Joanna: matura córki i odpowiedni wybór studiów

O nowennie dowiedziałam się 3 lata temu, podczas trudnych dla mnie chwil były to zmagania z ciężką chorobą i odejście bliskiej mi osoby. Pierwszy raz odmówiłam nowennę, intencja o którą prosiłam dokładnie się spełniła. Potem odmówiłam jeszcze dwa razy w intencji na spełnienie której z cierpliwością czekam, wierzę że nadejdzie na to czas. Kolejna moja nowenna była odmówiona w intencji zdania matury przez córkę i odpowiedni wybór kierunku studiów.
Przeczytaj

Karolina: Łaski Matki Bożej

Szczęść Boże:) Jestem teraz w trakcie odmawiania 3 Nowenny w życiu. 1 nowennę zaczęłam odmawiać niedługo po tym jak się o niej dowiedziałam, czyli w drugiej połowie 2014 roku. Ze względu na to, że ta modlitwa nazywana jest modlitwą "nie do odparcia" stwierdziłam, że muszę nią objąć całą rodzinę.Przeczytaj Karolina:...
Przeczytaj

Wiola: Bardzo jestem wdzięczna Matce Bożej za pracę !

Witam! To moje drugie świadectwo, które piszę na tej stronie. NP zaczęłam odmawiać w marcu. Jedną w intencji uzdrowienia mojej skóry, a po miesiącu zaczęłam odmawiać drugą w intencji znalezienia dobrej pracy.
Przeczytaj

Eb: Nauka i modlitwa

Modliłam się nowenną o łaskę zdania egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką. Przygotowywałam się kilka miesięcy, włożyłam w to dużo pracy i wysiłku, a oprócz tego codziennie prosiłamw modlitwie Najświętszą Panienkę o to, żeby mi się udało zdać. Wczoraj były wyniki egzaminu- zdałam :) Dziękuję za tę łaskę i dalej trwam w modlitwie.
Przeczytaj

Marta Chojnacka: Kochani, chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską.

Ciągle trafiałam na Nowennę Pompejańską, ale to praktycznie każdego dnia. To tak wyglądało jakbym ja uciekała a ONA mnie goniła.
Przeczytaj

Alicja: Zdrowy synek, zdrowa mama !

Pierwszą nowennę odmawiałam kiedy u mojego miesięcznego synka podejrzewano cytomegalię, drugą zaczęłam kiedy mojej mamie po rytynowym zabiegu pobrano nierutynowo wycinek do badania histopatologicznego.

W obu przypadkach Matka Boża wysłuchała mnie i wyniki nie potwierdziły ani cytomegalii u synka chociaż w ciąży po raz pierwszy się zaraziłam wirusem, ani nowotworu u mamy, choć lekarz powiedział że zmiana którą pobrał do badania wyglądała jak jakiś przerzut.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o