Karolina: świadectwo miłości

Witam. W styczniu zaczelam nowenne w intencji znalezienia prawdziwej szczerej odwzajemnionej miłości. Maryja juz predzej miała pewien plan wiedzac jakie mysli rodziły sie w mojej głowie pod koniec roku ze od 1 stycznia bedee odmawiala nowenne w intencji miłosci, poniewaz juz pod koniec grudnia odezwał sie chłopak dawny znajomy z...
Read More

Róża: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

pierwszy raz Nowenne Pompejska odmawialam w intencji siostry o Uratowanie jej zwiazku malzenskiego.Juz w czasie odmawiania Nowenny zaczelo sie pomalutku ukladac i przestali sie klocic.Wszystko wskazuje na to ze do siebie wroca.Obecnie odmawiam druga nowenne choc nie jest mi latwo bo przy 3 malych dzieci caly czas jestem odrywana od...
Read More

Anonimka: Nie wysłuchana modlitwa?

JAK DLA MNIE TA MODLITWA JEST NIE DO ODPARŁA. DZIĘKI TEJ MODLITWIE OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK, POMOCY OD MATKI BOŻEJ. WIELE ZROZUMIAŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ DZIĘKI TEJ MODLITWIE. WIEM ,ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU MA SENS WOLA BOGA JEST NAJLEPSZA.
Read More

Izabela: Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem

Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem, pokonuje trudności z którymi się borykam. Dziękuje Maryjo, że mnie wysłuchujesz i jesteś przy mnie.
Read More

Joanna: dziecko

Chyba każdy kto czyta świadectwa mnie pamięta, jak prosiłam o modlitwę za swoją nienarodzoną jeszcze córeczkę .. Przeczytaj Joanna: dziecko
Read More

Zofia: modlitwa o nawrócenie

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, o łaskach jakie Matka Boża uprasza dla modlących się na różańcu,
to z zainteresowaniem czytałam wiele świadectw, ale nie wyobrażałam sobie, że mogę się zdecydować na odmawianie codziennie, przez 54 dni, trzech części różańca.
Upłynęło dużo czasu i nagle nie wiem dlaczego podjęłam decyzje, że będę się modlić w intencji córki, o jej powrót do Boga.

Od początku, gdy zaczęłam tę Nowennę ufałam i ufam, że będę wysłuchana. To nie znaczy, że oczekiwałam od razu cudu nawrócenia. Wierzę, że Bóg sprawi cud, ale tylko wtedy, gdy moja modlitwa będzie pokorna, ufna i wytrwała.

W trakcie odmawiania przeze mnie Nowenny córka miała poważny wypadek. To, że przeżyła go bez poważniejszych konsekwencji, można nazwać cudem.
Czy czas spędzony w szpitalu był czasem na refleksję, na szukanie Boga? Na razie tę prawdę zna tylko Bóg.

PS. Wydaje mi się, że dopiero teraz powoli zaczynam odkrywać czym jest modlitwa różańcowa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AnonimMariaKatarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

„Bóg sprawi cud, ale tylko wtedy, gdy moja modlitwa będzie pokorna, ufna i wytrwała.” Bóg sprawi cud kiedy i jak będzie chciał. Owszem trzeba się starać ale jakość twojej modlitwy nie determinuje cudu. Cud wydaje mi się najpierw dzieje się w naszych sercach i to jest najpiękniejsze):
Jezus ludzi, którzy przychodzili prosić go o uzdrowienie, nie pytał czy są pobożni, czy wierzą mniej czy bardziej tylko: CZY CHCESZ?
Ufaj Bogu, bo w trakcie Nowenny czeka Cię wiele trudności i nie zawsze będzie odmówiona starannie.
Życzę Ci wielu łask bożych:)

Maria
Gość
Maria

Zaczęłam 1-szy raz odmawiać Nowennę P. 4 dni temu w intencji powrotu córki (37l.) do domu lub przynajmniej odezwania się do nas-rodziców,bo już 4 lata nie mamy żadnego kontaktu.Wierzę,że M.B.mnie wysłucha.Czytając komentarze jeszcze bardziej uwierzyłam w Moc tej Modlitwy i może kiedyś będę mogła wpisać tu Świadectwo.Wybrałam to miejsce wpisu po przeczytaniu -modlitwa o nawrócenie-p.Zofii,też o córce.

Anonim
Gość
Anonim

Pani Mario ,proszę się odezwać jeśli pani to przeczyta.
Jestem ciekawa czy Matenka Przenajswietsza pani dopomogla.
Mam podobny problem.
Proszę się odezwać ❤