Suplika do Królowej Różańca Świętego

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Czcigodna Dziewico Zwycięska, Pani nieba i ziemi, na imię Której cieszą się niebiosa i drży piekło, o chwalebna Królowo Różańca Świętego my oddane Twoje dzieci, zgromadzeni w twoim Sanktuarium w Pompejach w tym uroczystym dniu (tj. 8 maja i w pierwszą niedzielę października), wylewamy uczucia naszego serca i z ufnością synowską przedstawiamy Ci nasze troski. Z tronu łaskawości, gdzie zasiadasz Królowo, zwróć o Maryjo, Twoje litościwe spojrzenie na nas, na nasze rodziny, na cały świat. Niech wzbudzą w Tobie współczucie zmartwienia i cierpienia, które zaprawiają goryczą nasze życie. Zobacz, o Matko, ile czyha na nas niebezpieczeństw duszy i ciała, jak wiele uciska nas nieszczęść i udręk.
O Matko, wybłągaj dla nas miłosierdzie u Twego Syna Bożego i pozyskaj Twoją łaskawością serca grzeszników. To są nasi bracia i Twoje dzieci, za które Jezus Chrystus zapłacił swoją Krwią, a którzy zasmucają najczulsze Twoje serce. Okaż się wszystkim, że jesteś Królową pokoju i przebaczenia.

Zdrowaś Maryjo!

To prawda, że my pierwsi, chociaż jesteśmy Twoimi dziećmi, nie przestajemy przyczyniać się naszymi grzechami do krzyżowania Jezusa i wciąż na nowo przebijamy Twoje serce.
Wyznajemy, że zasłużyliśmy na najcieższe kary, lecz wspomnij, że na Golgocie wzięłaś razem z Krwią Przenajświętszą testament umierającego Odkupiciela, który ogłosił Cię Matką, naszą Matką grzeszników.

A więc Ty, jako nasza Matka, jesteś naszą Orędowniczką, naszą nadzieją. a my, jęcząc, wyciągamy do Ciebie błagalnie nasze ręce i wołamy do Ciebie: Miłosierna!
O dobra Matko, zlituj się nad nami, nad naszymi duszami, nad naszymi rodzinami, nad naszymi krewnymi, przyjaciółmi, nad naszymi bliskimi zmarłymi, a nade wszystko nad naszymi nieprzyjaciółmi i nad tylu ludźmi, którzy chociaż noszą imię chrześcijan, to jednak wciąż obrażają łaskawe Serce Twojego Syna. prosimy Cię dzisiaj o miłosierdzie dla zdeprawowanych narodów, o miłosierdzie dla całej europy, dla całego świata, aby pełen skruchy powrócił do Twojego Serca.

Miłosierdzie dla wszystkich, o Matko Miłosierdzia!

Zdrowaś Maryjo!

O Maryjo racz nas przychylnie wysłuchać! Jezus Chrystus złożył w Twoje ręce wszystkei skarby swoich łask i swego miłosierdzia.

Ty zasiadasz po prawicy swego Syna, Dziewico królewska i ukoronowana, jaśniejąca nieśmiertelną chwałą ponad wszystkie chóry Aniołów. Ty rozpościerasz swoje panowanie tak daleko, jak daleko siegają niebiosa, i Tobie są poddane ziemia i wszystkie stworzenia.
Tobie została udzielona wszechmoc przez łaskę nad Sercem twojego Syna i dlatego możesz nas wspomagać. Jeśli Ty nie chciałabyś nas wspomagać, ponieważ jesteśmy synami niewdzięcznymi i niegodnymi Twojej pomocy, nie wiedzielibyśmy do kogo mamy się zwrócić. Twoje matczyne serce nie dopuści do tego, żebyśmy, Twoje dzieci zostali zgubieni.

Dziecię, które widzimy na Twoich kolanach i mistyczna korona różańca, którą dostrzegamy w Twojej ręce, napełniają nas ufnością, że będziemy wysłuchani. Pokładamy całkowicie zaufanie w Tobie, oddajemy się, jak słabe dzieci, w ramiona najczulszej spośród Matek i dzisiaj właśnie oczekujemy od Ciebie upragnionych łask.

Zdrowaś Maryjo!

Prośmy Maryję o Jej błogosławieństwo.

Prosimy Cię teraz, o Królowo, o ostatnią łaskę, której nam nie możesz odmówić w tym tak uroczystym dniu (tylko 8 maja i w pierwszą niedzielę października).

Udziel nam wszystkim Twojej niezmiennej miłości i w sposób specjalny Twojego macierzyńskiego błogosławieństwa.

Nie odejdziemy od Ciebie, dopóki nas nie pobłogosławisz. Błogosław o Maryjo w tej chwili Ojca św. Do dawnych blasków Twojej Korony, do zwycięstwa Twojego Różańca, ze względu na które zostałaś nazwana Królową Zwycięską, dołącz jeszcze i to o Matko: daj zwycięstwo religii i pokój wspólnocie ludzkiej. Błogosław naszych biskupów, kapłanów a szczególnie tych wszystkich, którzy gorliwie zabiegają o sławę Twojego sanktuarium. Błogosław wreszcie wszystkich złączonych z Twoją świątynią w Pompejach i tych, którzy zabiegają i troszczą się o nabożeństwo Różańca świętego.

O błogosławiony Różańcu Maryi, słodki łańcuszku, który nasz wiążesz z Bogiem w związku miłosci, który jednoczysz nas z aniołami. Wieżo zbawienia przeciwko napaściom piekła! Najpewniejszy porcie dla rozbitków, nie opuścimy Cię już nigdy.
Ty będziesz nam umocnieniem w godzinie konania, tobie poślemy ostatni pocałunek życia, które będzie gasnąć.

Ostatnim słowem naszych warg będzie Twoje słodkie imię, o Królowo Różańca świętego z Pompejów, o Matko nasza droga, o Ucieczko grzeszników, o Pani pocieszycielko strapionych.

Bądź wszędzie błogosławiona dzisiaj i na zawsze na ziemi i w niebie. Amen.

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
O, łaskawa,
O, litościwa
O, słodka Panno Maryjo.

4.3 22 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
359 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
Marzena
02.10.16 17:52

Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski,przepraszam za wszystko czym Cię obraziłam i zasmuciłam.Matko Różańcowa proszę Cię o wysłuchanie moich próśb jakie do Ciebie zanoszę.Oddaję się Mateńko Ukochana pod Twoją macierzyńską opiekę całkowicie i na zawsze.Oddaję też Tobie najlepsza z matek moją całą rodzinę,moje dzieci i proszę o zdrowie dla mojego kochanego męża miej go w swojej opiece. Dziękuję

magda
magda
08.05.17 12:45

Królowo Różańca Świętego Tobie zawierzam całą moją rodzinę błagając w tym tak uroczystym dniu o pojednanie męża z dziećmi,o Boży Pokój i wypełnienie się woli Bożej w nas. Dziękuję

tropiciele
tropiciele
08.05.17 20:02

Matko, Królowo Różańca Świętego spraw żeby mój syn dobrze napisał egzaminy maturalne, a córka dobrze ukończyła szkołę. Bóg zapłać

Alicja
Alicja
08.05.17 20:37

Mateńko dziekuje za wszelkie laski i spokoj ktory mi dalas ,dziekuje za prowadzenia w zyciu.prosze wysluchaj mych próśb z 3 nowen składanych tobie w intencji wiadomej,miłości.O łaskawa ,o litosciwa Panno Maryjo! Chwała Tobie!

Wojtek
Wojtek
01.10.17 12:30

O Maryjo cudowna pocieszycielko błagam Cię o zlitowanie w tej trudnej dla mnie chwili.
Oddaje Tobie swoje cierpienie i mam wiarę że mnie nie opuścisz. Tylko w Tobie moja nadzieja a z miłości do Ciebie czerpie siłę na dzień dzisiejszy i nastepne. Błagam zwróć sie do Jezusa ukochanego syna a naszego Boga z prośba kojacą moje rany. Proszę nie opuszczaj mnie.

Krzysiek
Krzysiek
01.10.17 13:00

O Najświętsza Matko Boża Maryjo uwielbiam i błogosławię Cię w sercu i całym moim życiu, króluj w sercu i życiu moim, małżonki w małżeństwie i rodzinie, w całej Polsce i świecie. Nie opuszczaj nas Matko Boża Maryjo!

Aneta
Aneta
01.10.17 13:14

Maryjo okaz mi Miłosierdzie ,okaz mi litość Maryjo nie radze sobie ze swoim życiem jest mi ciężko ,placzaco
Maryjo Pomóż mi podaj mi swoją dłoń
Maryjo dziekuje Ci ze byłaś przymnie za łaski pocieszenia
wybacz że nie umiałam dziękować Ci za małe prośby ale uwierz i tak się czuje samotna nie potrzebna nikomu
A ja nie mam cierpliwości i sił

Basius
Basius
01.10.17 15:52

Królowo Różańca Świętego dziękujemy Ci za łaski jakie wypraszasz nam u Swego Syna, przepraszamy za wszystko czym obrazilismy Cię i sprawli przykrość. Prosimy otul nas płaszczem Swojej macierzynskiej opieki i wstawiaj sie za nami u Swego Syna Jezusa Miłosiernego, do którego prowadź nas trzymajac za ręce. Naszą szczególną intencją jest byśmy z mężem mogli zostać rodzicami zdrowych synków bliźniaków, w której to intencji modlę się Pompejanką po raz 25. Obiecuję, że odwiedzę Cię Matko w Pompejach, żeby podziękować Ci osobiście za wysłuchanie mojego błagania i za CUD którym zechce obdarzyć nas Jezus. Zanurzam moją rodzinę w Sercu Miłosiernego Boga i… Czytaj więcej »

Elżbieta Łojszczyk
Elżbieta Łojszczyk
01.10.17 16:29

O Maryjo, Królowo Różańca Świętego, Mateńko Najukochańsza dziękuję Ci za Twą obecność w naszym życiu i proszę bądź z moją rodziną w każdy czas. Wspieraj w pokonywaniu codziennych trudności. Bądź naszą Wspomożycielką. Zawierzam siebie i moich bliskich twemu Niepokalanemu Sercu.

Ufająca
Ufająca
01.10.17 17:11

Najświętsza Panienko, Matko Boża Niepokalanie Poczęta, proszę, oręduj w moich intencjach u Swego Syna Jezusa Chrystusa. Niech Bóg Ojciec będzie uwielbiony w Synu Swoim. Uproś łaski, o które pokornie Cię proszę. Dziękuję już dziś za wysłuchanie. Ty Matko Boża wiesz jak wierzę i ufam Słowu Bożemu. Wbrew nadziei, wierzę nadziei. Bądź uwielbiony Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Jedyny! Kocham Cię Mamo!

Anna Jarosz
Anna Jarosz
01.10.17 20:10

Matko mimo moich upadkow, nieprawosci, zawisci i dobrowolnych od Ciebie odejsc jesli nie Ciebie to kogo mam blagac. W kim jesli nie w Tobie i Twym synu, w Waszej milosci nieskonczonej pokladac mam ufnosc i nadzieje? Prosze o laske poczecia ale wedlug Waszych a nie ludzkich praw. Prosze o to by moj maz doswiadczyl ze wszystko tylko od Was zalezy ale tez ze jesli sie mocno wierzy to wszystko moze sie zdarzyc- nawet wbrew naturze!!!! Kocham Cie mamo!!!!

Elzbieta Korczynska
Elzbieta Korczynska
01.10.17 20:58

Maryjo ulecz mnie i darz łaskami oraz błogosław i chroń od zła moją rodzinę.Módl się za nami !

Joanna
Joanna
01.10.17 22:25

Maryjo, proszę, niech mój ukochany wróci, wierze, że możesz tego dokonać, wiesz jak bardzo go kocham

Bożena
Bożena
17.11.17 09:25

Królowo Różańca Świętego! Błagam Cię o przemianę całego zła w mojej rodzinie we wszystko co dobre i co jest z wolą Bożą.

Ania
Ania
28.02.18 19:42

Maryjo Kochana Matko błagam Cię pomóż mi naprawić błędy które popełniam, nie opuszczaj mnie w Tobie widzę tylko ratunek błagam pomóż mi Matulko

Ania
Ania
28.02.18 19:47

Matulko proszę pomóż mi za Twoim wstawiennictwem naprawić błędy które popełniam, proszę niech nikt z rodziny nie odwraca się ode mnie, proszę i błagam pomóż mi Matulko jesteś jedyną moja nadzieją

Ewa
Ewa
07.05.18 21:21

Maryjo Królowo Różańca świętego módl się za nami. Uproś mi łaskę zdrowia a szczególne uzdrowienie serca.

Selindra
Selindra
08.05.18 09:40

Pojutrze kończę pierwszą nowennę spośród wszystkich tych, które przez najbliższy rok zamierzam ofiarowywać w znanej Ci intencji, Maryjo. Dziś 8 maja, mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości zostaną przez Ciebie w tym dniu rozwiane. Otrzymywałam od Ciebie znaki, że będzie dobrze, jednak bardzo Cię proszę, nie dawaj mi nadziei, jeśli ostatecznie nie wyproszę od Ciebie łask tak bardzo potrzebnych mi i osobie, za którą się modlę, i zabierz mnie stąd do siebie. Niech nastąpi dziś punkt kulminacyjny: niech poznam Twój stosunek do mojej intencji i odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Nie zapominaj, że walczymy o grzesznika. Kto będzie ofiarowywał go Tobie,… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
08.05.18 12:21

Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Okryj swoim macierzyńskim płaszczem moją rodzinę…proszę o uwolnienie,oczyszczenie ,uzdrowienie i uświęcenie męża synów, synowej i córki. Rozwiąż trudne sprawy … niech zapanuje miłość , zgoda i pokój między rodzinami naszego rodzeństwa. Dziękuję

Anna
Anna
08.05.18 18:18

Maryjo, Królowo Różańca Świętego, wiem, że ciąglę błądzę i upadam, przepraszam Cię, bądź przy mnie, wspomóż mnie Swoją łaską, wysłuchaj mnie

Dorota
Dorota
08.05.18 21:02

Proszę Krolowo Rozanca Swietego z Pompejow bys pomogla mi założyc swoją rodzine,prosze tez o zdrowie dla moich bliskich.

Anna
Anna
08.05.18 23:07

Maryjo Królowo Różańca Św. proszę Cię o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej mamy. Proszę o umocnienie wiary całej mojej rodziny, i o ufność w Miłosierdzie Boże.

AGATA
AGATA
08.05.18 23:10

Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, o które modliłam się nowenna do Ciebie. Okryj swoim matczynym płaszczem moich bliskich …proszę o uwolnienie,oczyszczenie ,uzdrowienie, wiarę i uświęcenie męża, córki, zięcia , wnuczki . Rozwiąż nasze węzły … niech zapanuje miłość , zgoda i pokój między nami. Jesteś moją nadzieją i moim ukojeniem na każdy dzień. Dziękuję mateczko kochana.

Beata
Beata
07.10.18 10:15

Dziękuje Maryjo za to, że jest ta strona, zaglądam tu codziennie rano i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy, dziękuję za osobę, która tę stronę prowadzi i proszę Mateńko pobłogosław tej osobie i tym ,którzy z tej strony korzystają 🙂
pozdrawiam w Panu +
Beata Zięba

katarzyna
katarzyna
04.05.19 21:22

Maryjo królowo nasza dziekuje ze jestes przy mnie i ze mnie wypełniasz swoja dobrocią.Matulu prosze cie w srode mam boipsje piersi błagam o pozytywne wyniki badan ,pokój w mym sercu tak ciezkim czasie teraz dla mnie .Prowadz do swego syna .Jezu Ty sie tm zajmij proszę.Jezu ufam Tobie

8 maja – ważny dzień dla katolików | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
8 maja – ważny dzień dla katolików | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
07.05.19 21:33

[…] Tekst supliki: suplika-do-krolowej-rozanca-swietego […]

Grażyna
Grażyna
07.05.19 23:17

Krolowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Ty Maryjo wszystko możesz wyprosic u Pana Boga wierzę w Twoje oredownictwo za nami Módl się za nami i miej nas w swej opiece. Chwała Panu Bogu i Chwała Maryi. Szczęść Boże. Bóg zapłać.

Mamuska
Mamuska
08.05.19 00:41

Kochana, Najczulsza, Najdelikatniejsza Matko Miłosierdzia! Dziękuje po tysiąckroć za otrzymane łaski i przepraszam za wszelkie zło jakie świadomie i nieświadomie mialem nieszczęście popełnić. Ufam Twojemu nieskonczonu Milosierdziu i Milosci do stworzenia ludzkiego! Wierze, ze tylko Bog za Twoim Najswietszym Wstawiennictwem udzieli mi lask o ktore pokornie prosze. We wszystkich intencjach wszystkich grup rozancowych-wylej lawine lask na nie aby mogly większa jeszcze chwala opiewac Dobrego Stworce! Pojednaj narody świata, umocnij rodziny i niech zapanuje upragniony pokój serc i dusz i umysłów. Blagamy by Niewinna Swieta Krew Twojego Boskiego Syna przelana za nas w żadnej nawet majmniejszej kropli nie zostala zmarnowana! O… Czytaj więcej »

Marta
Marta
08.05.19 04:32

Tobie Matko zawierzam całą moją rodzinę i Dziękuję za wszystko co mam.

Monika
Monika
08.05.19 11:33

Krolowo Różańca Świętego!!! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o opiekę nad całym ludem Bożym i nad moją rodziną. Kocham Cię Krolowo Różańca Świętego! Miej mnie w swojej opiece i nie opuszczaj mnie.. Proszę daj mi łaskę uzdrowienia mojego ciała i duszy. W imię Jezusa Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Genia
Genia
06.10.19 10:56

O Matko Boga i Matko nasza niech wszystko spocznie w dłoniach twych – dziękuję i nadal proszę

Dorota
Dorota
06.10.19 13:04

Matko Nasza usłysz nas. Dziękuję.

Asia
Asia
06.10.19 18:46

Matko Różańcowa zawierzam Tobie moją rodzinę. Proszę chroń ją i udzielaj błogosławieństwa.

Justyna
Justyna
06.10.19 22:08

Maryjo! Ukochana Mamusiu. Dziś rano rozpoczęłam Nowennę i szukałam jakiejś wiążącej daty w związku z jej rozpoczęciem, lub zakończeniem kolejnych części. Otworzyłam Google i pierwszy wpis …Dziś Twoje Święto. Wiem, że to nie przypadek, ze dziś ja rozpoczęłam. Byłam się też wypowiadać, i wyszlam szczęśliwa. Teraz odmowilam Suplike. Matko moja, chce żyć dla CIEBIE, dla Jezusa i być Waszym prawdziwym dzieckiem. Matko moja, odmów moje serce i dusze bym całą sobą mogła uwielbiam Boga. Zaprowadz zgodę w rodzinie, otul miłością nas wszystkich. Mow do mnie każdego dnia, jestem Twoja, Jezusa i Boga. Przepraszam za moje wybryki, egoizm, pychę, złość, wszelkie… Czytaj więcej »

lila
lila
12.10.19 22:57

Maryjo Matko Boźa
Królowo róźańca swiętego Panno z pompei
Proszę zmiłuj się nad nami grzesznymi
Otocz twoją opieką łukasza i ole daj im siłę do pogodzenia się z rozstaniem
które zatruwa im umysł serce i duszę.Pomóz mi pogodzić się z tym stanem rzeczy. Błogosław im w dalszym źyciu i prawdziwie nawróć do Boga

Ilona
Ilona
12.02.20 07:37

Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o wysłuchanie moich próśb ❤️

8 maja – uroczystość św. Stanisława biskupa, rocznica objawień św. Michała Archanioła i nie tylko… | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
8 maja – uroczystość św. Stanisława biskupa, rocznica objawień św. Michała Archanioła i nie tylko… | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
08.05.20 02:44

[…] Tekst supliki: suplika-do-krolowej-rozanca-swietego […]

Anet
Anet
08.05.20 07:58

Królowo Różańca Świętego, oddaje w Twoja opiekę całą moją rodzinę Mojego męża, Moich synów i samą siebie. Uproś nam u Swego Syna łaskę zdrowia, Opatrzności Bożej oraz łaskę powrotu do pracy oraz utrzymania miejsc pracy w tak trudnych czasach …

Paulina
Paulina
08.05.20 20:25

Proszę o uzdrowienie syna Jakuba

Aneta
Aneta
08.05.20 22:05

Mamo, dziękuję za Twoją opiekę, prostsze, prowadź mnie i moją rodzinę do Boga. Nie daj nam oddalać się od niego. Dziękuję za otrzymane łaski, strzeż nas w życiu i przy śmierci.

Anna
Anna
08.05.20 22:17

Królowo Różańca Świętego dziękuję że mogłam się dziś modlić w tak uroczystym dniu. Błagam ,proszę wysłuchaj moich próśb …pragnę zdrowia dla rodziny oby dziecko nie miało już ataków obym wyzdrowiała o zdrowie dla mojej rodziny. Błagam wysłuchaj mnie . Proszę o Boży pokój i Błogosławieństwo Boże. Oby sprawę zaczęte a niedokończone pozytywnie dla mnie się skończyły. Amen i dziekuje

EDYTA
EDYTA
08.05.20 23:40

Królowo Różańca Świętego dziękuje za wszystkie otrzymane łaski , którymi mnie obdarzyłaś i w tym tak pieknym dniu proszę o dalsze łaski uzdrowienia mnie z chorób i aby wszyscy moi bliscy cieszyli się zdrowiem , proszę Cie Matko abym zakończyła wszystkie trudne sprawy w moim życiu . Dziękuję

Mariola
Mariola
12.05.20 08:51

O Matko ty mnie zawsze wspomagasz. Dziekuje za pomoc otrzymaną od Ciebie i za morze próśb wysłuchanych, kocham Cię i dziękuję że i w tej nowennie mnie wysłuchałaś. Jesteś moją pośredniczką u Boga i tarczą. Chwała Ci Matko i Krolowo moja.

Kacper
Kacper
04.10.20 18:06

Królowo Różańca Świętego oddaje ci całe moje życie i całą moją rodzinę i przyjaciół i nie przyjaciół. Amen

Aneta
Aneta
04.10.20 18:18

O Mateczko Najukochańsza Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci za wszystkie łaski którymi do tej pory mnie obdarzylas, a w tym szczególnym dniu błagam z całego serca o te najważniejsza czyli zdrowie mojego synka, żeby został uzdrowiony z wszelkich wad i nieprawidłowosci i przyszedl na świat w pełni zdrowy . Oddaje Ci pod opiekę życie i zdrowie mojego synka Alana i moje otocz nas płaszczem swojej matczynej miłości bo Ty każdego wysluchujesz Tobie Mateczko zawierzam zdrowie mojego synka i siebie i wierze, że Twoje matczyne serce wysłucha mojego wolania o pomoc i te wołanie niech dotrze do syna Twojego ukochanego Jezusa.… Czytaj więcej »

bozena
bozena
04.10.20 21:36

o Matko Różańca Świętego z Pompejów błogosław mojej rodzinie

Jurka
Jurka
07.10.20 20:14

O jak ja Ciebie kocham, moja Maryjo – Matko Najukochańsza. Dziękuję Ci za wszelkiej dary, za obecność, za wsparcie, słów nie starczy za co wdzięczna, i za miłość Twoją. Jestem Twoim niewolnikiem do konca. Amen.

1 5 6 7
359
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x