sam sobie nie poradzisz. Po sobie wiem, że taka pomoc dużo daje. Z Panem Bogiem

MarcinK
MarcinK
26.07.20 16:16
Reply to  JustynaN

Dziękuję za kazde wsparcie. I za.kazde dobre slowo

MarcinK
MarcinK
26.07.20 16:17
Reply to  też Ania

i wszystkiego najlepszego w dniu imienin Aniu

też Ania
też Ania
26.07.20 16:26
Reply to  MarcinK

Dziękuję Marcin. ja Tobie życzę dużo dobra i dobrych, mądrych ludzi wokół, którzy pomogą Ci przejść trudny czas.

MarcinK
MarcinK
26.07.20 16:29
Reply to  też Ania

Mam, między innymi takie osoby jak Ty, które mnie wspierają. Kazde słowo się liczy.

też Ania
też Ania
26.07.20 18:37
Reply to  MarcinK

Marcin odsłuchaj sobie na youtube. Historie Potłuczone [#04] O Adamie, dwóch Ahmedach i tirowcu zawodowcu

MarcinK
MarcinK
26.07.20 18:40
Reply to  też Ania

Dziękję Aniu, wieczorem odslucham. Własnie o Tobie pomyślałem a tu nagle wiadomość od Ciebie.
Dziękuję za Twoje wsparcie. Dzięki temu że piszesz czasemnie czuje się taki samotny.

Niech Cie Bóg błogosławi. Polecę Cie dzis podczas wieczornej modlitwy

MarcinK
MarcinK
26.07.20 19:23
Reply to  MarcinK

Aniu, bardzo Ci dziekuję za tę opowieść. Dala mi wiele do myślenia i naprawdę poprawiła mi humor i dodała siły aby całkowicie zaufać Bogu bo Bóg może wszystko dać zabrać a jeśli zechce dać ponownie.
Dziękuję

Robert
Robert
27.07.20 15:10
Reply to  MarcinK

Dziękuję bardzo za wsparcie. Jakiś czas temu znalazłem ukojenie w modlitwie, kierowanej do św. Szarbela. Może Ciebie to zainteresuje.
https://www.youtube.com/watch?v=1WFBqbtBBgo

MarcinK
MarcinK
27.07.20 16:33
Reply to  Robert

Dzięki Robert, zacząłem dziś odmawiać

Jezu, Ty się tym zajmij

też Ania
też Ania
27.07.20 19:36
Reply to  MarcinK

Marcin, dzięki za modlitwę i dobre słowo. Ja wspomnę za Toba dziś. Chciałam Ci jeszcze polecić kanał na youtube Ani Zabłockiej Dzieciątko – jest miło.ść (taki zapis miło.ść) To naprawdę sensowne, wartościowe filmiki o relacjach damsko-męskich. Dużo cennych filmików (i książek, np. Ballady i Romanse) ma też Ojciec Szustak. Polecam

Last edited 2 miesięcy temu by tez Ania
MarcinK
MarcinK
27.07.20 19:39
Reply to  też Ania

Dziękuję, na pewno skorzystam. i dziekuję za modlitwy.
Musimy się wspierać, zwłaszcza że ostatnio naprawdę dostałe wiele ciosów.

ale nadal wierzę. i wiem że nikt nie zabierze mi mojej wiary

Jezu, Ty się tym zajmij

66
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x