Maria: Wiele nowenn…

W dniu 21.07.2019 ukazało się świadectwo dotyczące uzdrowienia mojej wnuczki z anoreksji. Otóż w tym świadectwie wspomnialam, że wkrótce napiszę kolejne świadectwo dotyczące rodziny mojej wnuczki, gdyż również modliłam się w intencji tej rodziny. Moja XVI NP – od 11.12.2017 do 2.02.2018 była w intencji, aby Pan Bóg był w tej rodzinie na I miejscu i aby ta rodzina podobała się Panu Bogu. W 36 dniu tej Nowenny doszło do mojej świadomości, że przecież rodzina, w intencji której odmawiam Nowenne, to są dzieci Matki Bożej. Pan Jezus na krzyżu dał nam Swoją Matkę za naszą Matkę. Maryja na pewno nie zostawi Swoich dzieci i im pomoże, aby w tej rodzinie się zmieniło, aby ta rodzina podobała się Panu Bogu. Droga do Nieba to jedyna droga przez Maryje do Pana Jezusa. Ufalam, że Maryja wyslucha mojej prośby.
Mówiłam „Obiecałaś Maryjo i ufam Ci”
Nieraz było mi ciężko odmawiać tę Nowenne. Nieraz modlitwy powtarzałam. Było nieraz duże rozproszenie. Przy tajemnicach chwalebnych uświadomiłam sobie, że jeżeli Pan Bóg będzie na I miejscu, to wszystko będzie dobrze w tej rodzinie i że wnuczka będzie zdrowa i w rodzinie będzie jak należy. W dniu 2.02.2018 zakończyłam NP Modląc się czułam tak jakbym ja była w tamtym czasie obecna rozważając tajemnice. Dziękuję Maryjo.

XVIII NP – od 26.03.2018 do 18.05.2018 – intencja o światło Ducha Świętego dla całej rodziny mojej wnuczki.
Intencje tej NP podpowiedziała mi sama Matka Boża, gdy patrzyłam na obrazek Matki Bożej Pompeksnskiej.
W Nowennie tej uświadomiłam sobie, że ufać możemy tylko samemu Panu Bogu. Ludzie mogą nas zawieść, ale Pan Bóg nigdy nas nie zawiedzie. Nie należy wątpić nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej, bo Pan Bóg więcej widzi i chce dla nas jak najlepiej.
Nie zasłużylismy na miłość Boża, ale Pan Bóg nas miłuje. Trzeba dziękować za wszystko, wysłuchać innych i prosić Ducha Świętego, aby coś odpowiedzieć innym, gdy do nas się zwracają, żeby Duch Święty podpowiedział co mówić.
Dziękuję Panu Bogu za Jego dobroć i pogłębienie wiary i ufności.
Prosiłam Ducha Świętego o światło dla całej rodziny.

XX NP – od 4.07.2018 do 26.08.2018 – o intencje Matki Bożej dla całej rodziny mojej wnuczki.
Nowenne tę odmawiałam oddając intencje Matce Bożej, aby sama wybrała co jest dobre dla tej rodziny.
W 22 dniu NP otrzymałam takie polecenie od Matki Bożej, abym ja, która odmawiam Nowenne zaufała całkowicie, nie watpila w pomoc Boża (odrzucić szatana) .
Inne intencje Matki Bożej to:
wybaczenie innym, okazywanie miłości w rodzinie-szczególnie dla wnuczki, wielbienie Pana Boga i dziekowanie, pozbycie się pychy w rodzinie. Uznać, że Matka Boża wie najlepiej, nie oceniać innych, bo od tego jest Pan Bóg, czytać Pismo Święte. Następną NP odmówić o pomoc z Nieba: uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie.
W Nowennie tej dziękowałam za to, że powoli następowała poprawa w zdrowiu mojej wnuczki. Wnuczka zaczęła kontaktowac się z rówieśnikami i spotykać się z nimi,a spotkania te były udane, a wnuczka zadowolona.
Ja pokropilam cały dom wodą święcona o uwolnienie od złych duchów.
W ranach Pana Jezusa nasze uzdrowienie i pomoc. Od Pana Jezusa usłyszałam „Nie po to umarłem na krzyżu, aby mieli zginąć.” Na moje pytanie co jeszcze mogę zrobić ? Matka Boża odpowiedziała „Sama zrobię ”
Dziękuję Maryjo.

XXI NP – od 27.08.2018 do 19.10.2018 – O pomoc z Nieba: uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie.
Zgodnie z intencją Matki Bożej ta NP jest o pomoc z Nieba: o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie.
W Nowennie tej prosiłam o pomoc z Nieba potrzebną w tej rodzinie. Maryja wie lepiej co jest potrzebne, lepiej niż my sami. Należy modlić się, ufać, dziękować, w Panu Bogu pokładać nadzieję, odrzucić pychę, zazdrość, wywyższanie się, nie oceniać innych.
Chrustus Pan jest naszą nadzieją. Jemu zależy na nas. Ufam i wielbie Cię Panie Jezu. Maryjo pomoż nam wszystkim wierzyć i ufać. Nie martwić się. Pan Jezus wszystko zabierze w Swoje dłonie i rozwiąże trudności. Pokój i nadzieja. W Panu i Matce Bożej.
Dziękuję za wszystko, za choroby nadzieję. Pomoc z Nieba nadejdzie. Różaniec ma wielką moc.Maryjo miej nas w Swojej opiece i odpędzaj złego ducha i złe myśli. Rozkaz Hufcom Anielskim, aby straciły złe duchy do piekła i uchron nas od złego
Dziękuję Maryjo.

Dzisiaj podsumowując te 4 Nowenny Pompejanskie. Jakie odmówiłam w intencji rodziny mojej wnuczki, to muszę stwierdzić, że dużo się zmieniło w tej rodzinie. Jak już pisałam, to wnuczka została uzdrowiona. Jest jeszcze pod opieką lekarską, ale wierzę, że wszystko się ułoży i będzie dobrze.
W tej rodzinie dużo zmieniło się na dobre. Otóż jest lepiej, nie ma pychy, jest pokora. Nie ma już oceniania i krytykowania innych. Już nie uważa się w tej rodzinie, że to oni wiedzą najlepiej i są nieomylni.
Matka Boża sama wkroczyła do tej rodziny i ją zmienia. Wierzę, że dużo jeszcze zmieni.
Dziękuję Ci Maryjo, miej nas wszystkich w Swojej opiece.

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alina
Alina
22.10.19 20:01

Dużo , dużo wiary pani włożyła i modlitwy

Maria
Maria
22.10.19 20:57

Dziękuję.

enia
enia
22.10.19 21:16

Maria jesteś takim….. piorunochronem chroniącym Rodzinę, wszystko wymodlisz.
Szczęść Boże!

Maria
Maria
23.10.19 11:57

Dziękuję Eniu.

Tamara
Tamara
23.10.19 18:34

Tak jest Pani prawdziwym piorunochronem dla rodziny i znakiem wiary dla nas. SZCZĘŚĆ Boże.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x