Agata: Szczerze do tego namawiam

Pochodzę z rodziny katolickiej, więc modlitwa różańcowa nie jest mi obca. Jednakże odmawianie różańca trzy razy w ciągu dnia mocno mnie odstraszało i zniechęcało, dlatego też długo nie mogłam się zdobyć na to aby rozpocząć nowennę. A w tym momencie jestem w trakcie odmawiania już drugiej z kolei. Nie jest...
Read More

Leonarda: Pewna kobieta dala świadectwo uzdrowienia z raka

Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać rok temu w listopadzie po spotkaniu w Kościele u Bobolli. Pewna kobieta dala świadectwo uzdrowienia z raka.
Read More

Bożena: nowenna pompejańska daje mi spokój, rozjaśnia moje wnętrze, wycisza

Od kilku lat cierpię na nerwicę lękową. W grudniu ubiegłego roku rozpoczęłam Nowennę Pompejańską.Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą,ale całe moje życie myślałam,że to,co osiągnęłam ,to moja zasługa.Tymczasem znalazłam się w takiej sytuacji,że straciłam kontrolę nad swoim życiem.Wiele razy zwracałam się z prośbą do Jezusa i Maryi,ale kiedy było już...
Read More

Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Read More

M: Zdany egzamin państwowy

Witam. Ostatnio odmówiłem nowennę za zdanie (podobno trudnego) egzaminu państwowego na BHP i udało się. Drugą za znalezienie nowego zajęcia i zaproponowali mi udział w ciekawym projekcie unijnym.
Read More

Aga: Nowenna która daje łaski i odmienia nas samych

Witam wszystkich wlasnie skonczylam NP. Rozpoczelam Ja w intencji uzdrowienia ojca, ktory dostal drugiego udaru, chorowal tez na zespol mielosysplastyczny, rodzaj raka krwi. Byl w bardzo ciezkim stanie do tego zalamany, bo w styczniu odeszla nagle moja mama. Zaczelam NP z wielka nadzieja na uzdrowienie, ale takze mowiac ze jesli taka wola Pana zeby ojciec odszedl niech odejdzie w pokoju I otoczony rodzina bowiem lekarze rozkladali rece I mial juz isc do hospicjum. Niestety ojciec odszedl pod koniec czesci blagalnej, ale nie w hospicjum ani w szpitalu a w domu z rodzina, w pokoju, namaszczony olejami, bez strasznych cierpien. Tak Bog chcial I otrzymalam laske chociaz nie dokladnie o jaka prosilam. Procz tego jak wielu tu z was otrzymalam pokoj w ciezkim okresie zycia. Nie poddaje sie rozpaczy, czuje obecnosc Matki I Jezusa, modle sie wiecej. Chwala Panu! Tak jak wielu innych pokochalam NP I zamierzam dalej Ja odmawiac. Zycze wszystkim wielu Lask Bozych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aga: Nowenna która daje łaski i odmienia nas samych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOanna
Gość
JOanna

Czytając świadectwa piękne jest to,że nawet jeśli doświadcza się czegoś innego niż o co się prosi, to umie się pogodzić z tą wolą. Nie wiem czy ja umiałabym tak

Lucyna
Gość

Ojciec jest z mamą, już nie cierpi. Pan Bóg wybrał jak najlepiej.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.