Lucyna: spokój wewnętrzny

Odmawiam nowennę Pompejańską w swojej własnej intencji o uzdrowienie,czeka mnie operacja. Jestem już po pierwszej części Błagalnej i widzę u siebie działanie Matki Bożej. Mam teraz właśnie siłę żeby wyjść z domu na spacer i wtedy odmawiać Nowennę Pompejańską.Przeczytaj Lucyna: spokój wewnętrzny
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nie wolno się poddawać

Dzisiaj mija miesiąc od skończenia pierwszej w moim życiu Nowenny Pompejańskiej. Prosiłam o dobrego męża, kompletnie przygnieciona samotnością i beznadzieją, bo mając 23 lata nigdy nawet nie miałam chłopaka.Przeczytaj Katarzyna: Nie wolno się poddawać
Przeczytaj całość

Monika: W intencji pomyślnej operacji

Witam serdecznie, chciałam złożyć również moje świadectwo. Nowenne Pompejańska odmawiam 2 razy, raz w intencji pracy Matką Boża oczywiście wysłuchał mnie i spełniła moja prośbę. Drugi raz odmawialam, kiedy to 29 czerwca br dowiedziałam się że mam rozległego guza mózgu, po czym przeżyłam szok oraz ogromny strach co będzie dalej. W szpitalu powiedziano mi tylko.,ze czeka mnie bardzo skomplikowana operacja, ponieważ guz jest rozległy, mogą wystąpić również duże powikłania po zabiegu.
Przeczytaj całość

Teresa: Nowenna Pompejańska spowodowała moje nawrócenie

Kilka dni temu ukończyłam moją 5 NP za dusze w czyśćcu cierpiące i wierze że Matka Boża wspomoże wybrane, niektóre dusze by mogły ujrzeć majestat Pana Boga.
Przeczytaj całość

Emilia: Nowenna Pompejańska – ostatnią deską ratunku, pomocą dla ducha….

Od pierwszego stycznia odmawiam po raz kolejny NP po sporej przerwie. Maryja zaprosiła mnie do siebie jak byłam na Mszy Świętej w kościele, zaprosiła mnie do spowiedzi i do tej cudownej modlitwy.
Przeczytaj całość

Zofia: modlitwa o nawrócenie

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, o łaskach jakie Matka Boża uprasza dla modlących się na różańcu,
to z zainteresowaniem czytałam wiele świadectw, ale nie wyobrażałam sobie, że mogę się zdecydować na odmawianie codziennie, przez 54 dni, trzech części różańca.
Upłynęło dużo czasu i nagle nie wiem dlaczego podjęłam decyzje, że będę się modlić w intencji córki, o jej powrót do Boga.

Od początku, gdy zaczęłam tę Nowennę ufałam i ufam, że będę wysłuchana. To nie znaczy, że oczekiwałam od razu cudu nawrócenia. Wierzę, że Bóg sprawi cud, ale tylko wtedy, gdy moja modlitwa będzie pokorna, ufna i wytrwała.

W trakcie odmawiania przeze mnie Nowenny córka miała poważny wypadek. To, że przeżyła go bez poważniejszych konsekwencji, można nazwać cudem.
Czy czas spędzony w szpitalu był czasem na refleksję, na szukanie Boga? Na razie tę prawdę zna tylko Bóg.

PS. Wydaje mi się, że dopiero teraz powoli zaczynam odkrywać czym jest modlitwa różańcowa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zofia: modlitwa o nawrócenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

„Bóg sprawi cud, ale tylko wtedy, gdy moja modlitwa będzie pokorna, ufna i wytrwała.” Bóg sprawi cud kiedy i jak będzie chciał. Owszem trzeba się starać ale jakość twojej modlitwy nie determinuje cudu. Cud wydaje mi się najpierw dzieje się w naszych sercach i to jest najpiękniejsze):
Jezus ludzi, którzy przychodzili prosić go o uzdrowienie, nie pytał czy są pobożni, czy wierzą mniej czy bardziej tylko: CZY CHCESZ?
Ufaj Bogu, bo w trakcie Nowenny czeka Cię wiele trudności i nie zawsze będzie odmówiona starannie.
Życzę Ci wielu łask bożych:)

Maria
Gość

Zaczęłam 1-szy raz odmawiać Nowennę P. 4 dni temu w intencji powrotu córki (37l.) do domu lub przynajmniej odezwania się do nas-rodziców,bo już 4 lata nie mamy żadnego kontaktu.Wierzę,że M.B.mnie wysłucha.Czytając komentarze jeszcze bardziej uwierzyłam w Moc tej Modlitwy i może kiedyś będę mogła wpisać tu Świadectwo.Wybrałam to miejsce wpisu po przeczytaniu -modlitwa o nawrócenie-p.Zofii,też o córce.

Anonim
Gość
Anonim

Pani Mario ,proszę się odezwać jeśli pani to przeczyta.
Jestem ciekawa czy Matenka Przenajswietsza pani dopomogla.
Mam podobny problem.
Proszę się odezwać ❤

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!