Mama: W sidłach hazardu

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaskę, którą otrzymałam po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Odmawiałam ją w intencji mojego syna, który bardzo się zagubił i popadł w hazard. Mimo iż ciężko pracował to jeszcze dodatkowo chciał szybko zarobić.Skutek był odwrotny – popadł w długi. Było bardzo ciężko, bo my rodzice też nie mogliśmy finansowo za dużo mu pomóc. Wtedy usłyszałam o tej cudownej modlitwie – nie do odparcia. Natychmiast zaczęłam ją odmawiać. Z czasem zaczęło się wszystko poprawiać. Syn już dwa lata nie gra i wierzę, że tak już pozostanie. Teraz zawierzam różne intencje w tej modlitwie, bo wiem, że ona pomaga mnie i mojej rodzinie.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 30, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
sylwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
sylwa
Gość
sylwa

przepraszam ,ze pod tym swiadectwemProsze o modlitwe za ludzi w CHinach ,ktorzy organizuja kazdego roku zabijanie psow ,gotuja je zywcem .Co roku zabijanych jest tam okolo 10 mln psow.Ludzie ci torturuja je a potem gotuja zywcem.Prosze o modlitwe za te psy i o modlitwe za opamietanie dla tych ludzi.Odbedzie sie to za miesiac.Serdeczne Bog zaplac.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -