Mama: W sidłach hazardu

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaskę, którą otrzymałam po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Odmawiałam ją w intencji mojego syna, który bardzo się zagubił i popadł w hazard. Mimo iż ciężko pracował to jeszcze dodatkowo chciał szybko zarobić.Skutek był odwrotny – popadł w długi. Było bardzo ciężko, bo my rodzice też nie mogliśmy finansowo za dużo mu pomóc. Wtedy usłyszałam o tej cudownej modlitwie – nie do odparcia. Natychmiast zaczęłam ją odmawiać. Z czasem zaczęło się wszystko poprawiać. Syn już dwa lata nie gra i wierzę, że tak już pozostanie. Teraz zawierzam różne intencje w tej modlitwie, bo wiem, że ona pomaga mnie i mojej rodzinie.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 30, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

Beata: Otrzymane Łaski

wierze ,ze Matka Boza mnie wyslucha.Dlatego polecam Wam wszystkim o odmawianiu tej nowenny,pomimo,ze na niektore prosby trzeba czekac dluzej a .Matka Boza wyslucha.
Przeczytaj

Kornelia: dla wszystkich wątpiących

Modlę się już kolejną nowennę o zdrowie, które nie nadchodzi. Są okresy poprawy, ale ogólnie niewiele się zmienia. Nie mogłam zrozumieć dlaczego tak jest,inni dostali swoje łaski, a ja tak ważnej nie dostaję, a wszystko wokół jakby sprzysięgło się przeciwko mnie. Byłam okropnie zła na Pana Boga, dziennie zarzucałam go...
Przeczytaj

Ola: Znalazłam miłość!

Pragnę złożyć świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej. Rozpoczęłam ją odmawiać pod koniec zeszłego roku. Równocześnie odmawiałam też modlitwę do św. Rity oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Prosiłam o miłość i Matka Boża wysłuchała moją prośbę 2 dni przed ukończeniem modlitwy. Dziękuję Ci, Matko Boża, Panie Jezu i św. Rito - dziś dzięki Wam jestem szczęśliwa!
Przeczytaj

Paulina: Moja mama przestała przeklinać

Szczęść Boże! Chciałabym podzielić się z Wami swoim świadectwem. O nowennie dowiedziałam się 16 maja 2015 roku w Częstochowie na mszy świętej kiedy ksiądz zapytał ile osób odmawia Nowennę Pompejańską zobaczyłam las rąk w górze. Przyznam szczerze zdziwiło mnie to bardzo chociaż nie wiedziałam na czym Nowenna polega i w...
Przeczytaj

Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!

Witam, chciałam dac swoje swiadectwo uzdrowienia mimo ze juz nieraz to robiłam ale czuje ze musze zrobic to jeszcze raz tym razem w calej okazałości. No wiec zaczynajac moja pierwsza nowenne zaczełam w maju 2013 roku oczywiście w intencji zdrowia psychicznego. Przeczytaj Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sylwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
sylwa
Gość
sylwa

przepraszam ,ze pod tym swiadectwemProsze o modlitwe za ludzi w CHinach ,ktorzy organizuja kazdego roku zabijanie psow ,gotuja je zywcem .Co roku zabijanych jest tam okolo 10 mln psow.Ludzie ci torturuja je a potem gotuja zywcem.Prosze o modlitwe za te psy i o modlitwe za opamietanie dla tych ludzi.Odbedzie sie to za miesiac.Serdeczne Bog zaplac.