Alicja: Poznać prawdę

Teraz mówię nowennę po raz trzeci. Podczas każdej nowenny dowiadywałam się prawdy, o sobie, o innych, o zdrowiu i dlaczego jest tak a nie inaczej w moim zyżyc. Przed modlitwą zastanawiałam się, czy jestem gotowa poznać prawdę, np. na co choruje lub dlaczego nie mogę być w ciąży.
1 nowenna. kiedy byłam w jej połowie poroniłam. Na początku była zlosc, a później…Panie Jezu ufam Ci i będę trwała w tej modlitwie. poczułam niesamowita ulge i pocieszenie. Czułam jak Matka Boża mnie pociesza i dala siłę.2 nowenna.
Modliłam się o zdrowie, ciągle coś mi dolegało, stawy, żyły, serce, jelita. Robiłam mnóstwo badań, ale nadal nie mogłam znaleźć źródła tych problemów bo wyniki były ok. Aż do momentu zrobienia jednego badania i wyszło gdzie jest przyczyna. Jak odebrałam wyniki płakałam jak dziecko dlaczego mnie to spotkało, a później ” ale w końcu wiesz na co się leczyć „.
To co wspomnienialam wcześniej. Modlisz się o zdrowie, a dowiadujesz się o przyczynie. Moja przyjaciółka modliła się o uzdrowienie relacji z mężem, a dowiedziała się, że ją zdradza, stąd ten kryzys. Dowiadujesz się prawdy, ale czy każdy chce ją poznać ?? czy jesteś gotowy zmierzyć się z tym?
Prawda Cię wyzwoli 🙂 czujesz pomimo bólu ulgę.
3 nowenna
jest teraz, to dopiero trzeci dzień, dowiedziałam się dlaczego nie moge utrzymac ciąży. Kolejna prawda. Kolejne wyzwanie.
Matka Boża jest niesamowita, prawdziwa i szczera do bólu. Przychodzą rozwiązania same do nas 🙂 Albo raczej Bóg nam podsuwa te rozwiązania.
Zawsze przed każdą nowenna się balam, bo zawsze było coś. Dlatego nie można odmawiać jej „na siłę „, musisz poczuc, że to ten moment, i że to czujesz i bardzo chcesz.
Alicja

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
K aAguchaParawda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Parawda
Gość
Parawda

Dziekuje za świadectwo. To prawda nowennna otwiera oczy. Ja gdy zaczęłam odmawiac 2ga nowene w intencji mojego malzenstwa 2go dnia nowenny dowiedzialam sie ze mąż mnie zdradza. Ale odkryłam też, że moj mąż byl dla mnie bogiem, cudem, calym światem. Ze bez niego ja nie istnieje. A Bóg chce być na pierwszym miejscu. Gdyby nie uderzył w małżeństwo nigdy bym nie zobaczyła Boga. Bóg upomnial sie o swoje, bo ja jestem od Boga i do Boga należę, On jest Jedynym Panem mojego życia i to jedyny mocny fundament na ktorym mozna cokolwiek zbudować. Wszystko inne to złudzenia, które wczesniej czy… Czytaj więcej »

Agucha
Gość
Agucha

Alo, w ksiązce „odważyś się na lęk’ Molinie opisuje taką historię: w królestwie grasowali zbójnicy, ludzie poprosili o pomoc króla z sasiedniej krainy, on przybył ze swym wojskiem i zbóje pochowali się po jaskiniach, w krainie zapanował spokój, ludzie powiedzieli więc królowi aby już sobie poszedł a on na to , że nie – że teraz on rusza do tych jaskiń i dopadnie tych zbójów. Ten Król to oczywiście Bóg a ludzie to my – często gdy o coś prosimy, chcemy aby było ‚przyklepane’, ‚załatwione z grubsza’ – bez wchodzenia w szczegóły, a Pan Bóg to załatwia do kónca –… Czytaj więcej »

K a
Gość
K a

Proszę o modlitwę w intencji męża by wreszcie dojrzale zaczął podchodzić do życia.By żył relacja Bog ,zona ,dzieci potem inni.Za mną o szczęśliwe rozwiązanie ,pokój serca.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną