Anna: modlitwa o dobrą pracę

Witam ciepło wszystkich rozmodlonych nowenną. Pragnę złożyć świadectwo z bodajże czwartej zmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, którą modliłam się o dobrą pracę.
W tej chwili jestem w trakcie zmawiania mojej piątej nowenny i to mi uprzytomniło, żeby ‚rozliczyć się’ z poprzedniej, którą zakończyłam już prawie rok temu, a wciąż nie zamieściłam tutaj świadectwa.
Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba w pierwszy dzień modlenia się nowenną o dobrą pracę, wpadła mi w oko informacja, że właśnie kończy się rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Pomyślałam sobie z uśmiechem: „może nie do końca o pracę w wolontariacie mi chodziło, ale bez wątpienia jest to dobra praca” i odpowiedziałam na to wezwanie. Dziś już po raz drugi staram się o pracę w Paczce; jestem z niej bardzo zadowolona.
Poza tym, całkiem niedawno, kiedy musiał przerwać naszą współpracę mój najlepszy klient (udzielam korepetycji), akurat tuż po tym wydarzeniu moja mama, która prowadzi własną działalność i finansowo odbiła się od dna – dość nagle pojawiło się sporo klientów i ogrom pracy – zapytała mnie, czy nie chciałabym popracować dla niej. Rzecz jasna z wdzięcznością przystałam na tę propozycję i współpraca układa nam się bardzo dobrze.
Oczywiście mam też dalsze plany zawodowe i z pomocą Bożą mam nadzieję, że uda się zrealizować to, co przyniesie najwięcej dobra.

Pozdrawiam czytelników i życzę łask Bożych. 🙂

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
barbara
barbara
20.09.15 21:33

Wspaniale powodzenia i opieki Matki Bozej!

Ja nie on
Ja nie on
20.09.15 21:34

Cześć Anno. Ja też w tym roku drugi raz startuje do Paczki. Mam nadzieje, że mi się uda. Już nie mogę się doczekać. To był wspaniały czas. I tego życzę Tobie. Będą owoce! Jakieś na pewno 😉

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x