Monika: zawsze mi pomaga

Nowenne odmawiam już od dwóch lat.Modle się zawsze w intencjach innych osób i Matka Boska zawsze im pomaga.Teraz modliłam się w intencji mojego męża i prośba została także wysłuchana.Matka Boska pomogła mu w sprawie sądowej która była trudna,ale dobrze się dla niego skończyła.
Przeczytaj całość

Kasia Majewska: Olbrzmi spokój i pewność opieki Matki Bożej Pompejańskiej

Pamiętajcie o jednym - może nie być lekko bo Zły bardzo boi się Różańca u mnie szalał w mojej rodzinie, nie poddawajcie się, Zaufajcie Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Magdalena: Znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna !

Pierwszy raz odmówiłam Nowennę za znajomą,która poroniła kolejne dziecko i miała postawiona diagnozę,że prawdopodobnie nie uda się jej szczęśliwe rozwiązanie,ze względu na konflikt krwi. Zakończyłam modlitwę w czerwcu 2014 a w maju 2015 znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna.
Przeczytaj całość

Monika: dolegliwości związane z nerwicą.

W domu panuje spokój a nie tak jak dawniej.Dziękuje mojej siostrze za to że ona mnie pokierowała do odmawiania tej modlitwy że mnie wspierała bo było ciężko.A szczególnie dziękuje Ci KOCHANA MATKO bo to dzięki Tobie.Będę nadal odmawiać ta modlitwę, polecam każdemu bo naprawdę warto.
Przeczytaj całość

Beata: Maryjo dziękuję ze jesteś w moim życiu

Nowenne Pompejanską odmawiałam 3 razy zaczęlam 20 dzien 4 Nowenny po sobie, Maryja wysłuchała mnie kiedy w modlitwie błagałam o uniewaznienie małzeństwa, poznałam obecnego męża kocham go bardzo był cas kiedy odszedł odemnie, modliłam sie nowenna o jego uzdrowienie wewn, jego opamietanie , by odszedł od grzechu seksu, i by...
Przeczytaj całość

Ewa: Cud – bo inaczej nie umiem tego nazwać

Dwa lata temu u szwagra wykryto raka nerki. Narząd usunięto i wydawało się, że chory wraca do zdrowia. W tym roku podczas badań kontrolnych okazało się, że choroba powróciła!
Nowotwór zaatakował jelito grube, pojawiły się przerzuty w płucach i śledzionie. Szwagier bardzo schudł. W lutym i marcu został poddany zabiegom operacyjnym. Niestety, jego stan był ciężki, wezwaliśmy pogotowie, lekarka powiedziała, że brat męża zbliża się do kresu życia. Sami też przeczuwaliśmy, że tak właśnie jest. Postanowiliśmy załatwić hospicjum i zapewnić mu godną śmierć, choć on ma dopiero 61 lat!

Jednocześnie zaczęliśmy modlić się całą rodziną przez wstawiennictwo Jana Pawła II.
Przypadkowo dostałam broszurkę o nowennie pompejańskiej. Postanowiłam zaufać bezgranicznie obietnicy Matki Bożej. Odprawiłam nowennę. Szwagier poczuł się lepiej: ustąpiła gorączka, a z jego powoli gojących się ran przestała wydobywać się odrażająca wydzielina.

Mężczyzna zaczął wstawać z łóżka. Dzisiaj jest silny, ma apetyt, jeździ rowerem, prowadzi samochód, kosi trawę na działce, dba o dom, normalnie funkcjonuje, mimo że badania wciąż potwierdzają obecność guzów! Dziękuję Matce Bożej za ten cud, bo inaczej nie umiem nazwać tego, co się wydarzyło.

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: Cud – bo inaczej nie umiem tego nazwać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Wspaniale swiadectwo dla naszej Matki nie ma nic niemozliwego, tylko trzeba jej zaufac Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

wiesia
Gość
wiesia

To naprawdę CUD. Matka Najświętsza jest w stanie wszystko uprosić u SWOJEGO SYNA. ŚW JAN PAWEŁ II WSTAWIAŁ SIĘ I ORĘDOWAŁ. Bogu niech będą dzięki!

anika
Gość

Jan Paweł działa rzeczy niepojęte.

aa
Gość

Piękne świadectwo 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!