Gabriela: Trudna miłość

Chyba już czas na mnie.. na moje świadectwo. Nie wiedziałam, kiedy je napisać, kiedy będzie ten moment. Może kiedy intencja będzie już wysłuchana? A może w ostatni jej dzień? Ostatecznie pisze dzisiaj (13.06.). Nowennę o nawrócenie bliskiej mi osoby zakończyłam 31.05. Nic mi nie wiadomo, aby w jakiś sposób ta osoba się zmieniła. Moja druga intencja,
o odnowienie kontaktu, rozpoczęta razem z wielką nowenną, czyli 13.05., również się nie spełniła.. Mam dzisiaj kryzysowy dzień modlitewny, czekam i mam wrażenie że coś mi ucieka, że intencja się nie spełni. Mam sny, które pokazują mi, że ciągle jest tak samo, a nawet gorzej, że nie jest pisany ratunek tej osobie.. a przecież nie spotkaliśmy się przypadkowo.. myślę, że co jak co, ale modlitwa o czyjeś nawrócenie jest dobra i powinna być wysłuchana. Mówimy, że Bóg nie ingeruje w naszą wolność i jak ktoś nie chce, nie czuje, to nie może się zmienić.. ale jeśli nie ma łaski wiary, to jak może chcieć ją poznać? Wiemy, że samo poznawcze poznanie, bez miłości , jest mało warte, nietrwałe. W ST Bóg zaćmił oczy niektórych, zatwardzil ich serca.. tak proszę, żeby zmiękczył serce tej osoby. Wiem, że nie ma w niej radości, a hardość ducha i brak względu na kogokolwiek . W tym miejscu chce Was prosić serdecznie o modlitwę w tej intencji. Czekam nadal na wypełnienie i skończę te, którą się teraz modlę. Jeśli coś ruszy, to zacznę następna, jeśli nie, to pewnie stracę już motywację.. Zamiast składania życzeń tej osobie, jadę do Częstochowy się modlić za nią, bo wiem, że jak napiszę to się zrobi jeszcze większy zamęt, jeśli ta osoba trwa w swojej zatwardziałości. Napiszcie, co sądzicie. Ja myślę sobie, że nie ma przypadkow i mam nadzieję, że modlitwa pomoże nie tylko po śmierci, ale już tu na ziemi doprowadzi do nawrócenia, a że Maryja ma dar przyspieszania Boskich planów i cudów, to ma władzę mi pomóc! A jeśli wola Nieba jest inna, to niech mnie to już więcej nie męczy, gdyż tylko to jest sensem mojego życia teraz, nawrócić i czekać. W tej intencji zrobiłam też porządek ze swoim życiem i dużo ofiarowuję. Cierpię codziennie, bo tęsknię i czuję pustkę w sercu po tej osobie. Miłość, która myslalam, że wyparowała, wróciła do mnie odmieniona i patrzę na to inaczej. Wierzę, że to uczucie nie ma służyć jedynie motywacji do modlitwy, ale może coś się ma z tego odrodzic. Proszę o wsparcie!

NOWENNA DO MATKI 

+ płócienny szkaplerz

BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

4.2 6 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
25.06.20 14:37

Szczęść Boże
Nie trać wiary, jeśli masz chwilę zwątpienia, miewasz dziwne sny – to znaczy że już się dzieje to o co prosisz (choć może Ty jeszcze tego nie zauważasz) a zły wie, że sięgnęłaś po potężne orędzie i zaczyna mącić – właśnie w ten sposób.
To, że Twoje prośby będą wysłuchane to wiem, jestem tego pewna.
Zawsze są, choć nie zawsze tak jak my chcemy. Bóg wie jak i kiedy ma je spełnić.
Nie trać wiary.

Mała
Mała
25.06.20 14:59

Spełniają się czasami trzeba czekać parę lat. Czekałam 2 lata i powrócił i nie wiem co z tym zrobić dalej robić…i czy w to wchodzić znowu. Nowennę odmawiaj. Nie przestawaj…ja już 4 lata odmawiam nieustannie i zaczęło się od tego Pana.

Armin
Armin
25.06.20 16:28
Reply to  Mała

Wróć Kochana. Skoro modlilas się o to, to znaczy że Twoja prośba została wysluchana i jest zgodna z wolą Boga.

Mała
Mała
01.07.20 05:54
Reply to  Armin

Dam mu szansę…niech się dzieje wola Boża.

Maria
Maria
25.06.20 16:36
Reply to  Mała

Mała, to bardzo pokrzepiające, co piszesz! Modliłaś się 2 lata o powrót?

Mała
Mała
26.06.20 02:03
Reply to  Maria

Modliłam się o miłość raz i inne intencje. W trakcie modlitwy urwał się kontakt. Wybrał inną kobiete i po dwóch latach próbuje wrócić i utrzymuje kontakt a ja nie wiem czy dać mu szansę. O powrót nie modliłam się.

JustynaN
JustynaN
25.06.20 17:38

Gabrielo jakiś czas temu słuchałam kazań k. Pawlukiewicza i wielu innych księży i mówili m.in. że bardzo miła Bogu jest modlitwa za nawrócenie innych, tylko że nie możemy dyktować Bogu kiedy ma to się stać. Ponieważ jeden człowiek potrzebuje więcej czasu by się nawrócić i wiele zrozumieć a drugi mniej. Ale zawsze są one wysłuchane. Oprócz modlitwy za nawrócenie, zachęcają księża do modlitwy dziękczynnej że Bóg napewno się „zajmie” tą osobą i tak naprawdę nie wiadomo czy w przyszłości ta osoba nie wyprzedzi nas samych w osiągnięciu nieba tu na ziemi bądź już w niebie. Nie trać wiary! Z Panem… Czytaj więcej »

Wiola
Wiola
25.06.20 23:59
Reply to  JustynaN

Pani komentarz jest bardzo pokrzepiający… dziękuję
Droga Gabrysiu ja też modlę się o nawrócenie bliskiej mi osoby, codziennie o tym myślę co jeszcze mogłabym zrobić w tym kierunku. Wiara ,wiara i jeszcze raz wiara
Jezu Ty się tym zajmij.

Jakub
Jakub
25.06.20 22:26

Nie wiem czy znasz angielski.. jeśli tak to mnie to bardzo pomoglo jakiś czas temu:
https://m.youtube.com/watch?v=awj4qQdmQSw

Poza tym, Bog zawsze znajduje idealny moment by zainterweniowac. Mimo, że nam się wydaje, że ten idealny moment juz nastąpił.

Módl się z wiarą, tak jakby Bog Cię już wysłuchał.

Gabriela
Gabriela
29.06.20 09:55
Reply to  Jakub

Dziękuję serdecznie 🙂 znam ang i chętnie przeczytam 🙂

Gabriela
Gabriela
29.06.20 10:14
Reply to  Gabriela

Oglądałam! Bardzo fajne video, jeszcze raz dzięki 🙂

Anonim
Anonim
26.06.20 10:12

Gabrysiu! nigdy nie odpowiadalam w komentarzach ale kiedy przeczytalam twoje swiadectwo zdecydowalam sie, mam nadzieje ze z natchnienia ducha sw !;) Po pierwsze objecuje za ciebie 10 rozanca. Jestem w bardzo podobnej sytuacji wiec mysle ze moge ci dobrze radzic, jesli chcesz wiedziec czy dalej modlic sie za ta osobe, POPROSTU zapytaj boga, on zawsze odpowiada np przypadkowym fragmentem z bibli, slowem 2 osoby, w moim przypadku kiedy bylam juz na skraju mozliwosci powiedzialam bogu ” wiem ze nie moge wymagac od ciebie znaku, ale nie daje juz rady, modle sie o te milosc a moze ty wcale tego nie… Czytaj więcej »

Marcela
Marcela
26.06.20 19:15
Reply to  Anonim

Twój komentarz jeszcze bardziej mnie zachęcił do modlitwy
mialam podobnie, gdy prosiłam o jakikolwiek znak, niespodziewanie ten chłopak odzywał się do mnie. Nie wiem czy można to w jakiś sposób wiązać ze sobą ale wierze i ufam ze Bóg wie co robi oraz kiedy
pozdrawiam

Anonim
Anonim
26.06.20 23:06
Reply to  Marcela

ale sie ciesze Marcela, za ciebie tez juz 10 rozanca zmowiona, wierze ze my teraz czekamy bo bog uklada wszystkie puzle aby bylo dobrze. Polecam ci kanal Marcina Zielinskiego, mi bardzo pomaga w modlitwach

Maria
Maria
27.06.20 02:58
Reply to  Anonim

Anonim, Marcela – też się pod tym podpisuję! Napisałam do św Józefa list z próśbą o wyproszenie łaski lub przynajmniej o znak, włożyłam go w pismo święte „przypadkiem” otwarte akurat na fragmencie gdzie Bóg daje znak Ezechiaszowi… minęło kilka godzin i po 2 miesięcznej ciszy odezwał się ten, o którego powrót się modliłam. Choć jeszcze intencja się nie spełniła do końca, uchwyciłam się tego znaku jak dziecko ręki mamy :).
i idąc za wzorem Anonimowej obiecuję za Was dziesiątkę różańca.

Anonim
Anonim
27.06.20 09:54
Reply to  Maria

i wzajemnie, przypadek to swieckie imie ducha swietego

MarcinK
MarcinK
01.07.20 10:57
Reply to  Anonim

Anonim, cudownie napisałaś o przypadku 🙂

Kasia
Kasia
01.07.20 12:06
Reply to  Maria

Jak napisać taki list, z czego on się składa? Jak napisać to o co chcemy poprosić?

Maria
Maria
01.07.20 12:21
Reply to  Kasia

Napisz z serca jak do przyjaciela 🙂

MarcinK
MarcinK
01.07.20 12:46
Reply to  Kasia

Nie wiem czy o to chodziło Marii, ale wydaje mi się że wystarczy napisać swoimi słowami to czego pragniemy i to o co prosimy. Nasz Pan na pewno zrozumie i będzie wiedział o co chodzi. Najwazniejsze to czyste i szczere intencje i wiara w Chrystusa.
A jeśli chodzi o znaki to napisałem coś od siebie poniżej.
Ja za wszystkich z komentarzy też się pomodlę. musimy się wspierać a resztę zostawić Jezusowi.
Jezu, Ty się tym zajmij…

Gabriela
Gabriela
29.06.20 09:57
Reply to  Anonim

Dziękuję bardzo za wsparcie! Ja też się pomodlę za Ciebie 🙂

MarcinK
MarcinK
01.07.20 10:38
Reply to  Anonim

Gabrysiu, dziś takze pomodlę się za Ciebie. Mam pytanie do Was po tym co napisał „Anonim” powyżej. ja tekże modlę sie o odzyskanie miłości mojego życia. nie wchodząc w szczegóły także miałem bardzo złe dni i modliłem się o znak czy spełnia sie moje modlitwy czy Małgosia kiedyś zostanie moją żoną. I po kilku dniach próśb o znak kolega przysłał mi piosenka ich troje – idiota, która opisuje idealnie mnie, jakby była dla mnie o mnie. wysłuchalem ją. potem w radio usłyszałem piosenkę 2plus1 windą do nieba o ślubie. a za chwilę na innej stacji radiowej gdy wszedłem do kuchni… Czytaj więcej »

Last edited 2 dni temu by MarcinK
Mer
Mer
03.07.20 14:42
Reply to  MarcinK

Cześć Marcin! Tak naprawdę nikt z nas nie powie Ci czy to faktycznie były znaki, czy nie. Pan Bóg mówi do każdego indywidualnie, dla kogoś ten sposób będzie dziwny lub śmieszny, ktoś inny natomiast pokiwa głową i powie, że ma podobnie. Musisz obserwować to w jaki sposób reagujesz, jak się czujesz gdy te znaki się pojawiają, ale jednocześnie bardzo uważać, gdyż łatwo nadinterpretować rzeczywistość, a szczególnie gdy czekamy na odpowiedź pokrywającą się z naszymi pragnieniami. Jeśli czujesz niepewność i nie potrafisz jednoznacznie stwierdzić czy pochodziło to od Boga, czy też nie, Pan Bóg na pewno odezwie się do Ciebie w… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
03.07.20 15:37
Reply to  Mer

Wiataj Mer. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Jest to pierwsza odpowiedz jaką otrzymalem. Wiele czytam. Wiele myślę. Te znaki to tylko kilka jest ich znacznie wiecej a raczej ja tak to interpretuje. Dzia jest 1wszy piatek miesiaca jak codzien od tygodnia jestem w kosciele i ksiadz mowi o modlitwach w powrwsze piatki miesiaca ze maja wieksza moc i wspomina sw Małgorzatę. Ja po mszy odmawiam NP i gdy prosilem NMP o jakies potwierdzenie czy znak czy moje pragnienia sa zgodne z wolą Chrystusa dokladnie w tym momencie doatalem wiadomosc od Malgosi. Tak wiem wiem że pewnie nadinterpretuje rzeczywistość ale cóż mi… Czytaj więcej »

MarcinK
MarcinK
03.07.20 16:01
Reply to  MarcinK

PS.
Te znaki daja mi wiele wiary i nadziei
A poza tym mam wewnetrzne odczucie przeczucia ze będziemy razem. Czesto mam obrazy nasze wspolne z przyszlosci. Np nasz slub czy wakacje itp…
Dlatego tak bardzo wierze. Ale prosze o modlitwe bym wytrwal w oczekiwaniu.
Jezu Ty sie tym zajmij

Gabriela
Gabriela
29.06.20 10:16

Jeśli ktoś z Was ma w planach jechać do Częstochowy 15.08., dajcie znać 🙂

26
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x