Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na...
Read More

Marta: Jestem w ciąży!

Z mężem staraliśmy się o dzieciątko coś ponad 2 lata, obydwoje przebadani, zdrowi, ale czegoś brakło... Bywały ciężkie dni, smutne, rezygnacja, złość... Nie tak dawno trafiła do mnie książeczka z Nowenną Pompejańską. Wiarę 'odnalazłam' na nowo niecały rok temu więc pomyślałam czemu nie spróbować?!
Read More

Maria: świadectwo z ostatniej chwili

Moje spotkania z Maryją w nowennie pompejańskiej ,której dotychczas nie znałam, rozpoczęłam 13 listopada br.Data niby przypadkowa,ale jak się potem okazało, to Jej święto , to ona sama dotarła do mnie ,aby chorobę/białaczka/ mojej 3-letniej wnusi oddać Jej.Nowennę w intencji uzdrowienia mojej wnuczki rozpoczęłam wspólnie z moją córką , siostrą...
Read More

Ula: Znalazłam siłę do walki

Witam to moja druga w życiu nowenna pierwszą odmawialam w intencji mojego syna i została wysłuchała choć straciłam już nadzieję i powiedziałam mojej najbliższej koleżance że Boga chyba nie ma ,następnego dnia dzwoniłam do niej że Pan Bóg jest i dzięki Maryji zostałam wysłuchana ,teraz modlę się o zdrowie i choć nie zdażył się żaden cud to dzięki nowennie znalazłam siłę do walki z chorobą ,siłę i odwagę by pójść na badania .Tak bardzo chciałabym uwierzyć że dla Boga wszystko jest możliwe.
Read More

Krzysztof: Bóg jest moją mocą

Modliłem się o swoje nawrócenie. Najświętsza Maria Panna prowadziła mnie w tej modlitwie. Nie potrafiłem zaakceptować prawdy o sobie - że jestem słaby i nędzny. Teraz Pan dał mi pokój. Wiem, że sam z siebie jestem nędzą, ale nie przeraża mnie to, bo wiem, że On mnie kocha i Jego mocną mam zwyciężać. Bóg jest moją mocą. Panie Jezu, dziękuję Ci! Chwała Tobie!
Read More

Michał: Swiadectwo. Zbawienie taty…

Witam. Mój nieżyjący już od dwóch lat tata był alkoholikiem skupionym na sobie. Było wiele cierpienia w rodzinie przez to. Kiedy umierał – byłem przy nim. umierał ok 3 tygodni – nieprzytomny, w śpiączce. Zaniedbał spowiedź, nie skorzystał z nawrócenia przez dwa poprzednie wylewy kiedy mógł mówić i był świadomy jeszcze.

Przy łóżku modliłem się nieudolnie Koronką do Miłosierdzia Bożego – pamiętając o obietnicy Pana Jezusa danej Św. Faustynie Kowalskiej. Dziś byłem jakoś strasznie zmęzony, i położyłem się na moment popołudniu spać na jakieś pół godziny, i tak jakbym nie spał.. Takie zdarzenie na pograniczu jakby jawy… Nie umiem wyjaśnić tego. W naszym małym mieszkanku w kuchni był mój tata, i wychodził. Byłem zdziwiony – wyglądał naprawdę zdrowo… i nagle przyszedł taki głos gdzieś obok mnie – „JEST ZBAWIONY”.

Nie wiem ile w tym jest fantazji snu. Zdążyłem tylko z miłością powiedzieć „do widzenia tato” i się obudziłem… ale taka radość została we mnie. Od Jego śmierci mojedzieci z którymi miał nikły kontakt – zresztą cała nasza rodzina co wieczór modlimy się za Niego, za dusze w czyśćcu, i za naszych bliskich. Nowennę zacząłem odprawiać od 30.12.13, i myślałem że będzie gorzej.

Wczoraj podczas Różańca zapytałem Matkę Bożą, czy moja niedoskonała modlitwa ne jest w żaden sposób wypaczona, bo ja przecież latami nie odmawiałem Różańca, i musiałem od nowa się nauczyć wszystkiego. Modlę się z prośbą o domek z działką, bo na niewielkiej kawalerce zaczyna być bardzo ciasno z dwójką dzieci które dorastają powoli – córeczka i syn… i dziś jeszcze znalazł się aparat fotograficzny syna który dostał na komunię, a zaginął w kwietniu ub roku…Myślałem że został zgubiony, ukradziony… jakimś cudem był na samym wierzchu… Dziękuję Tobie Maryjo…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Michał: Swiadectwo. Zbawienie taty…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo! Podczas czytania zakręciła mi się łezka w oku ze wzruszenia. CHWAŁA PANU!

adam
Gość

mocne świadectwo, miłością dzieci został zbawiony…

Madsen
Gość
Madsen

Ja rowniez modlilam Koronka do Milosierdzia Bozego sie za zmarlego szwagra, tej samej nocy przsnila mi sie zmarla mama i powiedziala, ze szwagier zostal zbawiony.

Obrazki z nowenną pompejańską?