Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy

Odmówiłam 2 nowenny. Pierwsza w mojej intencji,potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Codziennie coś na uspokojenie. w czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój.

W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech. Czasem jeszcze zdarza mi się jakiś nieokreślony lęk przed czymś ale zaraz jak tylko pomyślę o matce Bożej różańcowej od razu mija.

Nie biorę już żadnych leków na uspokojenie. Naprawdę jestem inną osobą. Drugą nowennę też w mojej intencji o szczęśliwy poród. Powierzyłam swoje życie Matce Bożej Różańcowej i więżę że mnie nie opuści w trudnych chwilach. Odmawiajcie różaniec z wiarą a na pewno Matka Boża Was wysłucha.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
05.01.14 10:33

Dziękuję za Twoje świadectwo Basiu.Jestem w trakcie odmawiania 2 NP.Modle się o uwolnie od objawów nerwicowych w tym lęków,napięcia,ogromnej zości na ludzi,natrętnych myśli.Też jestem w ciąży.Jest dużo lepiej dzięki odmawianiu NP choć nadal dręczą mnie natrętne myśli.Mam jednak nadzieję,że Mateczka Najświętsza nie zostawi mnie tak i da łaskę zdrowia.

Barbara
Barbara
06.01.14 09:19

Witaj 🙂 jestem pewna że i Tobie Matka Boża pomoże jak pomogla mnie. Pozdrawiam Cie serdecznie.

majkaaa
majkaaa
25.09.14 21:18

Módl się i nie ustawaj w modlitwie i wierze, Matenka Boża, Jezus Chrystus i Bóg mają ogromną moc, której doświadczyłam w życiu codziennym i w każdej modlitwie, nie tylko Pompejańskiej Nowennie, bo jak wiadomo odnosi się ona tylko do jednej Matki Bożej, jedynego Jezusa Chrystusa i Boga Wszechmogącego pod różnym wezwaniem, określeniem, nazwą

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x