Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej

DAJE NA TO SWIADECTWO MODLILAM SIE DO NIEJ NOWENNA POPEJSKA DO OSTATNIH SIL JAKIE MIALAM W INTENCJI MOJEJ MIALM POSTAWIONA DIAGNOZE PRZEZ DWOH LEKARZY CZERNIAK

BYLAM W ROZPACZY HCIALM PRZZERWAC NOWENNE NIEBYLAM PEWNA JUZ NICZEGO ALE OSTATNIMI SILAMI ODMAWILAM I PROSILAM O DAR ZDROWIA KIEDY PRZYSZEDL WYNIK SKONCZYLAM ODMAWIAC NOWENNE A TAM ZMIANA NIEBYLA CZERNIAKIEM BARDZO JEJ DZIEKUJE POLECAM SIE

DRUGA NOWENNE ODMOWILAM KIEDY MAZ WYJEHAL HCIALM ZEBYSMY JAKOS ZAPRACOWALI NA SWOJE MIESZKANIE KIEDY SKONCYZLAM NOWENNE DANO MU PROPOZYCJIE NA WYZSZE STANOWISKO I PODWYZSZKE TERAZ MODLE SIE NADAL WIEM ZE TA LASKA OD MATKI BOZEJ Z POPEJSKIEJ

Ewa: Cud – bo inaczej nie umiem tego nazwać

Dwa lata temu u szwagra wykryto raka nerki. Narząd usunięto i wydawało się, że chory wraca do zdrowia. W tym roku podczas badań kontrolnych okazało się, że choroba powróciła!
Przeczytaj

Wysłuchana: Problemy z pracą

O tej pięknej modlitwie, jaką jest Nowenna Pompejańska, dowiedziałam się od mojego kolegi, kiedy po zakończeniu studiów przez dłuższy czas nie mogłam znaleść pracy. Zainteresował mnie nowenną, mówiąc jak jego znajoma wyprosiła pracę o jakiej nawet nie marzyła. Postanowiłam, że ja też poproszę Matkę o pracę.
Przeczytaj

Dorota: Moje pierwsze świadectwo.

iem, że moja prośba została przez Matkę Bożą przedstawiona Bogu Ojcu, a On w swojej mądrości i ogromnej miłości wie, czy spełnienie jej będzie pożyteczne dla mojej duszy.
Przeczytaj

Kasia: Łaska małżeństwa i zdrowia

Chciałam się podzielić świadectwem . Kilka razy się zbierałam i nie mogłam sie przemóc . Swego czasu modliłam się do św, Józefa o poznanie dobrego męża. Następnie nowenną pompejańską , pytałam czy to ten człowiek z którym mam założyć rodzinę . Poznaliśmy się dość niezwykle bo na Facebooku .
Przeczytaj

Alina: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją pomoc

NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2017. 4 lata wcześniej odmawiałam mechanicznie cały różaniec i koronkę do Miłosierdzia Bozego. Moje córki odmawiały NP parę miesięcy wcześniej,ale ja nie wiedziałam o co chodzi w tej modlitwie. W styczniu miałam wrażenie,że Maryja zachęca mnie do modlitwy w konkretnej intencji, wkrótce natknęłam się na wypowiedź ks. Piotra Glasa w internecie i natychmiast zaczęłam sie modlić Nowenna Pompejanska i Nowenna do Matki Bozej Rozwiazujacej Węzły.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

tak to jest naprawde wielka laska i cud .Dziekujemy za to swiadectwo