Magdalena: dzięki Matce Bożej zdałam egzamin na prawo jazdy

Szczęść Boże! Pragnę napisać, że dzięki wstawiennictwu Maryi udało mi się zdać egzamin na prawojazdy. Kilka razy podchodziłam do egzaminu oblewajac na placu. Nawet nie wyjechałam na miasto. Moja mama namowila mnie żebym zaczęła odmawiać Nowenne Pompejanska. Zaczęłam odmawiać i zauważyłam, że otrzymałam w tym czasie również inne łaski dotyczace mnie. W trakcie odmawiania Nowenny miałam też egzaminy, które oblewalam na placu. Jednak nie poddawalam się i skończyłam całą Nowenne gdzieś na początku września. Egzamin miałam 8 września w święto Maryi. Oczywiście wyjechałam z placu pierwszy raz na miasto i zdałam! Wiem, że to dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej. Warto modlić się na różańcu i odmawiać ta Nowenne. Chwała Panu !

Miesiąc ku czci

św. Józefa!

  • ja też zdałam , za 4 razem i pierwszy raz na mieście, i to w dniu imieniny Maryi 🙂 dzięki NP.

  • ja zdawałam 14 razy i jestem bez prawka.Modlitwy moje i sióstr zakonnych nie zostały wysłuchane.Co ja się napłakam i nadenerwowałam….Tobie Magdaleno gratuluję:)

  • Nigdy w życiu nie byłam równie upokorzona jak wtedy, kiedy po raz kolejny nie zdałam. Zdałam za 16 razem.

  • Dziewczyny, widocznie taka jest wola Boża,może przewidział waszą przyszłość czy to wypadek czy jakieś inne nieszczęścia… a może ma inny plan dla Was . Bóg wie co dla nas dobre.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości