Mama: Tylko Opatrzność Boża sprawiła, że Córka żyje!

Szczęść Boże. Moja córka jest dorosłą osobą. Ostatnio ktoś ją skrzywdził w sposób niewyobrażalny poprzez złe słowa, czyny i gesty. I tylko Opatrzność Boża sprawiła, że żyje!
Przeczytaj całość

Joanna: Zdane prawo jazdy

Witam.Jestem w trakcie 3 Nowenny Pompejańskiej.W trakcie odmawiania doświadczam wiele małych sytuacji,które podkreślają jej potęgę. Ale jedną z najpiękniejszych rzeczy,których doświadczyłam pod koniec części błagalnej to zdanie prawa jazdy. Dlaczego to tak ekscytuje? Gdyż w pod koniec kursu i w dniu egzaminu jazda szła mi coraz gorzej. Popełniałam najprostsze błędy...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mój mąż zaczął sie zmieniać

Pragnę zlożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Blisko 3 lata temu moje małżeństwo zaczeło przeżywać kryzys, wlaściwie jakby bez powodu, mąż zmienił sie nie do poznania , nigdy nie myślałam że usłyszę tyle oszczerstw pod moim i mojej rodziny adresem, tyle niesprawiedliwości,to bardzo bolalo. Mąż szantażował mnie odejsciem,...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Podziękowanie za Łaski Boże

Witam serdecznie jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej modlę się w jednej intencji Bogu wiadomej. O tej modlitwie dowiedziałam się przypadkowo od koleżanki w pracy. Postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę zerkając do internetu i natrafiłam na świadectwa wielu ludzi.
Przeczytaj całość

Lidia: Nawrócenie

Witam wszystkich! Mijają 4 dni od skończenia mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o odnalezienie właściwej drogi zawodowej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się około 2 lata temu w kościele, jednak ciągle coś mnie odciągało od jej rozpoczęcia. Nie będę opisywać całej mojej drogi duchowej. W skrócie jednak powiem,...
Przeczytaj całość

Arleta: Uzdrowienie syna i ojca

Wielbiciele Najświętszej Marii Panny, chcę Wam powiedzieć jaką moc ma Nowenna Pompejańska. Pierwszą odmówiłam, gdy mój 24 letni syn doznał porażenia twarzy, oczywiście został uzdrowiony. Ale to co teraz napiszę to jest aż trudne do uwierzenia. Mój tata jak sięgnę pamięcią był alkoholikiem. Wieczne w domu awantury, a szczególnie poniewieranie mojej mamy. Nieraz z siostrą namawiałyśmy ją , aby go zostawiła, ale ona zawsze stawiała argument, że przysięgała Bogu przed ołtarzem i ze względu na wiarę tego nie zrobi. Ma coraz mniej siły i choruje na nogi. Nie mogłam już na to wszystko patrzeć i pomyślałam, ze jedyna nadzieja w Bogu. Zaczęłyśmy w trzy jednocześnie odmawiać Nowennę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu. 3 listopada 2014 zakończyłyśmy część błagalną, a rano 4 listopada mama znalazła ojca leżącego na podłodze, oczywiście pomyślała, że jest pijany, ale dlaczego się na nią nie wydziera. Okazało się, że ma sparaliżowaną prawą stronę i nie mówi (nigdy nie chorował). Do dzisiaj zdrowie się nie poprawiło, opiekujemy się nim, i może ktoś pomyśli, ale się wymodliły, o cierpienie dla niego. Nie tak się nie modliłyśmy. Ale Pan Bóg widział jak cierpiałyśmy ponad 40 lat i za wstawiennictwem Maryi uwolnił nas. Teraz mamy dużo obowiązków przy tacie, ale wiemy, ze już nam krzywdy nie zrobi. Już zaczęłam trzecią Nowennę o szczęśliwe zdanie matury przez córkę i myślę, że Maryja również mnie wysłucha. Dodam jeszcze, że dawniej ciężko mi było odmówić  jedną część Różańca, a z odmówieniem nowenny nie mam najmniejszych problemów. Trwajcie w modlitwie, Matka Boża, to nasza Matka i nie opuści nas w potrzebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Arleta: Uzdrowienie syna i ojca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bella
Gość

Doskonały przykład ,że trzeba dokładnie sprecyzować intencję 🙂

Marysia
Gość
Marysia

Piekne swiadectwo, widac ze dla Pana Boga I kochanej Matki naszej Maryi nie ma rzeczy niemozliwych, moja prosba tez zostala wysluchana, juz podczas modlitwy dziekczynnej , zaufajcie wszyscy Bogu i Maryi i oni wa nie opuszcza, Z Bogiem.

michał
Gość
michał

Przepraszam Bella ale uważam że twój komentarz jest nie na miejscu. Bóg napewno nie chce aby ktokolwiek z nas cierpiał. On na nasze cierpienia patrzeć nie może tak samo jak żaden rodzic na cierpienie swojego dziecka.
To co spotkało tego mężczyzne to konsekwencja grzechu. A i kto wie czy nie jest to czasami ratunek dla tego czlowieka żeby zanim umrze jeszcze się opamietał i nawrócił.
Według mnie to jest łaska od Boga za posrednictwem Matki Bożej i ostatnia szansa dla tego czlowieka ktorej moglby nie miec gdyby jego rodzina nie zaczeła modlic sie nowenna Pompejańską. Drogi Boże sa nie zbadane Bella.

aa
Gość

Słuszna uwaga Michał, w końcu nie zbadane są wyroki Boże

M
Gość
Moja babcia wiele lat modliła się, aby dziadek nie był w stanie więcej pić. Pan Bóg wysłuchał jej próśb i teraz na stare lata są dużo szczęśliwsi, niż kiedykolwiek ich widziałam. Dziadek co prawda nie jest całkowicie sprawny, czasem bardzo się denerwuje, ale myślę, że po tylu latach w nałogu jest z nim i tak dobrze, leki pomagają może chodzić poruszać się, a że robi to wolniej nie stanowi dla nikogo problemu. Myślę, że Pan Bóg czuwa nad nami i wie jak w takich sytuacjach najlepiej nam pomóc, bo mimo chorób moi dziadkowie są teraz naprawdę spokojni, tak samo jak… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia
A według mnie z jednej strony Bóg jest Dobrym Ojcem i dlatego dał nam Swojego Syna, który za nas cierpiał, byśmy my cierpieć nie musieli, ale z drugiej jest Sędzią Sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za zło karze, więc to co teraz przeżywa ojciec autorki to kara za krzywdy jakie wszystkim wyrządził. A może być tez tak, że ojciec Arlety powierzył swoje życie szatanowi, że tak to ujmę, kierował się głównie złem i słuchał diabla i teraz szatan doprowadził go to takiego stanu, nacieszył się już krzywdą całej rodziny to teraz zgłosił się po krzywdę swojego „sługusa”. Na pewno… Czytaj więcej »
T
Gość

Pijąc przez tyle lat jest normalne że organizm jest zniszczony przez alkohol i lata swoje zrobiły . Na pewno nie jest karą . Bóg każdego kocha

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!