Anna: Związek dwojga ludzi

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem,dotyczącym Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji mojej przyjaciółki Justyny ,która cale życie była sama i nie wierzyła ze spotka ja miłość. Modliłam się o miłość w jej życiu,żeby poznała kogoś i pokochała. Dziękuję Ci Maryjo ze moja przyjaciółka poznała miłość swojego życia i jest szczęśliwa. Wiem,ze to dzięki Tobie.
Read More

Patrycja: Łaski i radości

Witam serdecznie wszystkich! To będzie moje 3 świadectwo i 3 Nowenna Pompejańska.Moje dwie wcześniejsze intencje zostały wysłuchane:moja córka żyje i została uzdrowiona dzięki wstawiennictwu Matki Przenajświętszej.
Read More

Agnieszka: modlitwa o pokój – wspaniały efekt już jest widoczny!

To moja 4 Nowenna Pompejańska. Tym razem prosiłam Maryję o wstawiennictwo u Pana w sprawie pokoju w naszej rodzinie. Generalnie mamy wiele trudnych spraw, wiele urazów z wielu pokoleń zarówno w mojej wyjściowej rodzinie jak i w rodzinie wyjściowej mojej męża. Najbardziej pilne było jednak to, że 3 lata temu pokłóciliśmy...
Read More

Zofia z pomorza: W poszukiwaniu sensu życia

Po porodzie miałam depresję .Nie leczyłam się- myślałam przecież nie jestem nienormalna.Mąż pracował , budował dom ,ale też pił i był nieobecny .Nie radziłam sobie
Read More

Sylwia: Z Nimi nic nam w życiu nie zagraża

Kochani, chciałam się z Wami podzielić moim skromnym świadectwem, jak Maryja i Św. Józef działają w moim życiu. Jak Ich wstawiennictwo jest potężne! Moja przygoda z Nowenną Pompejanska zaczęła się ponad 3 lata temu, w trudnym momencie życia. Od tego czasu splynely na mnie, na męża, na nasze małżeństwo niesamowite łaski. Bardzo z mężem chcielibyśmy mieć dzieci, więc odmówiłam również w tej intencji trzy Nowenny. Dodatkowo, w ubiegłym roku postanowiłam napisać list do Św. Józefa.
Read More

Agnieszka: Kiedy wydaje się, że nie ma już ratunku…

Nowenna pompejańska jest w mojej rodzinie dopiero od jakiegoś czasu. Najpierw modliły się tylko moja babcia i mama. Podziwiałam je bardzo, gdyż odmawianie trzech różańców dziennie wydawało się dla mnie ogromnym wysiłkiem i poświęceniem. Sądziłam, że nie dałabym rady. Wiedziałam jednak, że jest to potężna modlitwa, gdyż czytałam o niej w internecie.

Dwa lata temu moje małżeństwo przechodziło straszny kryzys. Wyjechałam na miesiąc na delegację za granicę i tam zakochałam się w kimś innym. Po powrocie do domu byłam załamana. Miałam wrażenie jakby moje prawdziwe życie zostało tam, skąd wróciłam. Nie czułam już nic do męża. Cierpiałam katusze mieszkając z nim, a kochając kogoś innego. To był najgorszy czas w moim życiu. Miałam ochotę się rozwieść, lecz wiara na to nie pozwala. Nie chciałam przecież zrezygnować ze zbawienia i sakramentów. Byłam w rozsypce. Moja mama i babcia widziały, jak bardzo cierpię i obie zaczęły odmawiać nowennę za moje małżeństwo. Mama poprosiła mnie, żebym nie podejmowała żadnej pochopnej decyzji odnośnie mojego związku, zanim skończą. Wiedziałam, że nowenna to silna modlitwa, więc postanowiłam jej zaufać. Sama też modliłam się do Boga o to, żebym na nowo pokochała męża. Nie była to jednak nowenna.

Dzisiaj wiem, że zaufanie Bogu i Jego przykazaniom oraz modlitwa mojej mamy i babci do Matki Boskiej Pompejańskiej to były wspaniałe decyzje. Kocham mojego męża bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i w końcu jestem w stu procentach szczęśliwa. Wybrałam drogę, która nakazał mi Pan, czyli trwanie w małżeństwie i ignorowanie zauroczenia, i wygrałam. Dziękuję z całego serca Matce Przenajświętszej za cudowną nowennę pompejańską i mojej babci i mamie za poświęcenie i modlitwę. Jest to dowód na to, że warto modlić się za kogoś.

Jeśli nie układa się w waszym małżeństwie lub zakochaliście się w kimś innym, nie rozwódźcie się! Módlcie się do Boga o naprawę związku i odmawiajcie nowennę pompejańską. Naprawdę możecie jeszcze być szczęśliwi razem, nawet jeśli wydaje się wam, że nie ma już ratunku. To nie jest moje ostatnie świadectwo nowenny pompejańskiej. Kolejne, które opiszę dotyczy szczęśliwego rozwiązania  ciąży.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
agaElżbieta TGabrielaEsteraMM Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj dziękuję za słowa otuchy w twoim świadectwie właśnie modlę się o swoje małżeństwo ale na razie przegrywa. Mąż mnie zostawił złożył pozew ale wycofał nie wiem co będzie bo jest z inną kobietą . Jeśli mogę cię prosić o modlitwę to dziękuję całym sercem niech Wam Pan Bóg błogosławi

Kobieta z bagażem
Gość
Kobieta z bagażem

Ja mam taka sam problem jak Pani… zauroczylam sie kims innym. Prosze o modlitwe. Niestety w moim Malzenstwie od wielu lat sie zle dzieje, Maz b. ze nas traktuje 🙁 nie jest to typowe znecanie sie psychiczne ale cos podobnego, ngdy nikogo nie szukalam bylam wierna az pojawila sie choroba Maz wysmiewal chorobe pastwil sie nade mna… no i pojawil sie ten trzeci 🙁 normalny troskliwy dobry. Jestem b. rozdarta ;-( Modlilam sie za meza i wiele osob modli sie za nasze Malzenstow, ale na razie modlitwy nieskutkuja 🙁 nie wiem jaki Pan Bog ma plan 🙁 Kompletnie nie wiem… Czytaj więcej »

Czcicielka Maryi
Gość
Czcicielka Maryi

Rowniez dołączam sie do modlitwy Elżbieto
Wlasnie jestem w nowenne o uratowanie innej pary małżeńskiej ale wspomnę takze o tobie zwłaszcza podczas Mszy sw
Niech Pan obdarzy cie mądrością i żywa wiara
Bo zmartwychwstały Jezus jest zawsze z Matka swoja przy osobie ktora ich wzywa
Ufaj i badz wierna Bogu i mężowi mimo wszystko

MM
Gość
MM

Ktoś ma męża i w miesiąc zakochuje się w kimś innym, a ktoś całe życie szuka i nie może znaleźć…

Estera
Gość
Estera

ktoś modli sie o bycie dobrą żoną lub wyzbycie się poczucia żalu lub/i zazdrości

Gabriela
Gość
Gabriela

Agnieszko, dziękuję za piękny wpis. Ten obraz wspólnie modlących się trzech pokoleń przypomina o świętych obcowaniu.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Bóg Zapłać Czcićielko Maryi. Całym sercem dziękuję za modlitwę i słowa otuchy staram się nie poddawać. Pomodlę się za Ciebie żeby Maryja zawsze miała Cię w opiece. Mało jest dziś dobrych ludzi . Pozdrawiam Z Bogiem

aga
Gość
aga

Ja po 14 latach małżeństwa rozwodze się grudniu (termin juz wyznaczony). Mąż złożył wniosek…ja go nadal kocham a on stwierdził że już mnie nie kocha…wypalił się. Nie wiem ci robić. Chcę byc silna ale serce płacze…nie wiem jaki plan ma Bóg wzgledem mnie, moich dzieci i mego męża. Mam nadzieje że jeszcze jest szansa dla naszego małżeństwa….niestety z kazdym dniem nadziei mam coraz mniej. Proszę o modlitwę o nasze małżeństwo i łaski pana naszego dla mojej rodziny.