Wiktoria: Wysłuchana intencja

3/07/19 rozpoczęłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. W intencjach: „abym była w 100% zdrowa oraz żebym podczas odmawiania tej Nowenny Pompejańskiej rozpoczęła związek ze wspaniałym mężczyzną”. Wiem, że Nowennę powinno odmawiać się w jednej intencji, stwierdziłam jednak że nic nie szkodzi i będę prosić w dwóch sprawach.
Dodam tylko, że mam rocznikowo 22 lata i zawsze pomimo starań kwestie związków miłosnych mnie omijały. Od kilku miesięcy odczuwałam dziwne objawy zdrowotne, tzn mrowienia, pulsowania, zawroty głowy, bardzo się bałam.
Podczas odmawiania Nowenny objawy ustąpiły całkowicie.

Widać Matka Boża uznała iż ta część mojej intencji jest ważniejsza, i postanowiła tylko jej wysłuchać – nie rozpoczełam związku podczas odmawiania Nowenny.
Własnie dlatego, dzis rozpoczynam drugą Nowennę, już tylko w intencji związku:) (wczoraj ukonczylam powyzszą)

Maryja wie co dla nas najlepsze, i wiem ze slucha naszych slow. Pozdrawiam!

Dewocjonalia

związane 

ze Świętym

Benedyktem!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota
Dorota
30.09.19 22:12

Dziękuję za świadectwo.

Kinga
Kinga
01.10.19 05:19

Proszę o modlitwę o SCALENIE rodzin .szanse na wspólne życie I dziecko z J.
Uwolnienie od problemów z którymi się zmierzam ja rodzina, chorób, O małe ZDROWE dzieciątko…….Proszę Cię Matko Boża.
Już tyle LEZ wypalone zostało że powinna być sucha dolina A LZY płyną nadal…….Proszę o modlitwę.

Kinga
Kinga
01.10.19 10:53
Reply to  Kinga

Pozdrawiam Cię moja imienniczko. Również zmagam się z tym samym problemem. Bardzo pragnę zajść w ciążę. Łzy płyną same podczas mszy, modlitwy, prac codziennych. Też myślałam że w pewnym momencie braknie łez i pozostanie głuchy smutek. Trzeba nam modlić się o wiarę bo miłosierdzie Boga jest bezgraniczne, więc w tym naszym cierpieniu musi być jakiś sens. Modlę się o nadzieję z myślą że najlepsze dopiero przed nami. Pomyślę się za Ciebie i w Twojej intencji, bo wydaje mi się że modlitwy za inne osoby są skuteczniejsze. Błogosławię Ci z całego serca. Pozdrawiam

Andrzejowa
Andrzejowa
01.10.19 07:19

To wspaniale, że dolegliwości ustąpiły tak szybko 🙂 Ps.a co jeśli Bóg ma plan,że najbliższy związek będzie dopiero w wieku…powiedzmy…33 lat? Wtedy ta nowenna będzie wysłuchana…? Pytam, bo tak się zastanawiam nad sensem rygorystycznego określania czasu jaki dajemy Maryi na spełnienie naszej prośby (zachcianki, pragnienia czy każdy niech sobie sam odpowie czego).. Nie piszę tego złośliwie ale serio chciałabym zrozumieć sens dawania Maryi takiego warunku, że musi spełnić prośbę „jeszcze w trakcie nowenny”..A jak nie spełni to powtórka, druga..trzecia..dziesiąta (?) Niepokojące jest to,że jeśli będzie inaczej to łatwo wpaść w rozgoryczenie (albo dużo gorsze stany duchowe) i „obrazić się ”… Czytaj więcej »

Michal
Michal
01.10.19 07:58
Reply to  Andrzejowa

znam wartosciowego faceta, tez modlil sie o dziewczyne, poznal bardzo fajną i przy pierwszej okazji zawiódł ją, nie ze złej intencji, ale po prostu nie do końca rozumiejąc jak się powinno opiekować dziewczyną, stracił szanse.
jak sie dostanie coś zawcześnie to można stracić.

enia
enia
01.10.19 08:26
Reply to  Andrzejowa

Andrzejowa czy Ty z domu rodzinnego wyniosłaś tak dobrą,mocną wiarę?

Andrzejowa
Andrzejowa
01.10.19 12:12
Reply to  enia

Przyznam, że nie uważam swojej wiary ani za „mocną” ani za „dobrą”, gdyż Bóg codziennie weryfikuje te określenia i różnie to ze mną bywa 😉 Jestem Mu jednak bardzo wdzięczna za to co mam a prawdą jest, że zalążek mojej wiary przekazali mi moi kochani Rodzice. Dalszy jej wzrost to kolejna łaska Boża niczym przeze mnie nie zasłużona a jedynie moja odpowiedź na to, co otrzymałam na początku życia. Tak jak z płomyczkiem: mały, słaby i nikły może być podsycany i może zapalać innych 😉 Nie powinno też się go skrywać ” jak lampy pod łóżkiem” więc poszłuszna temu wezwaniu… Czytaj więcej »

enia
enia
01.10.19 12:24
Reply to  Andrzejowa

Dziękuję, pozostań na forum.Oby wiecej takich lekarzy było

też Ania
też Ania
01.10.19 15:46
Reply to  Andrzejowa

Andrzejowa, masz bardzo realistyczne podejście do życia i wielu spraw.

też Ania
też Ania
01.10.19 08:32
Reply to  Andrzejowa

Nie ukrywam, że temat modlitw i dobrego męża jest mi bliski. Trochę lat już mam 🙂 w tej materii nie są się zrobić nic sensownego na siłę. Modlę się, oddaję Bogu i Maryi moja intencje, jestem otwarta na ludzi i na siłę nic nie zrobię.

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x