Monika: Maryja najlepszą opiekunką i pomocą!

Najpierw wszystko zaczęło się od wizyty u wróżki,romansu z żonatym starszym mężczyzną.Potem połknięcie nieodpowiednich tabletek(antykoncepcyjne i 2 po poronne) co zaszkodziło mi na zdrowiu(dyskopatia kręgosłupa).Potem wizyta u tzw.specjalisty od wszystkiego,bez operacji,uzdrowiciela,bioenergoterapeuty co dalej poważnie zaszkodziło mi na zdrowiu i jest to bardzo niebezpieczne dla ciała.Przez wizytę u wróżki,bioenergoterapeuty,grzech ciężki (cudzołóstwo,masturbacja,pornografia),...
Read More

Zofia: uzdrowienie

Pragnę złożyć świadectwo cudownego działania nowenny. Jestem przeciętną osobą -grzeszną tak jak każdy człowiek. Zaniedbuję chodzenie do kościoła.Uważam się za osobę głęboko wierzącą
Read More

Anonim: Dziękuję za łaskę którą otrzymałam

Moja kolejna Nowenna do Najświętszej Maryi Panny była za umożliwienie mi zajścia w ciążę. Staraliśmy się z mężem kilka miesięcy o to, aż w końcu zaszłam w ciążę, bardzo mocno się ucieszyłam z tego cudu, jednak niestety po kilku tygodniach okazało się że poronilam... Do tego momentu byłam osoba wierząca ale nie zawsze praktykujacą.
Read More

Hanna: Dziękuję, Ufam Maryi i wierzę, że wszystko się ułoży

Niedawno zakończyłam swoją drugą Nowennę. Nie była ona tak łatwa i pełna radości jak pierwsza. Rozdrażnienie, brak skupienia i ogólna niechęć do rozpoczęcia modlitwy. Odmawiałam ją w intencji syna. Wprawdzie nie do końca została wysłuchana ale otrzymał inne łaski m.in. lepsze wyniki w nauce.Przeczytaj Hanna: Dziękuję, Ufam Maryi i wierzę,...
Read More

Monika: Miłość

To moje pierwsze swiadectwo tutaj...Maryja zawsze byla w moim sercu I zyciu mimo iz na prawde popelnilam wiele grzechow.
Read More

Angelika: Matka Najświętsza wie co dla nas najlepsze

Witajcie! O nowennie dowiedziałam się od swojego chłopaka. Bałam się zacząć ją odmawiać, gdyż myślałam że nie podołam codziennie odmawiać 4 części różańca. Teraz jest w trakcie odmawiania mojej trzeciej i czwartej nowenny.
Moją pierwszą nowennę odmówiłam w intencje znalezienia pracy w zawodzie. Jeszcze nie zostałam wysłuchana, ale wiem że Maryja nie zostawi mnie w potrzebie, dlatego moją czwartą nowennę odmawiam także w tej intencji.
Trzecią nowennę, którą również teraz odmawiam jest w intencji mojej mamy o jej zdrowie fizyczne i psychiczne. Mimo, że dopiero minęło kilka dnia jak ją odmawiam to widzę poprawę choćby w tym, że tak już nie narzeka na złe samopoczucie ani bolące nogi.
Mnie Maryja obdarzyła bardzo hojnie. Drugą nowennę odmawiałam w intencji otrzymania potrzebnych łask. Otrzymałam łaskę spowiedzi. Co prawda przed odmawianiem nowenny od czasu do czasu przystępowałam do sakramentu spowiedzi, jednak dzięki Matce Najświętszej uświadomiłam sobie, że tłumie w sobie pewien grzech(doprowadzenie do świadomego wczesnego poronienia), z którego wcześniej nie wyspowiadałam się tak jak powinnam. Maryja dała mi siłę aby iść do spowiedzi ze świadomością jakiego grzechu się dopuściłam i prawdziwego żałowania za swój czyn. Maryja pomogła mi przejść przez tą spowiedź. Spowiedź trwała bardzo krótko a nadana pokuta była niewymierna do mojego grzechu, jednak dzięki nie poczułam jak wielkie jest Miłosierdzie Boże. Muszę dodać, że przed tą spowiedzią postanowiłam sobie, że nigdy nie będę miała dzieci bo za to co zrobiłam kilka lat temu nie zasługuje na taki dar jak macierzyństwo. Dziś wiem, że mimo mojego błędu z młodości mogę być jeszcze dobrą mamą.
Kolejną łaską jaką obdarzyła mnie Maryja jest potrzeba częstego przyjmowania Komunii Świętej.
Dodam jeszcze, że dzięki odmawianiu nowenny jestem bardziej spokojna, nie denerwuję się tak szybko i nie przywiązuję się tak bardzo do rzeczy materialnych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Angelika: Matka Najświętsza wie co dla nas najlepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Piękne świadectwo. Rozumiem jak boli świadomość, że doprowadziło się do wczesnego poronienia bo sama się z tym zmagam. Pomodlę się za Ciebie.

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję, również się za Ciebie pomodle.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?