Wojciech: Łaska uzdrowienia córki

Dziękuję Ci Jezu za Twoja miłość do mnie , pomimo mojego grzesznego życia , dałeś mi szanse której już nigdy nie zmarnuję, przyrzekam!!.
Read More

Agnieszka: Wdzięczna za ŁASKI BOŻE

Moja rodzina doświadczyła wiele łask Bożych.Jedną z nich jest nasz dom,który kupiliśmy 2 lata temu,nie mając zbyt wiele pieniędzy.Nawet o takim nie marzyliśmy.Dzięki rodzinie i życzliwym osobom udało nam się tego dokonać.Co najciekawsze mieszkamy w pięknym domu,który stoi na przeciwko figurki Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej.Cały czas odczuwamy jej opiekę.Przez...
Read More

Weronika: Różaniec to najpotężniejsza broń jaką mamy

Na początku chciałam podziękować wszystkim, którzy złożyli tutaj swoje świadectwa o cudownym działaniu Nowenny Pompejańskiej. Za każdym razem kiedy dopadały mnie wątpliwości Wasze świadectwa dawały mi siłę do dalszego odmawiania tej wspaniałej modlitwy. Nowennę odmówiłam już dwa razy, ale ze świadectwem chciałam poczekać, aż moje prośby zostaną wysłuchane w całości....
Read More

Iga: Niespodziewana śmierć

Dalej będę się modlić i dziękować Matce Bożej i Jej Synowi za łaski, którymi jesteśmy obdarzeni. Ufam Ci Maryjo! Wierzę, że zaślesz inne łaski o które proszę, jeśli taka będzie wola Boga.
Read More

Anna: Nasz dom

Swoją pierwsza nowenne zaczęłam odmawiać w 2015 roku na wiosnę. mieszkalismy wtedy kontem u tesciow. Byliśmy w trakcie budowy domu. Pracował tylko mąż. Ciągle brakowało pieniędzy... kto zaczynaj dom od podstaw wie z jakimi kosztami się to wiąże. Modliłam się Najświętszej Panienki o jak najszybsze zamieszkanie u siebie.
Read More

Maria: Każda modlitwa ma znaczenie, a Nowenna Pompejańska szczególnie

Niedawno zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uleczenia z uzależnienia pewnego młodego znajomego mi człowieka, który od wielu lat palił marihuanę.Na potrzeby tego świadectwa dam mu na imię Bartek.Byłam świadoma,że jego rodzice zajęci tzw. robieniem pieniędzy, nawet pewnie nie zdają sobie sprawy z uzależnienia syna.Ten młody człowiek niedawno ożenił się i zamieszkał oddzielnie, a uzależnienie postępowało tak, że ostatnio musiał palić codziennie.Jego żona zorientowała się i było to przyczyną tragedii młodego małżeństwa.Jako że to dawny kolega syna,żal mi go było, że tak marnuje sobie życie, postanowiliśmy z synem odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uleczenia Bartka.Syn przerwał odmawianie, ale ja wytrwałam, choć nie było łatwo,tym więcej,że w końcu to dla mnie zupełnie obca osoba.Jakież było dla mnie wielkie zaskoczenie,kiedy mój syn ich niedawno odwiedził i zadzwonił do mnie mówiąc:” mamo, Nowenna zadziałała, on już nie pali tego świństwa, powiedział,że po prostu nie chce.”Oczywiście Bartek nie wiedział,że w jego intencji odmawiałam Nowennę Pompejańską i nadal nie wie.Muszę jeszcze dodać,że rodzice Bartka są bardzo daleko od Pana Boga, zresztą on też.Nie mam pewności,że uzdrowienie jego jest trwałe, ale wiem, że od kilku lat palił marihuanę codziennie, a teraz nagle stwierdził, że nie chce, po prostu.Ufam w skuteczność Nowenny Pompejańskiej i obietnice Maryi związane z tą modlitwą.Gorąco zachęcam do odmawiania tej wspaniałej, choć wymagającej modlitwy.Ja odmawiam ją już – z małymi przerwami- prawie 2 lata i mogłabym dużo więcej powiedzieć o sile i skuteczności tej wspaniałej modlitwy.Ale to innym razem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JoannaE.AlaMarek (adm.)Agnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Amelia
Gość
Amelia

Wspaniałe świadectwo! Czekamy na więcej. 😀

Katarzyna
Gość
Katarzyna

O tak… Poprosimy o więcej. Bardzo budujące świadectwo

Ewa
Gość
Ewa

I ja dołączam się do prośby poprzedniczek, by poczytać więcej! Jestem pełna uznania dla Pani wytrwałości!

magda
Gość
magda

A ja wierzę,że dzięki modlitwie w gruncie rzeczy za obcą osobę otrzymasz Mario wiele innych łask dla siebie w…nagrodę (: Pozdrawiam

Lato
Gość
Lato

Dziękuję Ci za tą modlitwę, odmówioną za obcą osobę.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Królowej Różańca Św. z Pompejów za tę inspirację intencyjną i za powstrzymanie „Bartka” od ćpania. Na pewno przed nim jeszcze długa droga walki z nałogiem ale ja wierzę w łaskawość naszej Pani, która go wzięła w swe troskliwe dłonie…

joanna
Gość

Jak czytam te swiadectwa cudnie tak sobie mysle ze tez chcialabym zaczac sie modlic tylko boje sie ze nie dam rady ze nie wytrwam w modlitwie

Marek (adm.)
Admin

Zobacz, ile osób wytrwało! Dasz radę!

Ala
Gość
Ala

Albo moze jeszcze inaczej. Nawet jak nie dasz rady to co takiego się stanie? ja za pierwszym razem nie dałam rady. Potem jakoś dałam 1 NP, potem jakoś i nawet nie pamiętam bo 3 zaczynałam kilka razy. teraz 4 NP zawaliłam prawie pod koniec i chwilowo odpuściłam sobie az tak trudną intencję jaka miałam. jednak z pewnoscią jeszcze spróbuję, tylko może inaczej przygotowana.

E.
Gość
E.

joanno, dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się. Mnie rówinież na początku przerażała liczba częsci. Teraz ta godzina mija jak przy „najmilszej pogawędce” i wcale nie musze się do niej zmuszac. początkowo przerażały mnie 3 częsci. Ostatnio modliłam się 4 i róniez nie odczuwałam tego jako duże obciążenie. Zaproś innych Świętych do modlitwy, oni na pewno swoją będą ciebie wspierac w twoje walce i modlic się dodatkowo w twojej intencji.

Joanna
Gość

Witam chcialabym powiedziec ze zdecydowalam sie modlic modlitwa pompejanska dopiero teraz chociaz na razie nie widze jakis szczegulnych zmian w moim zyciu ale ciesze sie ze podjelam sie modlitwy jestem przy czesci blagalnej mam nadzieje ze z Boza pomoca dam rade pozdrawiam:-)