Jolanta: Trudno opisać radość i wdzięczność !

Siła modlitwy jest ogromna, nawet jeżeli czasami wydaje się nam niedoskonała. Wystarczy zaufać, Tam w Wieczności zawsze wiedzą co robić.
Przeczytaj całość

Urszula: To siła różańca!

Zadzwonił telefon. Odebrałam i usłyszałam, że wynik moich badań jest zły, i że muszę zgłosić się do gabinetu lekarskiego. Pojechałam natychmiast. Podczas wizyty dowiedziałam się, że wynik badań musi jeszcze zostać dodatkowo potwierdzony analizą pobranych wycinków.Przeczytaj Urszula: To siła różańca!
Przeczytaj całość

Ewelina: Uzdrowienie – duszy i ciała

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moje świadectwo jest podziękowaniem za wysłuchanie próśb, uzdrowienie jak i jest chęcią dania nadziei tym, którzy borykają się z problemami i modlą o pomoc. Módlcie się z pełnią wiary i oddajcie swoje problemy Bogu, Maryi, Józefowi, Jezusowi i Duchowi Świętemu.
Przeczytaj całość

Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski

Mowennę Pompejańską odmawiam po raz drugi. Zachęcona łaską jaką wyprosiłam dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi postanowiłam dalej iść drogą modlitwy i zaufania, czuję i wiem że to właściwa droga. Nowenna Pompejańska była w pewnym sensie dla mnie ostatnią deską ratunku. Przeczytaj Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski
Przeczytaj całość

Kinga: prośba o pracę

Jednak w trakcie odmawiania nowenny stało się wiele opatrznosciowych rzeczy. Może ktoś powie, że piszę nawiedzone tekst, ale jestem przekonana, że jeżeli Twoja praca polega na mówieniu o Panu Bogu, to zły znajdzie furtkę by Cię czymś zniewolić.
Przeczytaj całość

Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich ,pragnę złożyć moje już trzecie świadectwo . Pierwszą NP zaczęłam odmawiać chorując na depresje …

otrzymałam wtedy ogromną pomoc od Boga za wstawiennictwem Matki Przenajświętszej . W dużym stopniu intencja została wysłuchana . Więc gdy ją skączyłam zaczełam odmawiać kolejna NP w intencji wyzdrowienia z nerwicy , lęków . Nie potrafię opisać tego jak wiele wtedy łask otrzymałam modląc się o spełnienie tej intencji. O nerwicy lękowej moge naprawde zapomnieć!… moja prośba została kolejny raz wysłuchana . A do tego tak wiele łask których się nie spodziewałam kompletnie (mimo tego że jestem grzesznikiem, choć staram się coraz bardziej i bardziej z pomocą Maryi ; ( ) . Matka Boża pomaga naprawdę… bardzo,! to się czuje. RÓŻANIEC NASZĄ SIŁĄ !! Polecam wzystkim odmawianie tej cudownej modlitwy otrzymanej od Najświętszej Maryi Panny . Dziękuje Ci Panie Jezu za łaski otrzymane od Ciebie . Oraz dziękuję ci nasza Matko Niebieska za tak ogromne wstawiennictwo , miłość i wsparcie. BÓG ZAPŁAĆ !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość

Chwala Panu

magda
Gość

Chwała Panu, gratuluję uzdrowienia z nerwicy. Ja też się z nią borykam, odmówiłam nowenne w intencji uzdrowienia miesiąc temu i jeszcze nie otrzymałam tej łaski. Jestem jednak dobrej myśli i juz odmawiam kolejną.. 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!