Aga: Uzdrowienie córki

Nigdy nie byłam osobą mocno wierzącą, chodziłam do w niedzielę do kościoła, wieczorem odmawiałam pacierz , (rano z tym było różnie) i wszystko to było takie płytkie, bez zaangażowania, takie byle zbyć!
Ale w pewnych momentach mojego życia, gdy pojawiały się trudności i chwytałam za różaniec zauważyłam, że jednak jest lepiej i po głębszej modlitwie problemy jakoś same się rozwiązują.. Słyszałam też o modlitwie pompejańskiej ale tak jak większość, uważałam, że to nie dla mnie zbyt trudne, aby systematycznie zacząć odmawiać.
I wtedy pojawiły się ogromne problemy – ciężka choroba mojej córki. Modliłam się wtedy , ale i oskarżałam Pana Boga. Pytałam dlaczego? Miotałam się i nie mogłam sobie dać rady, a modlitwa pompejańska w dalszym ciągu wydawała mi się zbyt trudna. Prosiłam o cud, aby dobry Bóg pomógł mojej córeczce. Niestety było coraz gorzej. Do choroby fizycznej doszła jeszcze depresja. Nie mogłam patrzeć jak moje dziecko cierpi. Wtedy nagle w mojej komórce nie wiem jakim sposobem wyświetliło mi się świadectwo pewnej kobiety, która opowiadała o tym jak dzięki odmawianiu modlitwy pompejańskiej uratowała swoje małżeństwo. Po wysłuchaniu tego świadectwa sama przystąpiłam do odmawiania tej modlitwy prosząc o łaskę zdrowia dla mojego dziecka. Do modlitwy przyłączył się też mój mąż i często odmawialiśmy ją wspólnie.
Zostaliśmy wysłuchani. Córka wraca do zdrowia i jest z nią coraz lepiej.Myślę, że dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej udało się znaleźć odpowiednich lekarzy i prawidłowo podjąć leczenie.
Po tej nowennie odmówiłam jeszcze dwie, również za drugie dziecko, które też ma problemy ze zdrowiem. Ale wierzę, że tak jak Najświętsza Panienka pomogła jednemu dziecku tak i drugiemu pomoże. Dlatego z ufnością patrzę w przyszłość.

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską

  • Modlitwa Pompejańska ma Ogromną moc wiara, nadzieja,miłość i Różaniec to nam pomoże. Wiele świadectw tu przeczytałam sama niedługo opisze swoje 🙂 Pozdrawiam i proszę zawsze brońmy naszej wiary.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    Rozdajemy obrazki

    z nowenną pompejańską