Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy

Odmówiłam 2 nowenny. Pierwsza w mojej intencji,potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Codziennie coś na uspokojenie. w czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój.

W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech. Czasem jeszcze zdarza mi się jakiś nieokreślony lęk przed czymś ale zaraz jak tylko pomyślę o matce Bożej różańcowej od razu mija.

Nie biorę już żadnych leków na uspokojenie. Naprawdę jestem inną osobą. Drugą nowennę też w mojej intencji o szczęśliwy poród. Powierzyłam swoje życie Matce Bożej Różańcowej i więżę że mnie nie opuści w trudnych chwilach. Odmawiajcie różaniec z wiarą a na pewno Matka Boża Was wysłucha.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
majkaaaBarbaraKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za Twoje świadectwo Basiu.Jestem w trakcie odmawiania 2 NP.Modle się o uwolnie od objawów nerwicowych w tym lęków,napięcia,ogromnej zości na ludzi,natrętnych myśli.Też jestem w ciąży.Jest dużo lepiej dzięki odmawianiu NP choć nadal dręczą mnie natrętne myśli.Mam jednak nadzieję,że Mateczka Najświętsza nie zostawi mnie tak i da łaskę zdrowia.

Barbara
Gość
Barbara

Witaj smile jestem pewna że i Tobie Matka Boża pomoże jak pomogla mnie. Pozdrawiam Cie serdecznie.

majkaaa
Gość
majkaaa

Módl się i nie ustawaj w modlitwie i wierze, Matenka Boża, Jezus Chrystus i Bóg mają ogromną moc, której doświadczyłam w życiu codziennym i w każdej modlitwie, nie tylko Pompejańskiej Nowennie, bo jak wiadomo odnosi się ona tylko do jednej Matki Bożej, jedynego Jezusa Chrystusa i Boga Wszechmogącego pod różnym wezwaniem, określeniem, nazwą