Monika: ratunek małżeństwa

Nowenne pompejańską rozpoczęłam 23 czerwca 2019 r,kiedy po 2 latach od ślubu w moim małżeństwie zaczęło być bardzo źle. Mój mąż przestał chodzić do kościoła, odsunął się od Pana Boga,nie przystępował do żadnych sakramentów. Na widok mnie modlącej się wpadał w szał, więc zaczęłam robić to w ukryciu. Miałam chwile słabości, zwątpienie, czasami zmuszałam się do modlitwy (zły bardzo mocno szalał), a w moim małżeństwie było coraz gorzej, przestaliśmy ze sobą rozmawiać. Ja już całkowitymi resztkami sił w płaczu i strasznej rozpaczy modliłam się, tak naprawdę już nie wierząc, że da się to uratować. Część błagalną ukończyłam 15 sierpnia w święto WNMP. Od tego czasu zaczęło być trochę lepiej, mąż złagodniał, zaczął mnie uważniej słuchać i przestał się o wsystko obrażać. A ja przestałam się o wszystko zamartwiać,ciągle płakać itp. Wszystko oddaję Panu Bogu i dzieją się cuda (chociaz nie zawsze takie jakbyśmy chcieli). Mimo wszystko trwam w modlitwie,czasami zdarzają się gorsze dni, ale wtedy proszę Ducha Świętego o pomoc. Moja kolejna NP jest w intencji zmiany decyzji męża w sprawie potomstwa (ja bardzo chce, a on niestety nie). Mam ogromną nadzieję, że Matka Boża mi pomoże… Trwajcie w modlitwie, bo bez Matki Bożej nie wiem czy bym sobie z tym wszystkim poradziła.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
EwaPiotrMagdalenakrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Niech Wam Pan Bog blogoslawi a Matka Najswietsza okrywa plaszczem swojej opieki.

Magdalena
Gość
Magdalena

Jeśli mąż bardzo nie chce dziecka to może być związane ze zmianą uczuć do Pani. Przepraszam ale ja tak miałam.. mężczyzna kochający swoją żonę chce z nią dziecka. Moja koleżanka dokładnie miała tak samo. Proszę nieustawac w modlitwie i prosić o rozeznanie sprawy. Życzę Wam jak najlepiej. Oby mąż zmienił się i nie było to tylko chwilowe. Niech Duch święty dziala! I Matka Boża!

Piotr
Gość
Piotr

Bardzo współczuje lecz to prawda modlitwa jest jak dzban wody której nigdy nie ubywa łączę się z Panią bo znam te problemy bardzo dokładnie

Ewa
Gość
Ewa

Ja też znam doskonale.Ja już nie wiem czy mam siły walczyć bo mi już tylko zależy niestety…

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ