Justyna: Śmierć bez bólu

Po raz pierwszy o nowennie dowiedziałam się rok temu od koleżanki. To jest już moje drugie świadectwo. Modliłam się o zdrowie dla koleżanki która miała zdiagnozowanego rak. Po mojej modlitwie koleżanka dowiedziała się po badaniach, że jest zdrowa i nie ma śladu po raku. Badanie wykazało tylko zapalenie migdałów.

Po tej nowennie zastanawiałam się w jakiej intencji mam się modlić i dowiedziałam się w poniedziałek że moja ciotka z dalszej rodziny jest ciężko chora, że ma przerzuty i nie ma już ratunku. Zaczęłam się modlić ok. 22 o to żeby jej już nie bolało. We wtorek dowiedziałam się, że ciotka zmarła.
Również dowiedziałam się że ok 22.00 ciocię przestało boleć, że chciała leżeć po cichu, wydawała się być spokojna. Mówiła, że widzi swojego zmarłego męża i troje dzieci, które przyszły ją powitać. Umarła w spokoju i bez bólu. Wiem , że nie tylko ja się za nią modliłam ale cieszę się że ta jedna modlitwa została wysłuchana.
Następną nowennę zmówiłam w intencji macierzyństwa, bo nie możemy mieć dzieci i czekam z pokorą na łaskę i wierzę w to że ją otrzymam, jeśli taka będzie wola Pana Boga. Pozdrawiam

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
klaudia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
klaudia
Gość
klaudia

ja juz nie wiem czy BOG istnieje chodzilam do kosiciola jako mloda dziewczyna mam bierzowanie ktor potraktowłam bardzo powaznie ale odkad pamietam od malego nigdy nic mi sie nie udawlo wszystkie znajomosci jakie mialam rozpadaly sie po paru miesiacach bardzo nie liczne po paru latach ludzie mnie nie lubia. nie ktorzy wrecz nienawidza wszytkie zwiazki mi sie rozpadaja zaco bym sie nie wzela nic sie nie udaje jakby mnie ktos przekloł. Czy to w ogole jest mozliwe ?nie zaleznie od tego czy modlilam sie codziennie czy chodzilam do kosciola i spowedzi i starałam sie zyc według kosciola .Moje modlityw byly… Czytaj więcej »