Mateusz: modlitwa o miłość

Chciałem się podzielić z wami świadectwem po odmówieniu mojej pierwszej nowenny w moim życiu. Niestety cały czas odkładałem złożenie świadectwa nowenny na poźniej. Tak minęło około 4 miesięcy od jej zakończenia, a jestem w trakcie 2 nowenny w innej intencji.
-Jestem nastolatkiem i chodzę do liceum. Wiem, to wczesny wiek – mam całe życie przed sobą… Lecz od dłuższego czasu czułem, że czegoś mi brakuje… potrzebę odnalezienia mojej dziewczyny, którą obdarzę miłością na całe życie.
W poprzedniej szkole poznałem pewną dziewczynę, w której się mocno zakochałem. Ostatecznie otworzyłem się przed nią oraz wyznałem co do niej czuję, niestety ona nie odwzajemniła moich uczuć. Pozostała ogromna pustka w moim sercu, z którą przez długi czas nie mogłem się uporać.
Około 1.5 roku później postanowiłem się zacząć modlić do Pana Boga o to, abym znalazł dziewczynę, którą pokocham całym sercem wraz z wzajemnością. Wtedy to natknąłem się na nowennę pompejańską. Po przeczytaniu wielu świadectw byłem pełen nadziei. Zacząłem odmawiać różaniec.
Przyznam, że odmawianie jej nie było dla mnie łatwym zadaniem ze względu na moje obowiązki i naukę. Nie zawsze była tak dokładną jak powinna być, ale ostatecznie udało mi się ją odmówić.
Niestety, nie pojawiła się żadna osoba, która zbliżyłaby się do mnie. Na początku byłem zawiedziony, że Maryja nie wysłuchała moich modlitw. Teraz z perspektywy czasu wiem, że mam jeszcze wiele do naprawienia w sobie samym, muszę pozbyć się złych nawyków i odrzucić pewne grzechy na stałe, co jest intencją w mojej 2 modlitwie.
Wierzę, że Maryja wysłuchała moich modlitw, że kiedyś, kiedy będę już gotowy na miłość, Matka Różańcowa z Pompejów ześle mi dziewczynę którą obdarzę uczuciem silnym i prawdziwym z wzajemnością do końca życia, że stworzymy w przyszłości razem kochająca i szczęśliwą rodzinę o jakiej marzę. Teraz pozostaje mi czekanie i praca nad sobą.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KrystynaBasiaPiotr Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Mateusz, jesteś bardzo dojrzały jak na swój wiek i dzisiejsze czasy. Bądź cierpliwy bo przed Tobą jeszcze skończenie liceum potem, jak zakładam, studiów i znalezienie pracy :). Tymczasem pracuj nad sobą. Polecam Ci codzienną modlitwę do św. Józefa o dobrą żonę. Poszukaj na YT konferencji pana Jacka Pulikowskiego, który mówi dużo o małżeństwie, rodzinie, męskości. Życzę Ci by się spełniły Twoje marzenia, napisz jak spotkasz swą wybrankę. Pozdrawiam.

Basia
Gość
Basia

Piękne świadectwo, wielkiej wiary, że Matka Boża nie opusci Cię. W swoim czasie poznasz dziewczynę, która odwzajemni twoje uczucie, możliwe, że będzie twoja żoną z ktora stworzysz piękną rodzinę. Maryja wie czego potrzebujesz, pokazała ci twoje mankamenty z którymi musisz się uporać. Kształtowanie własnego „ja”, aby wyzbyć sie złych nawyków, możliwe ze to one w jakiś sposób nie pozwoliły odzwajwmnić uczucia twojej pierwszej dziewczynie. Jesteś bardzo młody, skończ szkołę, może w planach masz jeszcze studia. Miłość przyjdzie, napewno. Nowenna Pompejanska to modlitwa nie do odrzucenia. Sama odmówiłam kilka razy w róznych intencjach. MARYJA ZAWSZE POMOŻE JAK TO MAMUSIA, NIGDY DZIECKA… Czytaj więcej »

Krystyna
Gość
Krystyna

Szczęść Ci Boże,,, młody a tak dojrzaly człowieku.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -