Ala: wiara

Odmawiam 5-tą Nowennę Pompejańską. Dzięki niej ciągle wierzę i ufam. Nie załamuję się. Jestem pełna nadziei, że Matka Boża wysłucha mnie, mimo iż, być może nie zasługuję na to. A jeśli mnie słucha, to wyprosi tę jedną jedyną łaskę u Pana.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
paulaDorotaAgnieszkaCJanekOliwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Alu, nie myśl tak, że być może na coś nie zasługujesz… Jesteś dzieckiem Pana Boga, który bardzo Cię kocha. Pamiętaj o tym w każdym momencie życia.

Oliwia
Gość
Oliwia

Ala, każdy z nas ma takie chwile, że myśli, że nie zasługuje, sama przez to przechodzę, nie raz włącza mi sie bunt jak u piętnastolatka i neguję wszystko. Ale tak naprawdę to do kogo pójdziemy jak nie do Boga? Jesli tracisz sens modlitwy, postaram Cie podnieść na duchu: – „…nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający miał być przez Ciebie opuszczony” – z modlitwy pompejańskiej – „O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę” (Dz. 848). „Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą… Czytaj więcej »

Janek
Gość
Janek

Alu tak jak pisała Oliwia Jezus powiedział proście a otrzymacie… Powiedział też „.. niebo i ziemia przeminą ale moje słowa nie przeminą”. Wiadomo że dostaniesz to o co prosisz. Mam nadzieję że prosisz o dobro. Bóg jest kochającym Ojcem. Dostaniesz też inne Łaski jak każdy odmawiający Nowennę Pompejańską. Będą to: zrozumienie spraw Bożych, poznasz wartość modlitwy, będziesz odczuwać opiekę Maryi, spokój wewnętrzny, pokój w rodzinie, dobrą pracę itp. Każdy z nas odmawiających NP ma chwile lepsze i gorsze. Pozdrawiam

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Fajne to wasze pocieszanie innych, podnoszenie na duchu.
Ale kto w to wierzy…

Dorota
Gość
Dorota

Jak to Kto? My wszyscy którzy tu zaglądają, inaczej by nas tu nie było.

paula
Gość
paula

Oliwia 😀 !! dziekuję, dziękuję za te piekne słowa, tego właśnie dzisiaj potrzebowałam – Mateńka Nasza mnie tu przyprowadziła,żebym to przeczytała 😀 jestem tego pewna :D! a byłam taka załamana heh 😛 …

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną