Suplika do Królowej Różańca Świętego

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Czcigodna Dziewico Zwycięska, Pani nieba i ziemi, na imię Której cieszą się niebiosa i drży piekło, o chwalebna Królowo Różańca Świętego my oddane Twoje dzieci, zgromadzeni w twoim Sanktuarium w Pompejach w tym uroczystym dniu (tj. 8 maja i w pierwszą niedzielę października), wylewamy uczucia naszego serca i z ufnością synowską przedstawiamy Ci nasze troski. Z tronu łaskawości, gdzie zasiadasz Królowo, zwróć o Maryjo, Twoje litościwe spojrzenie na nas, na nasze rodziny, na cały świat. Niech wzbudzą w Tobie współczucie zmartwienia i cierpienia, które zaprawiają goryczą nasze życie. Zobacz, o Matko, ile czyha na nas niebezpieczeństw duszy i ciała, jak wiele uciska nas nieszczęść i udręk.
O Matko, wybłągaj dla nas miłosierdzie u Twego Syna Bożego i pozyskaj Twoją łaskawością serca grzeszników. To są nasi bracia i Twoje dzieci, za które Jezus Chrystus zapłacił swoją Krwią, a którzy zasmucają najczulsze Twoje serce. Okaż się wszystkim, że jesteś Królową pokoju i przebaczenia.

Zdrowaś Maryjo!

To prawda, że my pierwsi, chociaż jesteśmy Twoimi dziećmi, nie przestajemy przyczyniać się naszymi grzechami do krzyżowania Jezusa i wciąż na nowo przebijamy Twoje serce.
Wyznajemy, że zasłużyliśmy na najcieższe kary, lecz wspomnij, że na Golgocie wzięłaś razem z Krwią Przenajświętszą testament umierającego Odkupiciela, który ogłosił Cię Matką, naszą Matką grzeszników.

A więc Ty, jako nasza Matka, jesteś naszą Orędowniczką, naszą nadzieją. a my, jęcząc, wyciągamy do Ciebie błagalnie nasze ręce i wołamy do Ciebie: Miłosierna!
O dobra Matko, zlituj się nad nami, nad naszymi duszami, nad naszymi rodzinami, nad naszymi krewnymi, przyjaciółmi, nad naszymi bliskimi zmarłymi, a nade wszystko nad naszymi nieprzyjaciółmi i nad tylu ludźmi, którzy chociaż noszą imię chrześcijan, to jednak wciąż obrażają łaskawe Serce Twojego Syna. prosimy Cię dzisiaj o miłosierdzie dla zdeprawowanych narodów, o miłosierdzie dla całej europy, dla całego świata, aby pełen skruchy powrócił do Twojego Serca.

Miłosierdzie dla wszystkich, o Matko Miłosierdzia!

Zdrowaś Maryjo!

O Maryjo racz nas przychylnie wysłuchać! Jezus Chrystus złożył w Twoje ręce wszystkei skarby swoich łask i swego miłosierdzia.

Ty zasiadasz po prawicy swego Syna, Dziewico królewska i ukoronowana, jaśniejąca nieśmiertelną chwałą ponad wszystkie chóry Aniołów. Ty rozpościerasz swoje panowanie tak daleko, jak daleko siegają niebiosa, i Tobie są poddane ziemia i wszystkie stworzenia.
Tobie została udzielona wszechmoc przez łaskę nad Sercem twojego Syna i dlatego możesz nas wspomagać. Jeśli Ty nie chciałabyś nas wspomagać, ponieważ jesteśmy synami niewdzięcznymi i niegodnymi Twojej pomocy, nie wiedzielibyśmy do kogo mamy się zwrócić. Twoje matczyne serce nie dopuści do tego, żebyśmy, Twoje dzieci zostali zgubieni.

Dziecię, które widzimy na Twoich kolanach i mistyczna korona różańca, którą dostrzegamy w Twojej ręce, napełniają nas ufnością, że będziemy wysłuchani. Pokładamy całkowicie zaufanie w Tobie, oddajemy się, jak słabe dzieci, w ramiona najczulszej spośród Matek i dzisiaj właśnie oczekujemy od Ciebie upragnionych łask.

Zdrowaś Maryjo!

Prośmy Maryję o Jej błogosławieństwo.

Prosimy Cię teraz, o Królowo, o ostatnią łaskę, której nam nie możesz odmówić w tym tak uroczystym dniu (tylko 8 maja i w pierwszą niedzielę października).

Udziel nam wszystkim Twojej niezmiennej miłości i w sposób specjalny Twojego macierzyńskiego błogosławieństwa.

Nie odejdziemy od Ciebie, dopóki nas nie pobłogosławisz. Błogosław o Maryjo w tej chwili Ojca św. Do dawnych blasków Twojej Korony, do zwycięstwa Twojego Różańca, ze względu na które zostałaś nazwana Królową Zwycięską, dołącz jeszcze i to o Matko: daj zwycięstwo religii i pokój wspólnocie ludzkiej. Błogosław naszych biskupów, kapłanów a szczególnie tych wszystkich, którzy gorliwie zabiegają o sławę Twojego sanktuarium. Błogosław wreszcie wszystkich złączonych z Twoją świątynią w Pompejach i tych, którzy zabiegają i troszczą się o nabożeństwo Różańca świętego.

O błogosławiony Różańcu Maryi, słodki łańcuszku, który nasz wiążesz z Bogiem w związku miłosci, który jednoczysz nas z aniołami. Wieżo zbawienia przeciwko napaściom piekła! Najpewniejszy porcie dla rozbitków, nie opuścimy Cię już nigdy.
Ty będziesz nam umocnieniem w godzinie konania, tobie poślemy ostatni pocałunek życia, które będzie gasnąć.

Ostatnim słowem naszych warg będzie Twoje słodkie imię, o Królowo Różańca świętego z Pompejów, o Matko nasza droga, o Ucieczko grzeszników, o Pani pocieszycielko strapionych.

Bądź wszędzie błogosławiona dzisiaj i na zawsze na ziemi i w niebie. Amen.

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
O, łaskawa,
O, litościwa
O, słodka Panno Maryjo.

347
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
335 Wątki komentarzy
12 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
279 Autorzy
lilaJustynaAsiaGeniaMonika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena

Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski,przepraszam za wszystko czym Cię obraziłam i zasmuciłam.Matko Różańcowa proszę Cię o wysłuchanie moich próśb jakie do Ciebie zanoszę.Oddaję się Mateńko Ukochana pod Twoją macierzyńską opiekę całkowicie i na zawsze.Oddaję też Tobie najlepsza z matek moją całą rodzinę,moje dzieci i proszę o zdrowie dla mojego kochanego męża miej go w swojej opiece. Dziękuję

magda
Gość
magda

Królowo Różańca Świętego Tobie zawierzam całą moją rodzinę błagając w tym tak uroczystym dniu o pojednanie męża z dziećmi,o Boży Pokój i wypełnienie się woli Bożej w nas. Dziękuję

tropiciele
Gość
tropiciele

Matko, Królowo Różańca Świętego spraw żeby mój syn dobrze napisał egzaminy maturalne, a córka dobrze ukończyła szkołę. Bóg zapłać

Alicja
Gość
Alicja

Mateńko dziekuje za wszelkie laski i spokoj ktory mi dalas ,dziekuje za prowadzenia w zyciu.prosze wysluchaj mych próśb z 3 nowen składanych tobie w intencji wiadomej,miłości.O łaskawa ,o litosciwa Panno Maryjo! Chwała Tobie!

Wojtek
Gość
Wojtek

O Maryjo cudowna pocieszycielko błagam Cię o zlitowanie w tej trudnej dla mnie chwili.
Oddaje Tobie swoje cierpienie i mam wiarę że mnie nie opuścisz. Tylko w Tobie moja nadzieja a z miłości do Ciebie czerpie siłę na dzień dzisiejszy i nastepne. Błagam zwróć sie do Jezusa ukochanego syna a naszego Boga z prośba kojacą moje rany. Proszę nie opuszczaj mnie.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

O Najświętsza Matko Boża Maryjo uwielbiam i błogosławię Cię w sercu i całym moim życiu, króluj w sercu i życiu moim, małżonki w małżeństwie i rodzinie, w całej Polsce i świecie. Nie opuszczaj nas Matko Boża Maryjo!

Aneta
Gość
Aneta

Maryjo okaz mi Miłosierdzie ,okaz mi litość Maryjo nie radze sobie ze swoim życiem jest mi ciężko ,placzaco
Maryjo Pomóż mi podaj mi swoją dłoń
Maryjo dziekuje Ci ze byłaś przymnie za łaski pocieszenia
wybacz że nie umiałam dziękować Ci za małe prośby ale uwierz i tak się czuje samotna nie potrzebna nikomu
A ja nie mam cierpliwości i sił

Basius
Gość
Basius

Królowo Różańca Świętego dziękujemy Ci za łaski jakie wypraszasz nam u Swego Syna, przepraszamy za wszystko czym obrazilismy Cię i sprawli przykrość. Prosimy otul nas płaszczem Swojej macierzynskiej opieki i wstawiaj sie za nami u Swego Syna Jezusa Miłosiernego, do którego prowadź nas trzymajac za ręce. Naszą szczególną intencją jest byśmy z mężem mogli zostać rodzicami zdrowych synków bliźniaków, w której to intencji modlę się Pompejanką po raz 25. Obiecuję, że odwiedzę Cię Matko w Pompejach, żeby podziękować Ci osobiście za wysłuchanie mojego błagania i za CUD którym zechce obdarzyć nas Jezus. Zanurzam moją rodzinę w Sercu Miłosiernego Boga i… Czytaj więcej »

Elżbieta Łojszczyk
Gość
Elżbieta Łojszczyk

O Maryjo, Królowo Różańca Świętego, Mateńko Najukochańsza dziękuję Ci za Twą obecność w naszym życiu i proszę bądź z moją rodziną w każdy czas. Wspieraj w pokonywaniu codziennych trudności. Bądź naszą Wspomożycielką. Zawierzam siebie i moich bliskich twemu Niepokalanemu Sercu.

Ufająca
Gość
Ufająca

Najświętsza Panienko, Matko Boża Niepokalanie Poczęta, proszę, oręduj w moich intencjach u Swego Syna Jezusa Chrystusa. Niech Bóg Ojciec będzie uwielbiony w Synu Swoim. Uproś łaski, o które pokornie Cię proszę. Dziękuję już dziś za wysłuchanie. Ty Matko Boża wiesz jak wierzę i ufam Słowu Bożemu. Wbrew nadziei, wierzę nadziei. Bądź uwielbiony Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Jedyny! Kocham Cię Mamo!

Anna Jarosz
Gość
Anna Jarosz

Matko mimo moich upadkow, nieprawosci, zawisci i dobrowolnych od Ciebie odejsc jesli nie Ciebie to kogo mam blagac. W kim jesli nie w Tobie i Twym synu, w Waszej milosci nieskonczonej pokladac mam ufnosc i nadzieje? Prosze o laske poczecia ale wedlug Waszych a nie ludzkich praw. Prosze o to by moj maz doswiadczyl ze wszystko tylko od Was zalezy ale tez ze jesli sie mocno wierzy to wszystko moze sie zdarzyc- nawet wbrew naturze!!!! Kocham Cie mamo!!!!

Elzbieta Korczynska
Gość
Elzbieta Korczynska

Maryjo ulecz mnie i darz łaskami oraz błogosław i chroń od zła moją rodzinę.Módl się za nami !

Joanna
Gość
Joanna

Maryjo, proszę, niech mój ukochany wróci, wierze, że możesz tego dokonać, wiesz jak bardzo go kocham

Bożena
Gość
Bożena

Królowo Różańca Świętego! Błagam Cię o przemianę całego zła w mojej rodzinie we wszystko co dobre i co jest z wolą Bożą.

Ania
Gość
Ania

Maryjo Kochana Matko błagam Cię pomóż mi naprawić błędy które popełniam, nie opuszczaj mnie w Tobie widzę tylko ratunek błagam pomóż mi Matulko

Ania
Gość
Ania

Matulko proszę pomóż mi za Twoim wstawiennictwem naprawić błędy które popełniam, proszę niech nikt z rodziny nie odwraca się ode mnie, proszę i błagam pomóż mi Matulko jesteś jedyną moja nadzieją

Ewa
Gość
Ewa

Maryjo Królowo Różańca świętego módl się za nami. Uproś mi łaskę zdrowia a szczególne uzdrowienie serca.

Selindra
Gość
Selindra

Pojutrze kończę pierwszą nowennę spośród wszystkich tych, które przez najbliższy rok zamierzam ofiarowywać w znanej Ci intencji, Maryjo. Dziś 8 maja, mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości zostaną przez Ciebie w tym dniu rozwiane. Otrzymywałam od Ciebie znaki, że będzie dobrze, jednak bardzo Cię proszę, nie dawaj mi nadziei, jeśli ostatecznie nie wyproszę od Ciebie łask tak bardzo potrzebnych mi i osobie, za którą się modlę, i zabierz mnie stąd do siebie. Niech nastąpi dziś punkt kulminacyjny: niech poznam Twój stosunek do mojej intencji i odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Nie zapominaj, że walczymy o grzesznika. Kto będzie ofiarowywał go Tobie,… Czytaj więcej »

Bożena
Gość
Bożena

Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Okryj swoim macierzyńskim płaszczem moją rodzinę…proszę o uwolnienie,oczyszczenie ,uzdrowienie i uświęcenie męża synów, synowej i córki. Rozwiąż trudne sprawy … niech zapanuje miłość , zgoda i pokój między rodzinami naszego rodzeństwa. Dziękuję

Anna
Gość
Anna

Maryjo, Królowo Różańca Świętego, wiem, że ciąglę błądzę i upadam, przepraszam Cię, bądź przy mnie, wspomóż mnie Swoją łaską, wysłuchaj mnie

Dorota
Gość
Dorota

Proszę Krolowo Rozanca Swietego z Pompejow bys pomogla mi założyc swoją rodzine,prosze tez o zdrowie dla moich bliskich.

Anna
Gość
Anna

Maryjo Królowo Różańca Św. proszę Cię o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej mamy. Proszę o umocnienie wiary całej mojej rodziny, i o ufność w Miłosierdzie Boże.

AGATA
Gość
AGATA

Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, o które modliłam się nowenna do Ciebie. Okryj swoim matczynym płaszczem moich bliskich …proszę o uwolnienie,oczyszczenie ,uzdrowienie, wiarę i uświęcenie męża, córki, zięcia , wnuczki . Rozwiąż nasze węzły … niech zapanuje miłość , zgoda i pokój między nami. Jesteś moją nadzieją i moim ukojeniem na każdy dzień. Dziękuję mateczko kochana.

Beata
Gość
Beata

Dziękuje Maryjo za to, że jest ta strona, zaglądam tu codziennie rano i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy, dziękuję za osobę, która tę stronę prowadzi i proszę Mateńko pobłogosław tej osobie i tym ,którzy z tej strony korzystają smile
pozdrawiam w Panu +
Beata Zięba

katarzyna
Gość
katarzyna

Maryjo królowo nasza dziekuje ze jestes przy mnie i ze mnie wypełniasz swoja dobrocią.Matulu prosze cie w srode mam boipsje piersi błagam o pozytywne wyniki badan ,pokój w mym sercu tak ciezkim czasie teraz dla mnie .Prowadz do swego syna .Jezu Ty sie tm zajmij proszę.Jezu ufam Tobie

8 maja – ważny dzień dla katolików | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
Gość
8 maja – ważny dzień dla katolików | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

[…] Tekst supliki: suplika-do-krolowej-rozanca-swietego […]

Grażyna
Gość
Grażyna

Krolowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Ty Maryjo wszystko możesz wyprosic u Pana Boga wierzę w Twoje oredownictwo za nami Módl się za nami i miej nas w swej opiece. Chwała Panu Bogu i Chwała Maryi. Szczęść Boże. Bóg zapłać.

Mamuska
Gość
Mamuska

Kochana, Najczulsza, Najdelikatniejsza Matko Miłosierdzia! Dziękuje po tysiąckroć za otrzymane łaski i przepraszam za wszelkie zło jakie świadomie i nieświadomie mialem nieszczęście popełnić. Ufam Twojemu nieskonczonu Milosierdziu i Milosci do stworzenia ludzkiego! Wierze, ze tylko Bog za Twoim Najswietszym Wstawiennictwem udzieli mi lask o ktore pokornie prosze. We wszystkich intencjach wszystkich grup rozancowych-wylej lawine lask na nie aby mogly większa jeszcze chwala opiewac Dobrego Stworce! Pojednaj narody świata, umocnij rodziny i niech zapanuje upragniony pokój serc i dusz i umysłów. Blagamy by Niewinna Swieta Krew Twojego Boskiego Syna przelana za nas w żadnej nawet majmniejszej kropli nie zostala zmarnowana! O… Czytaj więcej »

Marta
Gość
Marta

Tobie Matko zawierzam całą moją rodzinę i Dziękuję za wszystko co mam.

Monika
Gość
Monika

Krolowo Różańca Świętego!!! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o opiekę nad całym ludem Bożym i nad moją rodziną. Kocham Cię Krolowo Różańca Świętego! Miej mnie w swojej opiece i nie opuszczaj mnie.. Proszę daj mi łaskę uzdrowienia mojego ciała i duszy. W imię Jezusa Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Genia
Gość
Genia

O Matko Boga i Matko nasza niech wszystko spocznie w dłoniach twych – dziękuję i nadal proszę

Dorota
Gość
Dorota

Matko Nasza usłysz nas. Dziękuję.

Asia
Gość
Asia

Matko Różańcowa zawierzam Tobie moją rodzinę. Proszę chroń ją i udzielaj błogosławieństwa.

Justyna
Gość
Justyna

Maryjo! Ukochana Mamusiu. Dziś rano rozpoczęłam Nowennę i szukałam jakiejś wiążącej daty w związku z jej rozpoczęciem, lub zakończeniem kolejnych części. Otworzyłam Google i pierwszy wpis …Dziś Twoje Święto. Wiem, że to nie przypadek, ze dziś ja rozpoczęłam. Byłam się też wypowiadać, i wyszlam szczęśliwa. Teraz odmowilam Suplike. Matko moja, chce żyć dla CIEBIE, dla Jezusa i być Waszym prawdziwym dzieckiem. Matko moja, odmów moje serce i dusze bym całą sobą mogła uwielbiam Boga. Zaprowadz zgodę w rodzinie, otul miłością nas wszystkich. Mow do mnie każdego dnia, jestem Twoja, Jezusa i Boga. Przepraszam za moje wybryki, egoizm, pychę, złość, wszelkie… Czytaj więcej »

lila
Gość
lila

Maryjo Matko Boźa
Królowo róźańca swiętego Panno z pompei
Proszę zmiłuj się nad nami grzesznymi
Otocz twoją opieką łukasza i ole daj im siłę do pogodzenia się z rozstaniem
które zatruwa im umysł serce i duszę.Pomóz mi pogodzić się z tym stanem rzeczy. Błogosław im w dalszym źyciu i prawdziwie nawróć do Boga

1 5 6 7