Nina: Modlitwa o uratowanie córki od nałogu

Nowennę odmowlam trzy razy.za pierwszym razem prosiłam Matkę Najświętszą o uratowanie córki od nałogów alkohol i opioidow i innych leków. Matka Najświętszą pomogła. Udało się szybko umieścić w ośrodku odwykowym.
Odetchnelismy z ulgą
Mogliśmy spokojnie spać. Po 6 tygodniach wracała do domu ,strach przed jej powrotem do świata był ogromny
Co będzie dalej pracy niestety nie miała. Prosiłam Matkę Najświętszą i św. Józefa o pomoc w znalezieniu pracy. Pojechaliśmy po nią i wracając do domu ok.8 km od tego ośrodka telefon do córki – zaproponowano jej pracę. Cud aż się zatrzymaliśmy z wrażenia. Ja wiem,że to Ona Nasza Matka pomogła wiedziała, że ja jako matka bardzo cierpię. Prośba moja została wysluchana. Za drugim razem modlilam się w nowennie o wyrwanie w czystości .Ja wiem,,że to dla niej trudne ale modlitwa pomaga. Teraz poprosiłam Matkę Najświętszą o pomoc w spłacie długów, które ona zaciagnela. Narazie moją intencja nie została została wysluchana ale wiem ,że Matka Najświętszą nie pozwoli nam zginąć.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Jadwiga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jadwiga
Gość
Jadwiga

Polecam ofiarować post w jej intencji.
Dzięki modlitwie mojej I ludzi dobrej woli oraz przez post, zawierzenie Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, 4 Nowennom Pompejanskim, czego 2 w tej samej intencji, nowennie do MB rozwiazujacej Węzły I modlitwie zanurzenia w Krwi Chrystusa, mój przyjaciel całkowicie wyrwał się z nałogu. A był na skraju powrotu do zabójczej dawki, zdarzył się prawdziwy cud. W ostatniej chwili wyrzucił narkotyk.
Teraz proszę I czekam na cud, o nawrócenie go na drogę Boga.