Znajdź różaniec dla siebie na lata!

Różaniec to atrybut każdego wiernego. To sposób na to, aby w skupieniu oddać się modlitwie, która ma niezwykle wielką moc. Delikatne i wykonane z największą starannością, zachwycą każdego miłośnika piękna. Stanowią idealny pomysł na prezent dla każdej osoby, dla której wiara jest sposobem na codzienność. To także perfekcyjne pamiątki najważniejszych uroczystości w życiu, które będą przypominać, że Bóg jest dla człowieka największą wartością.

Różańce z kamieni  szlachetnych powstały z myślą o wiernych, którzy dla modlitwy szukają niebanalnej oprawy. Wiedząc, że są to bardzo ważne momenty, pragną uświetnić je oryginalnymi i emanującymi wielkim urokiem atrybutami. Wykonane wyjątkowo starannie zachwycą nie tylko pięknymi kamieniami, ale również wyjątkowo wysublimowaną i niespotykaną formą poszczególnych koralików. To bez wątpienia różańce, które spełnią wymagania pod względem wytrzymałości i piękna.

Dostępne różańce są pod tym linkiem. Kliknij ⬇ 

http://rosemaria.pl/rozance-pompejanskie

W dziale: Różańce Pompejańskie na stronie:

http://rosemaria.pl

znajdziesz także różańce z Sanktuarium w Pompejach! I nie tylko.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
IneseniaXyz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

Delikatne różańce, czyli przy dobrym eksploatowaniu= codziennym użytkowaniu godzinnym lub dłużej i zabieraniu wszędzie ze sobą, szybko zaczną się rwać, jak zresztą wszystkie (nie to nie Szatana sprawka lol). Najlepsze to te na silikonowej nitce, albo sznurku. Te są na lata a nie takie. Ja już zbyt wiele zużyłam ich więc wiem co piszę! Zróbta takie ładne z koralikami takimi samymi,ale na porządnym sznurze albo łańcuchu.

Xyz
Gość
Xyz

Zmieńcie też osobę od marketingu bo te opisy produktów są strasznie durne i nie zachęcają do kupna, „niebanalna oprawa modlitwy” haha a potem pójdzie obgadać za plecami kogoś, jak zawsze haha.

Ines
Gość
Ines

Różańce są piękne, po co te złośliwe komentarze Xyx, przecież nie ma nakazu kupowania? Jak Ci się podobają na sznurku czy łańcuchu, to proszę sobie taki nabyć. Ludzie nawet modlą się na swoich palcach, bo najważniejsza jest sama modlitwa a nie przedmiot do modlitwy:)

enia
Gość
enia

Zakupiłam tu Różaniec pompejański, fioletowy i mam go bardzo długo, najczęsciej modlę się na nim. Też czasami zaglądam jakie nowe są w sprzedaży.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną