Anna: modlitwa o dobrą pracę

Witam ciepło wszystkich rozmodlonych nowenną. Pragnę złożyć świadectwo z bodajże czwartej zmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, którą modliłam się o dobrą pracę.
W tej chwili jestem w trakcie zmawiania mojej piątej nowenny i to mi uprzytomniło, żeby ‚rozliczyć się’ z poprzedniej, którą zakończyłam już prawie rok temu, a wciąż nie zamieściłam tutaj świadectwa.
Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba w pierwszy dzień modlenia się nowenną o dobrą pracę, wpadła mi w oko informacja, że właśnie kończy się rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Pomyślałam sobie z uśmiechem: „może nie do końca o pracę w wolontariacie mi chodziło, ale bez wątpienia jest to dobra praca” i odpowiedziałam na to wezwanie. Dziś już po raz drugi staram się o pracę w Paczce; jestem z niej bardzo zadowolona.
Poza tym, całkiem niedawno, kiedy musiał przerwać naszą współpracę mój najlepszy klient (udzielam korepetycji), akurat tuż po tym wydarzeniu moja mama, która prowadzi własną działalność i finansowo odbiła się od dna – dość nagle pojawiło się sporo klientów i ogrom pracy – zapytała mnie, czy nie chciałabym popracować dla niej. Rzecz jasna z wdzięcznością przystałam na tę propozycję i współpraca układa nam się bardzo dobrze.
Oczywiście mam też dalsze plany zawodowe i z pomocą Bożą mam nadzieję, że uda się zrealizować to, co przyniesie najwięcej dobra.

Pozdrawiam czytelników i życzę łask Bożych. 🙂

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Ja nie onbarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale powodzenia i opieki Matki Bozej!

Ja nie on
Gość
Ja nie on

Cześć Anno. Ja też w tym roku drugi raz startuje do Paczki. Mam nadzieje, że mi się uda. Już nie mogę się doczekać. To był wspaniały czas. I tego życzę Tobie. Będą owoce! Jakieś na pewno 😉

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ