Jolanta: Nie wie jak to się stało!

Witam wszystkich. Pragnę podzielić się łaskami, które otrzymałam za sprawą Matki Bożej. Odmówiłam 5x nowennę pompejańską. Pierwszy raz piszę świadectwo. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji najstarszego syna.
Read More

Agata: Dar miłości

Moja siostra ma 33lata. Nigdy nikogo sobie nie znalazla, odkąd tylko pamiętam, zawsze była sama. Ma dobrą pracę, mieszkanie kupione na wlasnosc, własny samochod prosto z salonu. Wszystko, oprócz miłości, u niej dobrze się wiodło. Niedawno zaczęłam odmawiać za nią nowenne, prosząc o zmianę w jej życiu, która sprawi, że będzie prawdziwie szczęśliwa.
Read More

Justyna: Modlitwa o pracę

Nowenną Pompejańską modlę się bez przerwy od 5 lat, intencje były różne, dość często modliłam się za innych. Sobie wymodliłam przede wszystkim chłopaka z którym chciałam być, modliłam się o niego, za Niego, za jego rodzinę od przeszło 3 lat, jesteśmy razem od siedmiu miesięcy, to że zadzwonił do mnie...
Read More

Rozalka: Nasze całe życie

Drodzy, 01.11.2016 za sprawą O. Szustaka rozpoczęliśmy wraz z mężem modlitwę Nowenną Pompejańską. Modlitwa trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia i tak była przez Ojca zaplanowana. Mąż modlił się o ogólne ułożenie naszych spraw ponieważ od jakiegoś czasu mieliśmy przeświadczenie beznadziei i zwątpienia, ja natomiast z całego serca modliłam się o poczęcie zdrowego dziecka, ponieważ dotychczasowe próby kończyły się niepowodzeniem i miałam przeczucie że ma to związek z naszą ogólną złą kondycją psychiczną.
Read More

Monika: Pomoc Matki Najświętszej w wielu sprawach

To moje drugie świadectwo. Nowennę pompejańską zmawiam od 2015 roku. Matka Przenajświętsza pomogła w wielu sprawach. Przy każdej nowennie towarzyszy mi spokój i poczucie, że wszystko będzie dobrze.
Read More

Justyna: Śmierć bez bólu

Po raz pierwszy o nowennie dowiedziałam się rok temu od koleżanki. To jest już moje drugie świadectwo. Modliłam się o zdrowie dla koleżanki która miała zdiagnozowanego rak. Po mojej modlitwie koleżanka dowiedziała się po badaniach, że jest zdrowa i nie ma śladu po raku. Badanie wykazało tylko zapalenie migdałów.

Po tej nowennie zastanawiałam się w jakiej intencji mam się modlić i dowiedziałam się w poniedziałek że moja ciotka z dalszej rodziny jest ciężko chora, że ma przerzuty i nie ma już ratunku. Zaczęłam się modlić ok. 22 o to żeby jej już nie bolało. We wtorek dowiedziałam się, że ciotka zmarła.
Również dowiedziałam się że ok 22.00 ciocię przestało boleć, że chciała leżeć po cichu, wydawała się być spokojna. Mówiła, że widzi swojego zmarłego męża i troje dzieci, które przyszły ją powitać. Umarła w spokoju i bez bólu. Wiem , że nie tylko ja się za nią modliłam ale cieszę się że ta jedna modlitwa została wysłuchana.
Następną nowennę zmówiłam w intencji macierzyństwa, bo nie możemy mieć dzieci i czekam z pokorą na łaskę i wierzę w to że ją otrzymam, jeśli taka będzie wola Pana Boga. Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?