Mateusz: Cud uzdrowienia

Niniejsze świadectwo jest moim pierwszym podczas 48 dnia mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej. Modlę się o cud uzdrowienia dla mojego nienarodzonego synka Miłosza Michała.  Podczas USG połówkowego wykryto u dziecka przepuklinę mózgową. Mimo najgorszych prognoz modlimy się gorąco o cud uzdrowienia. Na chwilę obecną sytuacja nie uległa zmianie, jednakże zdarzył się inny cud w naszym życiu. Otóż podczas 27 dnia (na koniec odnawiania części błagalnej) wieczorem mój wuj miar wypadek – wjechał pod pociąg, który przeciągnął go 350 m. cudem wyszedł z tego, wypadek miał miejsce 3 tygodnie temu a on wraca do zdrowia po kilku złamaniach. W tym czasie również moja babcia modliła się Nowenną Pompejańską ale konkretnie w intencji mojego wuja. Wierzę że to cud – Modlitwa wysłuchana przez Matkę Bożą. Ufam że moja modlitwa wyprosi cud uzdrowienia mojego synka. Proszę Was czytających to świadectwo o Zdrowaś Maryjo w intencji mojego nienarodzonego synka. Szczęść Boże i chwała Maryi.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
10 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
KarolGrazynaAnnaAnnaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota 2
Gość
Dorota 2

Niech dobry Bóg poblogoslawi Waszemu synkowi i obdarzy zdrowiem wedlug swojego milosierdzia. Obiecuje modlitwę za Milosza Michala i za Was rodziców również

irena
Gość
irena

Mateuszu nie tylko Zdrowas Mario ,ale i 10 odmowilam ,i zycze ci z całego serca żeby Matka Boza wyprosila dla waszego synka cud uzdrowienia.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za was, za waszego synka, włączę was w moją koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Anna
Gość
Anna

Mateuszu, niech Pan Bóg błogosławi waszemu synkowi, niech urodzi się zdrowy. I ja włączyłam się z 10 różańca w intencji za waszego synka.

Ewa
Gość
Ewa

Mateuszu, pomodliłam się za Twego Synka- niech dobry Bóg obdarzy Was zdrowym dzieciątkiem i opiekuje się całą Twoją Rodziną.

Ewa
Gość
Ewa

Mateuszu dla Boga nie ma nic niemożliwego. Pomodlę się o cud zdrowia dla Miłosza oraz o siłę dla Was, w tym bardzo trudnym dla Was czasie. Niech Matka Boska ma Was w opiece każdego dnia.

Ewa
Gość
Ewa

Witam inną Ewę

Ewa
Gość
Ewa

Polecam również Nowennę do Dzieciątka Jezus Koletańskiego, skuteczna modlitwa w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia dzieci.

Anna
Gość
Anna

Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Upros zdrowie dla Miłosza

Anna
Gość
Anna

Przyłączam się do modlitwy o cud dla Waszego Synka:)

Grazyna
Gość
Grazyna

Oczywiscie pomodlilam się. Zdroweczka dla dzieciąteczka życzę.

Karol
Gość
Karol

Szczęść Boze. Panie Mateuszu niech pan się nie poddaje i modli się w tej intencji.
Sam mam siostre która miała umrzeć po porodzie. Moja mama modlila się całym sercem z nami. Lekarze rozkładali ręce mówiąc że dziecko się urodzi martwe lub nie przeżyje 1 dnia. Dziecko żyje do dziś
lekarzom az szczenka opadla. I dziękuję z całego serca maryji. Teraz jest miesiac październik więc sa codziennie różańce.
Jestem ministrantem i pomodle się za twojego syna.
Żyj z Bogiem i nie poddawaj się !!!